Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Wallin, Olle. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Wallin, Olle vs Catini, Niccolo — Tenis prognoza
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
1 Wallin, Olle — 87%
Szacunek modelu: wygrana Wallin, Olle 86.8%, wygrana Catini, Niccolo 13.2%. Faworyt modelu — Wallin, Olle.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Wallin, Olle
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Wallin, Olle - Catini, Niccolo 30 sierpnia 2026
Model matematyczny tenisaBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Wallin, Olle.
- Wygrana kursy (konsensus rynku): 1 1.06 / 2 7.80
- Glicko: Wallin, Olle 86.8% / Catini, Niccolo 13.2%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 3 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prognoza według rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Rozszerzone statystyki (scorego)
| Wallin, Olle | Catini, Niccolo | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 65.6% | 0% |
| Twarda % | 69.3% | 0% |
| Ziemna % | 61% | 0% |
| Trawa % | 0% | 0% |
| Decydujący set % | 61.4% | 0% |
| Tie-breaki % | 54.3% | 0% |
| Tytuły (łącznie) | 4 | 0 |
| Ostatnie 10 | LWWLLWWWWL | L |
Źródło: scorego-app.com
O zawodnikach
Statystyki serwisu i returnu
| Wallin, Olle | Catini, Niccolo | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 1.00 | 5.45 |
| Podwójne błędy na mecz | 11 | 2.73 |
| Przełamania na mecz | 7.5 | 11 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
TennisStats: rating, forma i serwis/return
Twarda
| Niccolo Catini | Olle Wallin | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 16.7% 1 / 6 Mecze | 63.6% 14 / 22 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 38.5% 5 / 13 Mecze | 56.8% 21 / 37 Mecze |
Ziemna
| Niccolo Catini | Olle Wallin | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 33.3% 5 / 15 Mecze | 64.3% 18 / 28 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 38.1% 8 / 21 Mecze | 61.3% 19 / 31 Mecze |
Trawa
| Niccolo Catini | Olle Wallin | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
Seria bezpośrednich meczów (tennisstats)
| Niccolo Catini | Olle Wallin | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 30.8% 8 / 26 Mecze | 64.0% 32 / 50 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 41.5% 17 / 41 Mecze | 58.8% 40 / 68 Mecze |
| Aktualny ranking | 878 | 409 |
Źródło: tennisstats.com
Profil i procenty (tennisstats)
| Niccolo Catini | Olle Wallin | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $29,749 USD | $16,589 USD |
| Ranking | 878 | 409 |
| Wiek | 28 | 24 |
| Wzrost | 1.78m | 1.91m |
| Weight | 73kg | 77kg |
Procent wygranych (mecz / set)
| Niccolo Catini | Olle Wallin | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 31 % | 64 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 29 % | 64 % |
| Wygrane w setach bez straty | 23 % | 38 % |
| Wygrane po stracie | 5 % | 22 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 50 % | 76 % |
| Wygrany set 1 | 46 % | 60 % |
| Wygrany set 2 | 28 % | 54 % |
| Wygrany set 3 | 29 % | 68 % |
Źródło:tennisstats.com
Benchmarki zakładów (tennisstats)
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
Łącznie gemów
| Niccolo Catini | Olle Wallin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.08 | 9.42 | 9.25 |
| Powyżej 6.5 | 86 % | 96 % | 91 % |
| Powyżej 7.5 | 71 % | 78 % | 75 % |
| Powyżej 8.5 | 48 % | 70 % | 59 % |
| Powyżej 9.5 | 43 % | 50 % | 47 % |
| Powyżej 10.5 | 29 % | 18 % | 24 % |
| Powyżej 11.5 | 29 % | 18 % | 24 % |
Aces
| Niccolo Catini | Olle Wallin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 1.00 | 5.45 | 6.45 |
| Najwięcej asów w meczu | 0 % | 55 % | — |
| 1+ | 100 % | 100 % | 100 % |
| 2+ | 0 % | 95 % | 100 % |
| 3+ | 0 % | 86 % | 48 % |
| 4+ | 0 % | 64 % | 43 % |
| 5+ | 0 % | 45 % | 41 % |
Przełamania
| Niccolo Catini | Olle Wallin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 7.5 | 11 | 18.5 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 3.5 | 0 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 4.5 | 0 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 100 % | 100 % |
Tie-breaks
| Niccolo Catini | Olle Wallin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.24 | 0.16 | 0.2 |
| Powyżej 0.5 | 24 % | 16 % | 20 % |
| Powyżej 1.5 | 0 % | 0 % | 0 % |
| Poniżej 0.5 | 76 % | 84 % | 20 % |
| Poniżej 1.5 | 100 % | 100 % | 0 % |
Double faults
| Niccolo Catini | Olle Wallin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 11 | 2.73 | 13.73 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 100 % | 91 % | 98 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 100 % | 59 % | 96 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 100 % | 55 % | 91 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 100 % | 36 % | 84 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 100 % | 27 % | 80 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 100 % | 5 % | 71 % |
Net punkty
| Niccolo Catini | Olle Wallin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | — | 4.5 | — |
| Powyżej 4.5 (5+) | — | 100 % | — |
| Powyżej 5.5 (6+) | — | 100 % | — |
| Powyżej 6.5 (7+) | — | 0 % | — |
| Powyżej 7.5 (8+) | — | 0 % | — |
| Powyżej 8.5 (9+) | — | 0 % | — |
| Powyżej 9.5 (10+) | — | 0 % | — |
Źródło:tennisstats.com
Wallin, Olle mierzy się z Catini, Niccolo dnia 30 sierpnia 2026 — Como, Italy, Qualifying.
Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 87% szans na zwycięstwo. Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Play-by-play
Mecz timeline
- Mecz started
- Set 1 Break 0-1 Catini, Niccolo
- Set 1 4-6 Catini, Niccolo
- Set 2 Break 2-0 Wallin, Olle
- Set 2 Break 4-0 Wallin, Olle
- Set 2 6-0 Wallin, Olle
- Set 3 Break 5-3 Wallin, Olle
- Set 3 6-3 Wallin, Olle
- Mecz ended 2-1 Wallin, Olle
Play-by-play: gismo. Informacyjnie.
Playoff remis
Turniej bracket 2026 Como, Italy, Qualifying
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Wallin, Olle - Catini, Niccolo
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko86.8% · +Elo prior (weight0.26).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Handicap
| Wynik | Baltbet | Betcity | Leon |
|---|---|---|---|
| 1.65 60.6% | 1.65 60.6% | 1.67 59.9% | |
| 2.10 47.6% | 2.10 47.6% | 2.12 47.2% |
Total
| Wynik | Baltbet | Betcity |
|---|---|---|
| Powyżej 18.5 | 1.73 57.8% | 1.73 57.8% |
| Powyżej 19.5 | 2.00 50.0% | 1.98 50.5% |
| Poniżej 18.5 | 1.99 50.3% | 2.00 50.0% |
| Poniżej 19.5 | 1.72 58.1% | 1.74 57.5% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Baltbet | Betcity | Leon |
|---|---|---|---|
| 1.05 95.2% | 1.05 95.2% | 1.06 94.3% | |
| 7.80 12.8% | 7.60 13.2% | 7.40 13.5% |
Wallin, Olle
Taberner K. 🇪🇸
Yan Choinski 🇬🇧
Pereira T. 🇵🇹
Primucci L. 🇮🇹
Vasa I. 🇫🇮
Odblokuj pełny typ na mecz
The Wallin, Olle - Catini, Niccolo analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Kto jest faworytem w Wallin, Olle vs Catini, Niccolo?
Według modelu PropickAI faworytem jest Wallin, Olle — około 87% szans na zwycięstwo.
Co przewiduje PropickAI dla Wallin, Olle vs Catini, Niccolo?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Wallin, Olle. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Wallin, Olle vs Catini, Niccolo?
Kursy na żywo na Wallin, Olle vs Catini, Niccolo od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Wallin, Olle vs Catini, Niccolo?
30 sierpnia 2026.