Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Pucinelli de Almeida M. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Pucinelli de Almeida M vs Langmo C — Tenis prognoza
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
1 Pucinelli de Almeida M — 70%
Szacunek modelu: wygrana Pucinelli de Almeida M 69.9%, wygrana Langmo C 30.1%. Faworyt modelu — Pucinelli de Almeida M.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Pucinelli de Almeida M
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Pucinelli de Almeida M - Langmo C 31 sierpnia 2026
Model matematyczny tenisaBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Pucinelli de Almeida M.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.02 / 2 10.00
- Glicko: Pucinelli de Almeida M 69.9% / Langmo C 30.1%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 6 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
Ruch kursu
Jak zmieniły się kursy od otwarcia do bieżącego kursu — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prognoza według rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Rozszerzone statystyki (scorego)
| Pucinelli de Almeida M | Langmo C | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 0% | 50% |
| Twarda % | 0% | 50% |
| Ziemna % | 0% | 0% |
| Trawa % | 0% | 0% |
| Decydujący set % | 0% | 0% |
| Tie-breaki % | 0% | 0% |
| Tytuły (łącznie) | 0 | 0 |
| Ostatnie 10 | L | LW |
Źródło: scorego-app.com
O zawodnikach
Statystyki serwisu i returnu
| Pucinelli de Almeida M | Langmo C | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 2.14 | 6.26 |
| Podwójne błędy na mecz | 3.03 | 3.13 |
| Przełamania na mecz | 4.62 | 1.67 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
TennisStats: rating, forma i serwis/return
Twarda
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 33.3% 1 / 3 Mecze | 46.9% 15 / 32 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 25.0% 1 / 4 Mecze | 52.5% 32 / 61 Mecze |
Ziemna
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 70.0% 28 / 40 Mecze | 53.3% 8 / 15 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 68.3% 43 / 63 Mecze | 53.3% 8 / 15 Mecze |
Trawa
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
Seria bezpośrednich meczów (tennisstats)
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 68.2% 30 / 44 Mecze | 48.9% 23 / 47 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 66.2% 45 / 68 Mecze | 52.0% 40 / 77 Mecze |
| Aktualny ranking | 260 | 473 |
Źródło: tennisstats.com
Profil i procenty (tennisstats)
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $267,996 USD | $100,954 USD |
| Ranking | 260 | 473 |
| Wiek | 25 | 30 |
| Wzrost | 1.83m | 1.91m |
| Weight | 78kg | 91kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
Procent wygranych (mecz / set)
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 68 % | 49 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 67 % | 49 % |
| Wygrane w setach bez straty | 48 % | 40 % |
| Wygrane po stracie | 22 % | 8 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 84 % | 77 % |
| Wygrany set 1 | 66 % | 57 % |
| Wygrany set 2 | 66 % | 60 % |
| Wygrany set 3 | 56 % | 24 % |
Źródło:tennisstats.com
Benchmarki zakładów (tennisstats)
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
Łącznie gemów
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.09 | 9.91 | 9.5 |
| Powyżej 6.5 | 93 % | 96 % | 95 % |
| Powyżej 7.5 | 72 % | 87 % | 80 % |
| Powyżej 8.5 | 63 % | 72 % | 68 % |
| Powyżej 9.5 | 35 % | 51 % | 43 % |
| Powyżej 10.5 | 21 % | 32 % | 27 % |
| Powyżej 11.5 | 21 % | 32 % | 27 % |
Aces
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 2.14 | 6.26 | 8.40 |
| Najwięcej asów w meczu | 35 % | 72 % | — |
| 1+ | 78 % | 97 % | 93 % |
| 2+ | 51 % | 92 % | 88 % |
| 3+ | 30 % | 85 % | 72 % |
| 4+ | 19 % | 79 % | 68 % |
| 5+ | 11 % | 74 % | 67 % |
Przełamania
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 4.62 | 1.67 | 6.29 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 97 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 100 % | 92 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 97 % | 44 % | 75 % |
| Powyżej 3.5 | 97 % | 38 % | 72 % |
| Powyżej 4.5 | 57 % | 0 % | 71 % |
| Powyżej 5.5 | 54 % | 0 % | 50 % |
Tie-breaks
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.26 | 0.36 | 0.31 |
| Powyżej 0.5 | 26 % | 30 % | 28 % |
| Powyżej 1.5 | 0 % | 4 % | 2 % |
| Poniżej 0.5 | 74 % | 70 % | 28 % |
| Poniżej 1.5 | 100 % | 96 % | 2 % |
Double faults
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 3.03 | 3.13 | 6.16 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 86 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 70 % | 74 % | 99 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 54 % | 51 % | 91 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 32 % | 31 % | 82 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 24 % | 21 % | 62 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 16 % | 18 % | 46 % |
Net punkty
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 8.45 | 8.36 | 16.81 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 90 % | 80 % | 85 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 80 % | 68 % | 74 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 70 % | 60 % | 65 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 70 % | 44 % | 57 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 60 % | 24 % | 42 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 50 % | 20 % | 35 % |
Źródło:tennisstats.com
Pucinelli de Almeida M podejmuje Langmo C dnia 31 sierpnia 2026 — Manacor, Spain, Qualifying.
Ostatnia forma (Z-R-P): Pucinelli de Almeida M 2-0-3, Langmo C 1-0-4. Te drużyny grały już ze sobą 1 raz ostatnio — historia poniżej. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 70% szans na zwycięstwo. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Pucinelli de Almeida M - Langmo C
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko69.9% · +Elo prior (weight0.27).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet | Leon |
|---|---|---|---|---|
| 1.78 56.2% | 1.81 55.3% | 1.57 63.7% | 1.77 56.5% | |
| — | — | 1.80 55.6% | — | |
| — | — | 1.01 99.0% | — | |
| — | — | 1.01 99.0% | — | |
| — | — | 3.80 26.3% | — | |
| — | — | 3.40 29.4% | — | |
| 1.93 51.8% | 1.90 52.6% | — | 1.98 50.5% | |
| — | — | 2.25 44.4% | — | |
| — | — | 1.90 52.6% | — | |
| — | — | 11.00 9.1% | — | |
| — | — | 11.00 9.1% | — | |
| — | — | 1.20 83.3% | — | |
| — | — | 1.25 80.0% | — |
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.01 99.0% | |
| 1.02 98.0% | |
| 10.00 10.0% | |
| 11.00 9.1% |
Total
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Powyżej 15.5 | — | — | 1.25 80.0% |
| Powyżej 16.5 | — | — | 1.19 84.0% |
| Powyżej 17.5 | — | — | 9.00 11.1% |
| Powyżej 18.5 | — | — | 2.05 48.8% |
| Powyżej 19.5 | — | — | 7.20 13.9% |
| Powyżej 20.5 | — | — | 2.15 46.5% |
| Powyżej 21.5 | — | — | 1.90 52.6% |
| Powyżej 22.5 | 1.96 51.0% | 2.00 50.0% | 2.07 48.3% |
| Powyżej 23.5 | — | — | 2.20 45.5% |
| Powyżej 24.5 | — | — | 2.30 43.5% |
| Poniżej 15.5 | — | — | 3.40 29.4% |
| Poniżej 16.5 | — | — | 3.95 25.3% |
| Poniżej 17.5 | — | — | 1.03 97.1% |
| Poniżej 18.5 | — | — | 1.68 59.5% |
| Poniżej 22.5 | 1.75 57.1% | 1.71 58.5% | — |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 10.00 10.0% |
| Poniżej 2.5 | 1.02 98.0% |
Odblokuj pełny typ na mecz
The Pucinelli de Almeida M - Langmo C analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Kto jest faworytem w Pucinelli de Almeida M vs Langmo C?
Według modelu PropickAI faworytem jest Pucinelli de Almeida M — około 70% szans na zwycięstwo.
Co przewiduje PropickAI dla Pucinelli de Almeida M vs Langmo C?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Pucinelli de Almeida M. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Pucinelli de Almeida M vs Langmo C?
Kursy na żywo na Pucinelli de Almeida M vs Langmo C od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Pucinelli de Almeida M vs Langmo C?
31 sierpnia 2026.