Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Lys E. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
2 Lys E — 58%
Szacunek modelu: wygrana Knutson G A 41.6%, wygrana Lys E 58.4%. Faworyt modelu — Lys E.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Lys E.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 5 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Knutson G A | Lys E | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 60.6% | 57.5% |
| Twarda % | 61.5% | 61.8% |
| Ziemna % | 57.1% | 55% |
| Trawa % | 55% | 42.1% |
| Decydujący set % | 56.1% | 53.7% |
| Tie-breaki % | 42% | 53.8% |
| Tytuły (łącznie) | 6 | 0 |
| Ostatnie 10 | WWWLWWWWLW | LLWLLLLWLW |
Źródło: scorego-app.com
| Knutson G A | Lys E | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 1.19 | 3.83 |
| Podwójne błędy na mecz | 4.81 | 4.52 |
| Przełamania na mecz | 5.5 | 4.26 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Eva Lys | Gabriela Knutson | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 16.7% 1 / 6 Mecze | 53.3% 16 / 30 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 56.5% 13 / 23 Mecze | 53.1% 26 / 49 Mecze |
| Asy na mecz | 1.83 | 3.30 |
| Najwięcej asów w meczu | 33 % | 70 % |
| Eva Lys | Gabriela Knutson | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 33.3% 3 / 9 Mecze | 50.0% 3 / 6 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 33.3% 3 / 9 Mecze | 42.9% 3 / 7 Mecze |
| Asy na mecz | 0.50 | 4.50 |
| Najwięcej asów w meczu | 0 % | 75 % |
| Eva Lys | Gabriela Knutson | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 0.0% 0 / 2 Mecze | 55.6% 5 / 9 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 0.0% 0 / 2 Mecze | 55.6% 5 / 9 Mecze |
| Asy na mecz | 2.00 | 5.40 |
| Najwięcej asów w meczu | 0 % | 100 % |
Źródło:tennisstats.com
| Eva Lys | Gabriela Knutson | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 1 (100.0%) | 0 (0.0%) |
| sety | 2 (100.0%) | 0 (0.0%) |
| Wygrane w tym roku | 26.3% 5 / 19 Mecze | 52.2% 24 / 46 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 47.2% 17 / 36 Mecze | 50.8% 34 / 67 Mecze |
| Aktualny ranking | 98 | 184 |
Źródło: tennisstats.com
| Eva Lys | Gabriela Knutson | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $793,578 USD | $153,458 USD |
| Ranking | 98 | 184 |
| Wiek | 24 | 29 |
| Wzrost | 1.65m | — |
| Eva Lys | Gabriela Knutson | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 26 % | 52 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 24 % | 53 % |
| Wygrane w setach bez straty | 11 % | 41 % |
| Wygrane po stracie | 13 % | 8 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 63 % | 67 % |
| Wygrany set 1 | 42 % | 57 % |
| Wygrany set 2 | 32 % | 52 % |
| Wygrany set 3 | 30 % | 42 % |
Źródło:tennisstats.com
| Data | Turniej | Wyniki |
|---|---|---|
| Aug 20 2024 | US Open WTA (Twarda) | Eva Lys 2 – 0 Gabriela Knutson |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Eva Lys | Gabriela Knutson | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.58 | 9.11 | 9.35 |
| Powyżej 6.5 | 100 % | 96 % | 98 % |
| Powyżej 7.5 | 82 % | 82 % | 82 % |
| Powyżej 8.5 | 65 % | 58 % | 62 % |
| Powyżej 9.5 | 41 % | 38 % | 40 % |
| Powyżej 10.5 | 24 % | 16 % | 20 % |
| Powyżej 11.5 | 24 % | 16 % | 20 % |
| Eva Lys | Gabriela Knutson | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 1.19 | 3.83 | 5.02 |
| Najwięcej asów w meczu | 13 % | 76 % | — |
| 1+ | 38 % | 100 % | 97 % |
| 2+ | 25 % | 93 % | 96 % |
| 3+ | 25 % | 69 % | 86 % |
| 4+ | 19 % | 55 % | 70 % |
| 5+ | 13 % | 31 % | 56 % |
| Eva Lys | Gabriela Knutson | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 5.5 | 4.26 | 9.76 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 100 % | 52 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 100 % | 52 % | 100 % |
| Powyżej 3.5 | 100 % | 52 % | 100 % |
| Powyżej 4.5 | 50 % | 45 % | 100 % |
| Powyżej 5.5 | 50 % | 3 % | 99 % |
| Eva Lys | Gabriela Knutson | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.12 | 0.18 | 0.15 |
| Powyżej 0.5 | 12 % | 18 % | 15 % |
| Powyżej 1.5 | 0 % | 0 % | 0 % |
| Poniżej 0.5 | 88 % | 82 % | 15 % |
| Poniżej 1.5 | 100 % | 100 % | 0 % |
| Eva Lys | Gabriela Knutson | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 4.81 | 4.52 | 9.33 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 100 % | 93 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 100 % | 90 % | 99 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 69 % | 83 % | 97 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 63 % | 69 % | 87 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 44 % | 55 % | 76 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 31 % | 34 % | 61 % |
| Eva Lys | Gabriela Knutson | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 2.5 | 6.42 | 8.92 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 25 % | 67 % | 46 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 0 % | 50 % | 25 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 0 % | 50 % | 25 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 0 % | 50 % | 25 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 0 % | 33 % | 17 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 0 % | 33 % | 17 % |
Źródło:tennisstats.com
Knutson G A staje naprzeciw Lys E dnia 1 września 2026 — US Open, New York, USA.
Te drużyny grały już ze sobą 1 raz ostatnio — historia poniżej. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 42% szans na zwycięstwo. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Playoff remis
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko41.6% · +Elo prior (weight0.36).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Baltbet | Betcity | Leon |
|---|---|---|---|
| 1.87 53.5% | 1.87 53.5% | 1.88 53.2% | |
| 1.91 52.4% | 1.93 51.8% | 1.90 52.6% |
| Wynik | Baltbet | Betcity | Kambi BetMGM | Kambi Unibet | Leon |
|---|---|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | — | — | 2.18 45.9% | 2.18 45.9% | — |
| Powyżej 21.5 | 1.80 55.6% | 1.85 54.1% | — | — | 1.77 56.5% |
| Powyżej 22.5 | — | — | 1.90 52.6% | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 2.5 | — | — | 1.66 60.2% | 1.66 60.2% | — |
| Poniżej 21.5 | 1.99 50.3% | 1.95 51.3% | — | — | 2.02 49.5% |
| Poniżej 22.5 | — | — | 1.82 55.0% | 1.82 55.0% | — |
| Wynik | Baltbet | Betcity | Kambi BetMGM | Kambi Unibet | Leon |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 42.6% | 2.28 43.9% | 2.30 43.5% | 2.30 43.5% | 2.25 44.4% | |
| 1.60 62.5% | 1.63 61.4% | 1.61 62.1% | 1.61 62.1% | 1.62 61.7% |
Knutson G A
Lys E
Kenin S. 🇺🇸
Blinkova A. (World)
Kava K. 🇵🇱
Udvardi P. 🇭🇺
Shnayder D
The Knutson G A - Lys E analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Lys E — około 58% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Lys E. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Knutson G A vs Lys E od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
1 września 2026.