Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Mashtakov N. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
1 Mashtakov N — 82%
Szacunek modelu: wygrana Mashtakov N 82.5%, wygrana Basel, Valentin 17.5%. Faworyt modelu — Mashtakov N.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Mashtakov N
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Mashtakov N.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 5 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Mashtakov N | Basel, Valentin | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 59.1% | 42.5% |
| Twarda % | 65.2% | 25% |
| Ziemna % | 58.2% | 43.7% |
| Trawa % | 0% | 0% |
| Decydujący set % | 50% | 44.2% |
| Tie-breaki % | 67.5% | 52.6% |
| Tytuły (łącznie) | 4 | 0 |
| Ostatnie 10 | LWWWWWWWWL | LWLWLLWWLW |
Źródło: scorego-app.com
| Mashtakov N | Basel, Valentin | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 2.26 | 3.00 |
| Podwójne błędy na mecz | 2.05 | 1.67 |
| Przełamania na mecz | 2.18 | 9 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 0.0% 0 / 2 Mecze | 50.0% 4 / 8 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 0.0% 0 / 3 Mecze | 50.0% 4 / 8 Mecze |
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 33.3% 8 / 24 Mecze | 69.2% 18 / 26 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 31.3% 10 / 32 Mecze | 64.5% 20 / 31 Mecze |
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 30.8% 8 / 26 Mecze | 64.7% 22 / 34 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 28.6% 10 / 35 Mecze | 61.5% 24 / 39 Mecze |
| Aktualny ranking | 1106 | 646 |
Źródło: tennisstats.com
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $7,039 USD | $37,478 USD |
| Ranking | 1106 | 646 |
| Wiek | 22 | 27 |
| Wzrost | 1.85m | 1.75m |
| Weight | 78kg | 77kg |
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 31 % | 65 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 31 % | 65 % |
| Wygrane w setach bez straty | 19 % | 47 % |
| Wygrane po stracie | 5 % | 20 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 50 % | 68 % |
| Wygrany set 1 | 38 % | 59 % |
| Wygrany set 2 | 31 % | 56 % |
| Wygrany set 3 | 38 % | 86 % |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.69 | 9.26 | 9.48 |
| Powyżej 6.5 | 96 % | 91 % | 94 % |
| Powyżej 7.5 | 85 % | 85 % | 85 % |
| Powyżej 8.5 | 69 % | 53 % | 61 % |
| Powyżej 9.5 | 50 % | 38 % | 44 % |
| Powyżej 10.5 | 27 % | 24 % | 26 % |
| Powyżej 11.5 | 27 % | 24 % | 26 % |
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 2.26 | 3.00 | 5.26 |
| Najwięcej asów w meczu | 37 % | 33 % | — |
| 1+ | 84 % | 100 % | 100 % |
| 2+ | 42 % | 33 % | 90 % |
| 3+ | 42 % | 33 % | 79 % |
| 4+ | 26 % | 33 % | 69 % |
| 5+ | 16 % | 33 % | 50 % |
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 2.18 | 9 | 11.18 |
| Powyżej 0.5 | 32 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 0 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 0 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 3.5 | 0 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 4.5 | 0 % | 100 % | 69 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 100 % | 50 % |
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.23 | 0.32 | 0.28 |
| Powyżej 0.5 | 19 % | 29 % | 24 % |
| Powyżej 1.5 | 4 % | 3 % | 3 % |
| Poniżej 0.5 | 81 % | 71 % | 24 % |
| Poniżej 1.5 | 96 % | 97 % | 3 % |
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 2.05 | 1.67 | 3.72 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 58 % | 33 % | 95 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 26 % | 33 % | 73 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 16 % | 0 % | 40 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 5 % | 0 % | 24 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 0 % | 0 % | 11 % |
| Valentin Basel | Nikita Mashtakov | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 6.79 | — | — |
| Powyżej 4.5 (5+) | 58 % | — | — |
| Powyżej 5.5 (6+) | 58 % | — | — |
| Powyżej 6.5 (7+) | 58 % | — | — |
| Powyżej 7.5 (8+) | 42 % | — | — |
| Powyżej 8.5 (9+) | 33 % | — | — |
| Powyżej 9.5 (10+) | 25 % | — | — |
Źródło:tennisstats.com
Mashtakov N mierzy się z Basel, Valentin dnia 30 sierpnia 2026 — Plovdiv 3, Bulgaria, Qualifying.
Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 82% szans na zwycięstwo. Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko82.5% · +Elo prior (weight0.31).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Baltbet | Betcity | Leon |
|---|---|---|---|
| 1.70 58.8% | 1.70 58.8% | 1.72 58.1% | |
| 2.03 49.3% | 2.02 49.5% | 2.05 48.8% |
| Wynik | Baltbet | Betcity |
|---|---|---|
| Powyżej 18.5 | 1.73 57.8% | 1.72 58.1% |
| Powyżej 19.5 | 1.99 50.3% | 2.00 50.0% |
| Poniżej 18.5 | 1.99 50.3% | 2.00 50.0% |
| Poniżej 19.5 | 1.73 57.8% | 1.73 57.8% |
| Wynik | Baltbet | Betcity | Kambi BetMGM | Kambi Unibet | Leon |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 90.9% | 1.11 90.1% | 1.12 89.3% | 1.12 89.3% | 1.10 90.9% | |
| 5.80 17.2% | 5.50 18.2% | 5.40 18.5% | 5.40 18.5% | 5.80 17.2% |
Mashtakov N
Kivattsev K. (World)
Zeuch T. 🇩🇪
Basel, Valentin
Marino P. 🇮🇹
The Mashtakov N - Basel, Valentin analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Mashtakov N — około 82% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Mashtakov N. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Mashtakov N vs Basel, Valentin od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
30 sierpnia 2026.