Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Bandecchi S. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
1 Bandecchi S — 81%
Szacunek modelu: wygrana Bandecchi S 80.6%, wygrana Rus A 19.4%. Faworyt modelu — Bandecchi S.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Rus A
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Rus A.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Bandecchi S | Rus A | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 55.7% | 50.4% |
| Twarda % | 61.4% | 43.4% |
| Ziemna % | 49% | 57.4% |
| Trawa % | 50% | 31.6% |
| Decydujący set % | 55.1% | 46.5% |
| Tie-breaki % | 50.9% | 38.7% |
| Tytuły (łącznie) | 4 | 9 |
| Ostatnie 10 | WWWWWWWLWW | WWLWLLWWLW |
Źródło: scorego-app.com
| Bandecchi S | Rus A | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 3.00 | 1.29 |
| Podwójne błędy na mecz | 2.41 | 3.21 |
| Przełamania na mecz | 5.32 | 4.93 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 64.7% 22 / 34 Mecze | 50.0% 6 / 12 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 67.9% 38 / 56 Mecze | 54.2% 13 / 24 Mecze |
| Asy na mecz | 3.45 | 1.67 |
| Najwięcej asów w meczu | 36 % | 33 % |
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 75.0% 6 / 8 Mecze | 43.5% 10 / 23 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 60.0% 6 / 10 Mecze | 52.6% 20 / 38 Mecze |
| Asy na mecz | 2.60 | 0.90 |
| Najwięcej asów w meczu | 60 % | 20 % |
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 0.0% 0 / 1 Mecze | 0.0% 0 / 1 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 0.0% 0 / 1 Mecze | 0.0% 0 / 1 Mecze |
| Asy na mecz | 0.00 | 4.00 |
| Najwięcej asów w meczu | 0 % | 100 % |
Źródło:tennisstats.com
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0.0%) | 1 (100.0%) |
| sety | 1 (33.3%) | 2 (66.7%) |
| Wygrane w tym roku | 63.8% 30 / 47 Mecze | 44.7% 17 / 38 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 64.8% 46 / 71 Mecze | 52.3% 34 / 65 Mecze |
| Aktualny ranking | 152 | 203 |
Źródło: tennisstats.com
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $334,586 USD | $4,035,085 USD |
| Ranking | 152 | 203 |
| Wiek | 28 | 35 |
| Wzrost | — | 1.80m |
| Weight | — | 65kg |
| Playing hand | Right-handed | Left-handed |
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 64 % | 45 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 65 % | 44 % |
| Wygrane w setach bez straty | 40 % | 26 % |
| Wygrane po stracie | 27 % | 19 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 77 % | 68 % |
| Wygrany set 1 | 55 % | 45 % |
| Wygrany set 2 | 61 % | 50 % |
| Wygrany set 3 | 69 % | 44 % |
Źródło:tennisstats.com
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | |
|---|---|---|
| Aces | 1 | 1 |
| 1st serve punkty won | 63% (12/19) | 65% (11/17) |
| 2nd serve punkty won | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Average 1st serve speed | 159 km/h | 155 km/h |
| Average 2nd serve speed | 138 km/h | 126 km/h |
| 1st return punkty won | 35% (6/17) | 37% (7/19) |
| 2nd return punkty won | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Winners | 4 | 5 |
| Unforced errors | 10 | 12 |
| Ostatnie 10 balls | 5 | 5 |
| Distance covered (metres) | 284.3 | 270.5 |
Źródło:tennisstats.com
| Data | Turniej | Wyniki |
|---|---|---|
| Oct 27 2021 | W80+H Les Franqueses del Valles ITF Kobiety (Twarda) | Susan Bandecchi 1 – 2 Arantxa Rus |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.7 | 9.37 | 9.54 |
| Powyżej 6.5 | 100 % | 94 % | 97 % |
| Powyżej 7.5 | 84 % | 83 % | 84 % |
| Powyżej 8.5 | 70 % | 69 % | 70 % |
| Powyżej 9.5 | 51 % | 50 % | 51 % |
| Powyżej 10.5 | 26 % | 14 % | 20 % |
| Powyżej 11.5 | 26 % | 14 % | 20 % |
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 3.00 | 1.29 | 4.29 |
| Najwięcej asów w meczu | 41 % | 29 % | — |
| 1+ | 82 % | 57 % | 82 % |
| 2+ | 65 % | 43 % | 72 % |
| 3+ | 53 % | 14 % | 66 % |
| 4+ | 41 % | 14 % | 63 % |
| 5+ | 18 % | 0 % | 34 % |
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 5.32 | 4.93 | 10.25 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 100 % | 71 % | 100 % |
| Powyżej 3.5 | 100 % | 71 % | 100 % |
| Powyżej 4.5 | 100 % | 71 % | 100 % |
| Powyżej 5.5 | 53 % | 0 % | 100 % |
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.23 | 0.25 | 0.24 |
| Powyżej 0.5 | 19 % | 22 % | 20 % |
| Powyżej 1.5 | 5 % | 3 % | 4 % |
| Poniżej 0.5 | 81 % | 78 % | 20 % |
| Poniżej 1.5 | 95 % | 97 % | 4 % |
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 2.41 | 3.21 | 5.62 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 94 % | 93 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 82 % | 79 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 41 % | 57 % | 100 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 12 % | 43 % | 97 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 6 % | 29 % | 81 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 6 % | 21 % | 66 % |
| Susan Bandecchi | Arantxa Rus | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 6.56 | 5.1 | 11.66 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 50 % | 40 % | 45 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 50 % | 40 % | 45 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 50 % | 40 % | 45 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 50 % | 20 % | 35 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 25 % | 20 % | 23 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 13 % | 20 % | 17 % |
Źródło:tennisstats.com
Bandecchi S podejmuje Rus A dnia 28 sierpnia 2026 — US Open, New York, USA, Międzynarodowy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Bandecchi S 2-0-0, Rus A 2-0-0. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 81% szans na zwycięstwo. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.
Play-by-play
Play-by-play: gismo. Informacyjnie.
Playoff remis
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko80.6% · +Elo prior (weight0.30).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 3.20 31.3% | |
| 1.50 66.7% | |
| 4.50 22.2% | |
| 8.00 12.5% | |
| 2.18 45.9% | |
| 1.97 50.8% | |
| 2.45 40.8% | |
| 1.52 65.8% | |
| 3.05 32.8% | |
| 1.30 76.9% | |
| 2.40 41.7% | |
| 1.16 86.2% | |
| 1.04 96.2% | |
| 1.65 60.6% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.50 66.7% | |
| 1.38 72.5% | |
| 1.33 75.2% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.01 99.0% | |
| 3.40 29.4% | |
| 1.27 78.7% | |
| 12.50 8.0% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 16.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 17.5 | 1.88 53.2% |
| Powyżej 18.5 | 1.60 62.5% |
| Powyżej 19.5 | 2.10 47.6% |
| Powyżej 20.5 | 2.55 39.2% |
| Powyżej 21.5 | 2.25 44.4% |
| Powyżej 22.5 | 1.50 66.7% |
| Powyżej 23.5 | 1.40 71.4% |
| Powyżej 24.5 | 1.33 75.2% |
| Powyżej 25.5 | 2.45 40.8% |
| Powyżej 26.5 | 2.70 37.0% |
| Powyżej 28.5 | 4.30 23.3% |
| Poniżej 16.5 | 2.25 44.4% |
| Poniżej 17.5 | 1.87 53.5% |
| Poniżej 18.5 | 2.20 45.5% |
| Poniżej 19.5 | 1.65 60.6% |
| Poniżej 20.5 | 1.45 69.0% |
| Poniżej 21.5 | 1.57 63.7% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 1.27 78.7% |
| Poniżej 2.5 | 3.40 29.4% |
| Bukmacher | 1 | 2 |
|---|---|---|
| Pari | 1.45 | 2.7 |
| Winline | 1.44 | 2.78 |
| Fonbet | 1.47 | 2.7 |
| Betcity | 1.39 | 2.85 |
Bandecchi S
Grunchakova V
Charaeva A
Rus A
Lamens S. 🇳🇱
Kostovich T
The Bandecchi S - Rus A analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Rus A — około 81% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Rus A. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Bandecchi S vs Rus A od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
28 sierpnia 2026.