Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Parisca I. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Vales A vs Parisca I — Tenis prognoza
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
2 Parisca I — 63%
Szacunek modelu: wygrana Vales A 37.0%, wygrana Parisca I 63.0%. Faworyt modelu — Parisca I.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Parisca I
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Vales A - Parisca I 31 sierpnia 2026
Model matematyczny tenisaBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Parisca I.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 11.00 / 2 1.01
- Glicko: Vales A 37.0% / Parisca I 63.0%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 6 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
Ruch kursu
Jak zmieniły się kursy od otwarcia do bieżącego kursu — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prognoza według rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
O zawodnikach
Statystyki serwisu i returnu
| Vales A | Parisca I | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 2.25 | 0.50 |
| Podwójne błędy na mecz | 4.2 | 3 |
| Przełamania na mecz | 4.97 | 8 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
TennisStats: rating, forma i serwis/return
Twarda
| Amit Vales | Ignacio Parisca | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 58.1% 18 / 31 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 58.5% 24 / 41 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
Ziemna
| Amit Vales | Ignacio Parisca | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 50.0% 3 / 6 Mecze | 62.5% 20 / 32 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 50.0% 3 / 6 Mecze | 61.9% 26 / 42 Mecze |
Trawa
| Amit Vales | Ignacio Parisca | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 75.0% 3 / 4 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 75.0% 3 / 4 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
Seria bezpośrednich meczów (tennisstats)
| Amit Vales | Ignacio Parisca | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 58.1% 25 / 43 Mecze | 62.5% 20 / 32 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 58.5% 31 / 53 Mecze | 60.5% 26 / 43 Mecze |
| Aktualny ranking | 598 | 721 |
Źródło: tennisstats.com
Profil i procenty (tennisstats)
| Amit Vales | Ignacio Parisca | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $11,718 USD | $7,523 USD |
| Ranking | 598 | 721 |
| Wiek | 21 | 21 |
| Wzrost | 1.73m | — |
| Weight | 70kg | — |
Procent wygranych (mecz / set)
| Amit Vales | Ignacio Parisca | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 58 % | 63 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 59 % | 63 % |
| Wygrane w setach bez straty | 35 % | 50 % |
| Wygrane po stracie | 18 % | 20 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 79 % | 69 % |
| Wygrany set 1 | 56 % | 53 % |
| Wygrany set 2 | 58 % | 66 % |
| Wygrany set 3 | 53 % | 67 % |
Źródło:tennisstats.com
Benchmarki zakładów (tennisstats)
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
Łącznie gemów
| Amit Vales | Ignacio Parisca | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.33 | 8.72 | 9.03 |
| Powyżej 6.5 | 100 % | 91 % | 96 % |
| Powyżej 7.5 | 85 % | 69 % | 77 % |
| Powyżej 8.5 | 61 % | 56 % | 59 % |
| Powyżej 9.5 | 46 % | 41 % | 44 % |
| Powyżej 10.5 | 15 % | 6 % | 11 % |
| Powyżej 11.5 | 15 % | 6 % | 11 % |
Aces
| Amit Vales | Ignacio Parisca | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 2.25 | 0.50 | 2.75 |
| Najwięcej asów w meczu | 25 % | 17 % | — |
| 1+ | 75 % | 33 % | 79 % |
| 2+ | 65 % | 17 % | 68 % |
| 3+ | 45 % | 0 % | 43 % |
| 4+ | 30 % | 0 % | 35 % |
| 5+ | 10 % | 0 % | 30 % |
Przełamania
| Amit Vales | Ignacio Parisca | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 4.97 | 8 | 12.97 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 3.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 4.5 | 0 % | 50 % | 98 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 50 % | 98 % |
Tie-breaks
| Amit Vales | Ignacio Parisca | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.15 | 0.19 | 0.17 |
| Powyżej 0.5 | 15 % | 16 % | 15 % |
| Powyżej 1.5 | 0 % | 3 % | 2 % |
| Poniżej 0.5 | 85 % | 84 % | 15 % |
| Poniżej 1.5 | 100 % | 97 % | 2 % |
Double faults
| Amit Vales | Ignacio Parisca | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 4.2 | 3 | 7.2 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 95 % | 83 % | 98 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 90 % | 83 % | 98 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 75 % | 67 % | 79 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 60 % | 50 % | 68 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 40 % | 17 % | 65 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 25 % | 0 % | 41 % |
Net punkty
| Amit Vales | Ignacio Parisca | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 4.83 | — | — |
| Powyżej 4.5 (5+) | 50 % | — | — |
| Powyżej 5.5 (6+) | 33 % | — | — |
| Powyżej 6.5 (7+) | 0 % | — | — |
| Powyżej 7.5 (8+) | 0 % | — | — |
| Powyżej 8.5 (9+) | 0 % | — | — |
| Powyżej 9.5 (10+) | 0 % | — | — |
Źródło:tennisstats.com
Vales A mierzy się z Parisca I dnia 31 sierpnia 2026 — Plovdiv 3, Bulgaria, Qualifying.
Ostatnia forma (Z-R-P): Vales A 4-0-1, Parisca I 3-0-2. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 37% szans na zwycięstwo. Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Playoff remis
Turniej bracket 2026 Plovdiv 3, Bulgaria, Qualifying
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Vales A - Parisca I
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko37.0% · +Elo prior (weight0.26).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| — | — | 2.02 49.5% | |
| 1.93 51.8% | — | — | |
| 1.90 52.6% | 1.80 55.6% | — | |
| — | — | 1.90 52.6% | |
| — | — | 1.90 52.6% | |
| — | — | 2.40 41.7% | |
| — | — | 1.70 58.8% | |
| — | — | 1.93 51.8% | |
| — | — | 1.48 67.6% | |
| — | — | 1.12 89.3% | |
| — | — | 2.25 44.4% | |
| — | — | 1.80 55.6% | |
| — | — | 1.80 55.6% | |
| 1.78 56.2% | — | 1.50 66.7% | |
| 1.80 55.6% | 1.90 52.6% | — |
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.14 87.7% | |
| 3.35 29.9% | |
| 1.25 80.0% | |
| 4.60 21.7% |
Total
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Powyżej 19.5 | — | — | 1.60 62.5% |
| Powyżej 20.5 | 1.78 56.2% | 1.80 55.6% | 1.67 59.9% |
| Powyżej 21.5 | 1.93 51.8% | — | 1.80 55.6% |
| Powyżej 22.5 | — | — | 1.60 62.5% |
| Powyżej 23.5 | — | — | 1.67 59.9% |
| Powyżej 24.5 | — | — | 1.80 55.6% |
| Powyżej 25.5 | — | — | 1.75 57.1% |
| Powyżej 26.5 | — | — | 2.05 48.8% |
| Powyżej 27.5 | — | — | 1.80 55.6% |
| Powyżej 28.5 | — | — | 1.80 55.6% |
| Powyżej 29.5 | — | — | 1.78 56.2% |
| Powyżej 30.5 | — | — | 1.88 53.2% |
| Poniżej 20.5 | 1.93 51.8% | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 21.5 | 1.78 56.2% | — | — |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 1.25 80.0% |
| Poniżej 2.5 | 3.35 29.9% |
Odblokuj pełny typ na mecz
The Vales A - Parisca I analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Kto jest faworytem w Vales A vs Parisca I?
Według modelu PropickAI faworytem jest Parisca I — około 63% szans na zwycięstwo.
Co przewiduje PropickAI dla Vales A vs Parisca I?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Parisca I. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Vales A vs Parisca I?
Kursy na żywo na Vales A vs Parisca I od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Vales A vs Parisca I?
31 sierpnia 2026.