Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Wang Xinyu. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
2 Wang Xinyu — 71%
Szacunek modelu: wygrana Arango E 28.8%, wygrana Wang Xinyu 71.2%. Faworyt modelu — Wang Xinyu.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Wang Xinyu
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Wang Xinyu.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Arango E | Wang Xinyu | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 48.1% | 51.1% |
| Twarda % | 48.3% | 51.3% |
| Ziemna % | 49.2% | 40% |
| Trawa % | 41.7% | 62.9% |
| Decydujący set % | 50% | 54.3% |
| Tie-breaki % | 42.6% | 36.8% |
| Tytuły (łącznie) | 1 | 0 |
| Ostatnie 10 | LLWWWLLLWL | LWWLLWLWLW |
Źródło: scorego-app.com
| Arango E | Wang Xinyu | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 3.38 | 1.00 |
| Podwójne błędy na mecz | 3.3 | 2.72 |
| Przełamania na mecz | 2.91 | 4.86 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 54.2% 13 / 24 Mecze | 28.6% 4 / 14 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 48.5% 16 / 33 Mecze | 38.2% 13 / 34 Mecze |
| Asy na mecz | 3.71 | 0.79 |
| Najwięcej asów w meczu | 58 % | 29 % |
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 45.5% 5 / 11 Mecze | 41.7% 5 / 12 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 45.5% 5 / 11 Mecze | 41.7% 5 / 12 Mecze |
| Asy na mecz | 1.55 | 1.00 |
| Najwięcej asów w meczu | 18 % | 33 % |
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 60.0% 3 / 5 Mecze | 50.0% 3 / 6 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 60.0% 3 / 5 Mecze | 50.0% 3 / 6 Mecze |
| Asy na mecz | 5.80 | 1.50 |
| Najwięcej asów w meczu | 80 % | 50 % |
Źródło:tennisstats.com
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 1 (100.0%) | 0 (0.0%) |
| sety | 2 (100.0%) | 0 (0.0%) |
| Wygrane w tym roku | 52.4% 22 / 42 Mecze | 36.4% 12 / 33 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 49.0% 25 / 51 Mecze | 39.6% 21 / 53 Mecze |
| Aktualny ranking | 41 | 84 |
Źródło: tennisstats.com
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $3,559,254 USD | $546,240 USD |
| Ranking | 41 | 84 |
| Wiek | 24 | 25 |
| Wzrost | 1.82m | 1.72m |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 52 % | 36 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 53 % | 38 % |
| Wygrane w setach bez straty | 31 % | 21 % |
| Wygrane po stracie | 26 % | 16 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 64 % | 61 % |
| Wygrany set 1 | 40 % | 36 % |
| Wygrany set 2 | 56 % | 45 % |
| Wygrany set 3 | 64 % | 38 % |
Źródło:tennisstats.com
| Data | Turniej | Wyniki |
|---|---|---|
| Feb 9 2026 | Doha WTA (Twarda) | Xinyu Wang 2 – 0 Emiliana Arango |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.31 | 9.52 | 9.42 |
| Powyżej 6.5 | 98 % | 100 % | 99 % |
| Powyżej 7.5 | 85 % | 88 % | 87 % |
| Powyżej 8.5 | 65 % | 78 % | 72 % |
| Powyżej 9.5 | 33 % | 34 % | 34 % |
| Powyżej 10.5 | 18 % | 22 % | 20 % |
| Powyżej 11.5 | 18 % | 22 % | 20 % |
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 3.38 | 1.00 | 4.38 |
| Najwięcej asów w meczu | 50 % | 34 % | — |
| 1+ | 93 % | 53 % | 91 % |
| 2+ | 68 % | 31 % | 75 % |
| 3+ | 50 % | 9 % | 66 % |
| 4+ | 33 % | 6 % | 48 % |
| 5+ | 28 % | 0 % | 40 % |
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 2.91 | 4.86 | 7.77 |
| Powyżej 0.5 | 98 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 45 % | 100 % | 99 % |
| Powyżej 2.5 | 43 % | 91 % | 99 % |
| Powyżej 3.5 | 43 % | 53 % | 98 % |
| Powyżej 4.5 | 13 % | 53 % | 98 % |
| Powyżej 5.5 | 8 % | 53 % | 69 % |
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.15 | 0.25 | 0.2 |
| Powyżej 0.5 | 15 % | 22 % | 18 % |
| Powyżej 1.5 | 0 % | 3 % | 2 % |
| Poniżej 0.5 | 85 % | 78 % | 18 % |
| Poniżej 1.5 | 100 % | 97 % | 2 % |
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 3.3 | 2.72 | 6.02 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 93 % | 91 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 80 % | 75 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 63 % | 53 % | 91 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 43 % | 25 % | 81 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 25 % | 16 % | 69 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 13 % | 13 % | 62 % |
| Xinyu Wang | Emiliana Arango | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 7.19 | 5.83 | 13.02 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 75 % | 33 % | 54 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 50 % | 0 % | 25 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 50 % | 0 % | 25 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 38 % | 0 % | 19 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 25 % | 0 % | 13 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 25 % | 0 % | 13 % |
Źródło:tennisstats.com
Arango E podejmuje Wang Xinyu dnia 30 sierpnia 2026 — US Open, New York, USA, Międzynarodowy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Arango E 3-0-2, Wang Xinyu 2-0-3. Te drużyny grały już ze sobą 2 razy ostatnio — historia poniżej. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 29% szans na zwycięstwo. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Play-by-play
Play-by-play: gismo. Informacyjnie.
Playoff remis
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko28.8% · +Elo prior (weight0.47).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Fonbet | Leon |
|---|---|---|
| 3.15 31.8% | — | |
| 2.90 34.5% | — | |
| 3.00 33.3% | — | |
| 11.00 9.1% | — | |
| 5.00 20.0% | — | |
| 3.25 30.8% | — | |
| 1.63 61.4% | — | |
| 3.45 29.0% | — | |
| 1.30 76.9% | — | |
| 1.35 74.1% | — | |
| 1.35 74.1% | — | |
| 1.01 99.0% | — | |
| 1.12 89.3% | — | |
| 1.30 76.9% | — | |
| 2.20 45.5% | — | |
| 1.27 78.7% | — | |
| — | 1.75 57.1% | |
| — | 1.91 52.4% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 8.00 12.5% | |
| 11.00 9.1% | |
| 1.01 99.0% | |
| 1.05 95.2% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 17.5 | 1.63 61.4% |
| Powyżej 18.5 | 3.25 30.8% |
| Powyżej 19.5 | 5.00 20.0% |
| Powyżej 20.5 | 10.00 10.0% |
| Powyżej 21.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 22.5 | 2.60 38.5% |
| Powyżej 23.5 | 2.35 42.6% |
| Powyżej 24.5 | 2.80 35.7% |
| Powyżej 25.5 | 3.15 31.8% |
| Poniżej 17.5 | 2.20 45.5% |
| Poniżej 18.5 | 1.30 76.9% |
| Poniżej 19.5 | 1.12 89.3% |
| Poniżej 20.5 | 1.02 98.0% |
| Poniżej 21.5 | 1.75 57.1% |
| Poniżej 22.5 | 1.43 69.9% |
| Poniżej 23.5 | 1.53 65.4% |
| Poniżej 24.5 | 1.38 72.5% |
| Poniżej 25.5 | 1.30 76.9% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 8.00 12.5% |
| Poniżej 2.5 | 1.05 95.2% |
Arango E
Wang Xinyu
The Arango E - Wang Xinyu analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Wang Xinyu — około 71% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Wang Xinyu. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Arango E vs Wang Xinyu od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
30 sierpnia 2026.