Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Harris B. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
1 Harris B — 51%
Szacunek modelu: wygrana Harris B 50.6%, wygrana Grenier H 49.4%. Faworyt modelu — Harris B.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Harris B
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Harris B.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Harris B | Grenier H | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 52.3% | 49.8% |
| Twarda % | 54.9% | 54.5% |
| Ziemna % | 33.3% | 34.6% |
| Trawa % | 61.1% | 37.5% |
| Decydujący set % | 55.7% | 50% |
| Tie-breaki % | 49.3% | 49.2% |
| Tytuły (łącznie) | 1 | 4 |
| Ostatnie 10 | LWLLLLWWWL | LWLWLLWLLW |
Źródło: scorego-app.com
| Harris B | Grenier H | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 6.36 | 5.00 |
| Podwójne błędy na mecz | 3.05 | 2.26 |
| Przełamania na mecz | 3.43 | 1.88 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Hugo Grenier | Billy Harris | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 45.0% 9 / 20 Mecze | 33.3% 6 / 18 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 56.8% 25 / 44 Mecze | 46.5% 20 / 43 Mecze |
| Hugo Grenier | Billy Harris | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 0.0% 0 / 4 Mecze | 11.1% 1 / 9 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 0.0% 0 / 4 Mecze | 11.1% 1 / 9 Mecze |
| Hugo Grenier | Billy Harris | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 0.0% 0 / 1 Mecze | 57.1% 4 / 7 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 0.0% 0 / 1 Mecze | 57.1% 4 / 7 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
| Hugo Grenier | Billy Harris | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 2 (100.0%) | 0 (0.0%) |
| sety | 4 (80.0%) | 1 (20.0%) |
| Wygrane w tym roku | 33.3% 9 / 27 Mecze | 35.9% 14 / 39 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 49.0% 25 / 51 Mecze | 43.8% 28 / 64 Mecze |
| Aktualny ranking | 243 | 161 |
Źródło: tennisstats.com
| Hugo Grenier | Billy Harris | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $1,250,383 USD | $1,235,982 USD |
| Ranking | 243 | 161 |
| Wiek | 30 | 31 |
| Wzrost | 1.96m | 1.93m |
| Weight | 85kg | 89kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Hugo Grenier | Billy Harris | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 33 % | 36 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 36 % | 32 % |
| Wygrane mecze (5 sety) | 0 % | 100 % |
| Wygrane w setach bez straty | 11 % | 15 % |
| Wygrane po stracie | 14 % | 17 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 41 % | 56 % |
| Wygrany set 1 | 26 % | 31 % |
| Wygrany set 2 | 26 % | 41 % |
Źródło:tennisstats.com
| Data | Turniej | Wyniki |
|---|---|---|
| Oct 6 2023 | Alicante Chall. Mężczyźni (Twarda) | Hugo Grenier 2 – 0 Billy Harris |
| Mar 26 2023 | Las Franquesas del Valles Chall. Mężczyźni (Twarda) | Hugo Grenier 2 – 1 Billy Harris |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Hugo Grenier | Billy Harris | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 10.04 | 9.92 | 9.98 |
| Powyżej 6.5 | 96 % | 100 % | 98 % |
| Powyżej 7.5 | 92 % | 94 % | 93 % |
| Powyżej 8.5 | 76 % | 76 % | 76 % |
| Powyżej 9.5 | 52 % | 59 % | 56 % |
| Powyżej 10.5 | 36 % | 29 % | 33 % |
| Powyżej 11.5 | 36 % | 29 % | 33 % |
| Hugo Grenier | Billy Harris | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 6.36 | 5.00 | 11.36 |
| Najwięcej asów w meczu | 59 % | 26 % | — |
| 1+ | 91 % | 94 % | 98 % |
| 2+ | 82 % | 76 % | 98 % |
| 3+ | 77 % | 68 % | 93 % |
| 4+ | 64 % | 56 % | 90 % |
| 5+ | 64 % | 47 % | 77 % |
| Hugo Grenier | Billy Harris | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 3.43 | 1.88 | 5.31 |
| Powyżej 0.5 | 91 % | 50 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 59 % | 9 % | 98 % |
| Powyżej 2.5 | 55 % | 0 % | 71 % |
| Powyżej 3.5 | 50 % | 0 % | 69 % |
| Powyżej 4.5 | 9 % | 0 % | 64 % |
| Powyżej 5.5 | 9 % | 0 % | 62 % |
| Hugo Grenier | Billy Harris | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.4 | 0.62 | 0.51 |
| Powyżej 0.5 | 40 % | 41 % | 41 % |
| Powyżej 1.5 | 0 % | 21 % | 10 % |
| Poniżej 0.5 | 60 % | 59 % | 41 % |
| Poniżej 1.5 | 100 % | 79 % | 10 % |
| Hugo Grenier | Billy Harris | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 3.05 | 2.26 | 5.31 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 91 % | 88 % | 99 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 68 % | 59 % | 94 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 59 % | 41 % | 90 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 32 % | 21 % | 80 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 23 % | 9 % | 70 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 18 % | 6 % | 53 % |
| Hugo Grenier | Billy Harris | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 9.28 | 6.06 | 15.34 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 69 % | 52 % | 61 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 63 % | 36 % | 50 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 63 % | 32 % | 48 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 63 % | 28 % | 46 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 63 % | 12 % | 38 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 50 % | 12 % | 31 % |
Źródło:tennisstats.com
Harris B mierzy się z Grenier H dnia 1 września 2026 — Manacor, Spain.
Ostatnia forma (Z-R-P): Harris B 1-0-4, Grenier H 2-0-3. Obie zmierzyły się 2 razy w ostatnim czasie; historia tuż poniżej. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 51% szans na zwycięstwo. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko50.6% · +Elo prior (weight0.48).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.75 57.1% | |
| 1.62 61.7% | |
| 1.72 58.1% | |
| 1.82 55.0% | |
| 1.50 66.7% | |
| 1.10 90.9% | |
| 1.14 87.7% | |
| 3.25 30.8% | |
| 2.85 35.1% | |
| 1.95 51.3% | |
| 2.15 46.5% | |
| 2.00 50.0% | |
| 1.88 53.2% | |
| 2.45 40.8% | |
| 5.40 18.5% | |
| 4.60 21.7% | |
| 1.30 76.9% | |
| 1.37 73.0% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.03 97.1% | |
| 1.35 74.1% | |
| 2.90 34.5% | |
| 9.00 11.1% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 18.5 | 1.82 55.0% |
| Powyżej 19.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 20.5 | 1.73 57.8% |
| Powyżej 21.5 | 2.90 34.5% |
| Powyżej 22.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 23.5 | 1.82 55.0% |
| Powyżej 24.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 25.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 26.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 27.5 | 1.77 56.5% |
| Powyżej 28.5 | 3.20 31.3% |
| Powyżej 29.5 | 2.15 46.5% |
| Poniżej 18.5 | 1.88 53.2% |
| Poniżej 19.5 | 2.02 49.5% |
| Poniżej 20.5 | 2.00 50.0% |
| Poniżej 21.5 | 1.35 74.1% |
| Poniżej 22.5 | 1.83 54.6% |
| Poniżej 23.5 | 1.88 53.2% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 2.90 34.5% |
| Poniżej 2.5 | 1.35 74.1% |
Harris B
Grenier H
The Harris B - Grenier H analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Harris B — około 51% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Harris B. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Harris B vs Grenier H od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
1 września 2026.