Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Tauson C. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
2 Tauson C — 69%
Szacunek modelu: wygrana Stephens S 30.9%, wygrana Tauson C 69.1%. Faworyt modelu — Tauson C.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Stephens S.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Stephens S | Tauson C | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 55.4% | 55.4% |
| Twarda % | 53.4% | 58.1% |
| Ziemna % | 58.2% | 52% |
| Trawa % | 55.8% | 41.7% |
| Decydujący set % | 52.8% | 45.1% |
| Tie-breaki % | 60.2% | 46.2% |
| Tytuły (łącznie) | 9 | 3 |
| Ostatnie 10 | LLWWLWWLWL | LWWLWLLLWW |
Źródło: scorego-app.com
| Stephens S | Tauson C | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 6.44 | 1.36 |
| Podwójne błędy na mecz | 3.97 | 1.86 |
| Przełamania na mecz | 2.63 | 5 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 51.9% 14 / 27 Mecze | 50.0% 10 / 20 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 51.5% 17 / 33 Mecze | 45.5% 10 / 22 Mecze |
| Asy na mecz | 6.81 | 1.35 |
| Najwięcej asów w meczu | 62 % | 35 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 0.0% 0 / 3 Mecze | 45.5% 5 / 11 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 0.0% 0 / 3 Mecze | 45.5% 5 / 11 Mecze |
| Asy na mecz | 2.33 | 1.36 |
| Najwięcej asów w meczu | 67 % | 45 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 40.0% 2 / 5 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 40.0% 2 / 5 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Asy na mecz | 7.00 | — |
| Najwięcej asów w meczu | 80 % | — |
Źródło:tennisstats.com
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 44.4% 16 / 36 Mecze | 48.4% 15 / 31 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 44.2% 19 / 43 Mecze | 45.5% 15 / 33 Mecze |
| Aktualny ranking | 38 | 209 |
Źródło: tennisstats.com
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $2,295,819 USD | $18,864,835 USD |
| Ranking | 38 | 209 |
| Wiek | 23 | 33 |
| Wzrost | 1.82m | 1.70m |
| Weight | — | 61kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 44 % | 48 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 46 % | 48 % |
| Wygrane w setach bez straty | 31 % | 32 % |
| Wygrane po stracie | 9 % | 20 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 69 % | 61 % |
| Wygrany set 1 | 50 % | 45 % |
| Wygrany set 2 | 51 % | 48 % |
| Wygrany set 3 | 36 % | 56 % |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 10.11 | 9.16 | 9.64 |
| Powyżej 6.5 | 100 % | 97 % | 99 % |
| Powyżej 7.5 | 89 % | 87 % | 88 % |
| Powyżej 8.5 | 80 % | 65 % | 73 % |
| Powyżej 9.5 | 51 % | 39 % | 45 % |
| Powyżej 10.5 | 34 % | 13 % | 24 % |
| Powyżej 11.5 | 34 % | 13 % | 24 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 6.44 | 1.36 | 7.80 |
| Najwięcej asów w meczu | 65 % | 39 % | — |
| 1+ | 91 % | 79 % | 93 % |
| 2+ | 85 % | 36 % | 78 % |
| 3+ | 82 % | 21 % | 73 % |
| 4+ | 65 % | 0 % | 62 % |
| 5+ | 59 % | 0 % | 54 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 2.63 | 5 | 7.63 |
| Powyżej 0.5 | 97 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 97 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 59 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 3.5 | 50 % | 100 % | 99 % |
| Powyżej 4.5 | 12 % | 0 % | 77 % |
| Powyżej 5.5 | 9 % | 0 % | 58 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.31 | 0.1 | 0.21 |
| Powyżej 0.5 | 29 % | 10 % | 19 % |
| Powyżej 1.5 | 3 % | 0 % | 1 % |
| Poniżej 0.5 | 71 % | 90 % | 19 % |
| Poniżej 1.5 | 97 % | 100 % | 1 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 3.97 | 1.86 | 5.83 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 91 % | 86 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 88 % | 57 % | 97 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 74 % | 29 % | 90 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 56 % | 11 % | 81 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 38 % | 4 % | 72 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 18 % | 0 % | 64 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 8.6 | 7.69 | 16.29 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 80 % | 88 % | 84 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 80 % | 75 % | 78 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 80 % | 50 % | 65 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 60 % | 50 % | 55 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 20 % | 38 % | 29 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 20 % | 13 % | 17 % |
Źródło:tennisstats.com
Stephens S mierzy się z Tauson C dnia 31 sierpnia 2026 — US Open, New York, USA.
Ostatnia forma (Z-R-P): Stephens S 2-0-3, Tauson C 3-0-2. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 31% szans na zwycięstwo. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko30.9% · +Elo prior (weight0.28).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.90 52.6% | |
| 1.45 69.0% | |
| 1.42 70.4% | |
| 1.90 52.6% | |
| 2.00 50.0% | |
| 2.02 49.5% | |
| 2.08 48.1% | |
| 2.45 40.8% | |
| 2.90 34.5% | |
| 3.55 28.2% | |
| 1.80 55.6% | |
| 2.50 40.0% | |
| 2.65 37.7% | |
| 2.05 48.8% | |
| 12.00 8.3% | |
| 10.50 9.5% | |
| 8.50 11.8% | |
| 1.18 84.8% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.15 87.0% | |
| 1.01 99.0% | |
| 11.00 9.1% | |
| 4.70 21.3% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 16.5 | 1.18 84.8% |
| Powyżej 17.5 | 8.50 11.8% |
| Powyżej 18.5 | 10.50 9.5% |
| Powyżej 19.5 | 12.00 8.3% |
| Powyżej 20.5 | 3.05 32.8% |
| Powyżej 21.5 | 1.77 56.5% |
| Powyżej 22.5 | 1.98 50.5% |
| Powyżej 23.5 | 2.25 44.4% |
| Powyżej 24.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 25.5 | 2.00 50.0% |
| Poniżej 16.5 | 4.20 23.8% |
| Poniżej 17.5 | 1.04 96.2% |
| Poniżej 18.5 | 1.01 99.0% |
| Poniżej 19.5 | 1.01 99.0% |
| Poniżej 20.5 | 1.33 75.2% |
| Poniżej 21.5 | 2.05 48.8% |
| Poniżej 22.5 | 1.83 54.6% |
| Poniżej 23.5 | 1.57 63.7% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 11.00 9.1% |
| Poniżej 2.5 | 1.01 99.0% |
| Bukmacher | 1 | 2 |
|---|---|---|
| Pari | 3.2 | 1.35 |
| Winline | 3.15 | 1.36 |
| Fonbet | 3.2 | 1.35 |
| Betcity | 3.3 | 1.33 |
Stephens S
Tauson C
The Stephens S - Tauson C analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Stephens S — około 69% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Stephens S. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Stephens S vs Tauson C od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
31 sierpnia 2026.