Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Butvilas E. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
2 Butvilas E — 54%
Szacunek modelu: wygrana Ofner S 46.4%, wygrana Butvilas E 53.6%. Faworyt modelu — Butvilas E.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Butvilas E
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Butvilas E.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 6 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Ofner S | Butvilas E | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 56.4% | 52.7% |
| Twarda % | 48.9% | 58% |
| Ziemna % | 60.6% | 45.3% |
| Trawa % | 55.9% | 0% |
| Decydujący set % | 55.1% | 47.3% |
| Tie-breaki % | 52.6% | 53.3% |
| Tytuły (łącznie) | 4 | 3 |
| Ostatnie 10 | LLLLLLLWLW | LWWWWWWLLL |
Źródło: scorego-app.com
| Ofner S | Butvilas E | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 7.00 | 5.55 |
| Podwójne błędy na mecz | 3.05 | 2.02 |
| Przełamania na mecz | 1.97 | 2.88 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 57.9% 11 / 19 Mecze | 62.5% 15 / 24 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 52.4% 11 / 21 Mecze | 56.5% 26 / 46 Mecze |
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 56.0% 14 / 25 Mecze | 47.4% 9 / 19 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 56.0% 14 / 25 Mecze | 45.0% 9 / 20 Mecze |
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | 0.0% 0 / 1 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | 0.0% 0 / 1 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 55.3% 26 / 47 Mecze | 54.4% 25 / 46 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 53.1% 26 / 49 Mecze | 52.2% 36 / 69 Mecze |
| Aktualny ranking | 125 | 195 |
Źródło: tennisstats.com
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $3,417,803 USD | $58,480 USD |
| Ranking | 125 | 195 |
| Wiek | 30 | 22 |
| Wzrost | 1.91m | 1.91m |
| Weight | 81kg | 78kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 55 % | 54 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 57 % | 55 % |
| Wygrane mecze (5 sety) | 0 % | 0 % |
| Wygrane w setach bez straty | 38 % | 35 % |
| Wygrane po stracie | 22 % | 9 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 74 % | 72 % |
| Wygrany set 1 | 53 % | 61 % |
| Wygrany set 2 | 60 % | 46 % |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 10.04 | 9.57 | 9.81 |
| Powyżej 6.5 | 98 % | 95 % | 97 % |
| Powyżej 7.5 | 95 % | 82 % | 89 % |
| Powyżej 8.5 | 84 % | 73 % | 79 % |
| Powyżej 9.5 | 55 % | 43 % | 49 % |
| Powyżej 10.5 | 23 % | 25 % | 24 % |
| Powyżej 11.5 | 23 % | 25 % | 24 % |
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 7.00 | 5.55 | 12.55 |
| Najwięcej asów w meczu | 75 % | 68 % | — |
| 1+ | 98 % | 95 % | 99 % |
| 2+ | 98 % | 86 % | 98 % |
| 3+ | 91 % | 82 % | 94 % |
| 4+ | 84 % | 75 % | 87 % |
| 5+ | 70 % | 59 % | 83 % |
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 1.97 | 2.88 | 4.85 |
| Powyżej 0.5 | 98 % | 64 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 95 % | 61 % | 99 % |
| Powyżej 2.5 | 45 % | 57 % | 78 % |
| Powyżej 3.5 | 39 % | 52 % | 52 % |
| Powyżej 4.5 | 2 % | 50 % | 50 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 45 % | 30 % |
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.43 | 0.36 | 0.4 |
| Powyżej 0.5 | 34 % | 34 % | 34 % |
| Powyżej 1.5 | 9 % | 2 % | 6 % |
| Poniżej 0.5 | 66 % | 66 % | 34 % |
| Poniżej 1.5 | 91 % | 98 % | 6 % |
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 3.05 | 2.02 | 5.07 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 91 % | 86 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 73 % | 57 % | 92 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 52 % | 34 % | 82 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 32 % | 16 % | 68 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 25 % | 7 % | 57 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 11 % | 2 % | 48 % |
| Sebastian Ofner | Edas Butvilas | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 4.73 | 8.25 | 12.98 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 55 % | 79 % | 67 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 48 % | 67 % | 58 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 39 % | 42 % | 41 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 29 % | 42 % | 36 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 23 % | 38 % | 31 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 16 % | 25 % | 21 % |
Źródło:tennisstats.com
Ofner S rywalizuje z Butvilas E dnia 1 września 2026 — Manacor, Spain.
Ostatnia forma (Z-R-P): Ofner S 0-0-5, Butvilas E 4-0-1. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 46% szans na zwycięstwo. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.
Play-by-play
Play-by-play: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko46.4% · +Elo prior (weight0.44).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| 1.91 52.4% | — | — | |
| 1.83 54.6% | 1.79 55.9% | — | |
| 1.91 52.4% | — | — | |
| — | 2.02 49.5% | — | |
| 1.81 55.3% | — | 1.70 58.8% | |
| — | 1.70 58.8% | — | |
| 1.81 55.3% | — | 2.02 49.5% | |
| 1.89 52.9% | 1.92 52.1% | 1.80 55.6% | |
| — | — | 1.70 58.8% | |
| — | — | 1.80 55.6% | |
| — | — | 2.80 35.7% | |
| — | — | 2.00 50.0% | |
| — | — | 1.40 71.4% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.03 97.1% | |
| 5.30 18.9% | |
| 1.11 90.1% | |
| 8.50 11.8% |
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Powyżej 18.5 | — | — | 1.65 60.6% |
| Powyżej 20.5 | — | — | 1.83 54.6% |
| Powyżej 21.5 | — | — | 1.53 65.4% |
| Powyżej 22.5 | 1.77 56.5% | 1.81 55.3% | 1.92 52.1% |
| Powyżej 23.5 | — | — | 1.75 57.1% |
| Powyżej 24.5 | — | — | 3.05 32.8% |
| Powyżej 25.5 | — | — | 2.75 36.4% |
| Powyżej 26.5 | — | — | 2.35 42.6% |
| Poniżej 18.5 | — | — | 2.10 47.6% |
| Poniżej 20.5 | — | — | 1.87 53.5% |
| Poniżej 21.5 | — | — | 2.35 42.6% |
| Poniżej 22.5 | 1.96 51.0% | 1.90 52.6% | 1.78 56.2% |
| Poniżej 23.5 | — | — | 1.95 51.3% |
| Poniżej 24.5 | — | — | 1.33 75.2% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 1.11 90.1% |
| Poniżej 2.5 | 5.30 18.9% |
Ofner S
Butvilas E
The Ofner S - Butvilas E analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Butvilas E — około 54% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Butvilas E. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Ofner S vs Butvilas E od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
1 września 2026.