Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Broom C. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Broom C vs Erhard M — Tenis prognoza
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
1 Broom C — 64%
Szacunek modelu: wygrana Broom C 63.5%, wygrana Erhard M 36.5%. Faworyt modelu — Broom C.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Erhard M
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Broom C - Erhard M 1 września 2026
Model matematyczny tenisaBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Erhard M.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 6.10 / 2 1.08
- Glicko: Broom C 63.5% / Erhard M 36.5%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prognoza według rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Rozszerzone statystyki (scorego)
| Broom C | Erhard M | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 59.9% | 62.4% |
| Twarda % | 62.9% | 55.7% |
| Ziemna % | 33.3% | 64.3% |
| Trawa % | 50% | 0% |
| Decydujący set % | 52% | 55.9% |
| Tie-breaki % | 50% | 54.7% |
| Tytuły (łącznie) | 8 | 9 |
| Ostatnie 10 | WLWWWWLWWW | WLWWWLWWWW |
Źródło: scorego-app.com
O zawodnikach
Statystyki serwisu i returnu
| Broom C | Erhard M | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 4.78 | 5.55 |
| Podwójne błędy na mecz | 2.48 | 1.98 |
| Przełamania na mecz | 1.83 | 2.81 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
TennisStats: rating, forma i serwis/return
Twarda
| Mathys Erhard | Charles Broom | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 53.3% 8 / 15 Mecze | 72.2% 39 / 54 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 54.8% 17 / 31 Mecze | 72.2% 57 / 79 Mecze |
Ziemna
| Mathys Erhard | Charles Broom | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 50.0% 11 / 22 Mecze | 0.0% 0 / 2 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 54.6% 18 / 33 Mecze | 0.0% 0 / 2 Mecze |
Trawa
| Mathys Erhard | Charles Broom | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | 55.6% 5 / 9 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | 55.6% 5 / 9 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
Seria bezpośrednich meczów (tennisstats)
| Mathys Erhard | Charles Broom | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 50.0% 19 / 38 Mecze | 67.7% 44 / 65 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 53.9% 35 / 65 Mecze | 68.9% 62 / 90 Mecze |
| Aktualny ranking | 339 | 237 |
Źródło: tennisstats.com
Profil i procenty (tennisstats)
| Mathys Erhard | Charles Broom | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $109,466 USD | $286,390 USD |
| Ranking | 339 | 237 |
| Wiek | 24 | 28 |
| Wzrost | 1.88m | 1.78m |
| Weight | 83kg | 82kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
Procent wygranych (mecz / set)
| Mathys Erhard | Charles Broom | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 50 % | 68 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 51 % | 68 % |
| Wygrane w setach bez straty | 29 % | 51 % |
| Wygrane po stracie | 28 % | 19 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 68 % | 82 % |
| Wygrany set 1 | 47 % | 68 % |
| Wygrany set 2 | 50 % | 65 % |
| Wygrany set 3 | 57 % | 55 % |
Źródło:tennisstats.com
Benchmarki zakładów (tennisstats)
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
Łącznie gemów
| Mathys Erhard | Charles Broom | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.89 | 9.48 | 9.69 |
| Powyżej 6.5 | 95 % | 97 % | 96 % |
| Powyżej 7.5 | 84 % | 89 % | 87 % |
| Powyżej 8.5 | 76 % | 69 % | 73 % |
| Powyżej 9.5 | 41 % | 43 % | 42 % |
| Powyżej 10.5 | 35 % | 20 % | 28 % |
| Powyżej 11.5 | 35 % | 20 % | 28 % |
Aces
| Mathys Erhard | Charles Broom | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 4.78 | 5.55 | 10.33 |
| Najwięcej asów w meczu | 52 % | 43 % | — |
| 1+ | 93 % | 85 % | 100 % |
| 2+ | 70 % | 78 % | 96 % |
| 3+ | 63 % | 65 % | 90 % |
| 4+ | 52 % | 58 % | 82 % |
| 5+ | 44 % | 50 % | 76 % |
Przełamania
| Mathys Erhard | Charles Broom | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 1.83 | 2.81 | 4.64 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 95 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 7 % | 93 % | 96 % |
| Powyżej 2.5 | 7 % | 25 % | 95 % |
| Powyżej 3.5 | 7 % | 5 % | 73 % |
| Powyżej 4.5 | 4 % | 3 % | 39 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 3 % | 39 % |
Tie-breaks
| Mathys Erhard | Charles Broom | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.62 | 0.32 | 0.47 |
| Powyżej 0.5 | 54 % | 26 % | 40 % |
| Powyżej 1.5 | 8 % | 5 % | 6 % |
| Poniżej 0.5 | 46 % | 74 % | 40 % |
| Poniżej 1.5 | 92 % | 95 % | 6 % |
Double faults
| Mathys Erhard | Charles Broom | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 2.48 | 1.98 | 4.46 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 96 % | 75 % | 99 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 70 % | 53 % | 92 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 37 % | 33 % | 81 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 26 % | 23 % | 67 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 15 % | 8 % | 47 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 4 % | 5 % | 34 % |
Net punkty
| Mathys Erhard | Charles Broom | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 9.07 | 8.07 | 17.14 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 60 % | 73 % | 67 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 47 % | 67 % | 57 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 33 % | 33 % | 33 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 33 % | 27 % | 30 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 33 % | 20 % | 27 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 27 % | 20 % | 24 % |
Źródło:tennisstats.com
Broom C podejmuje Erhard M dnia 1 września 2026 — Manacor, Spain, Qualifying.
Ostatnia forma (Z-R-P): Broom C 1-0-0, Erhard M 1-0-0. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 64% szans na zwycięstwo. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Playoff remis
Turniej bracket 2026 Manacor, Spain, Qualifying
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Broom C - Erhard M
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko63.5% · +Elo prior (weight0.34).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.85 54.1% | |
| 1.90 52.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 2.02 49.5% | |
| 1.90 52.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.70 58.8% | |
| 1.75 57.1% | |
| 1.80 55.6% | |
| 2.07 48.3% | |
| 2.10 47.6% | |
| 2.45 40.8% | |
| 1.08 92.6% | |
| 4.10 24.4% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.70 58.8% | |
| 1.80 55.6% |
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.10 90.9% | |
| 7.90 12.7% | |
| 1.02 98.0% | |
| 5.40 18.5% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 21.5 | 1.88 53.2% |
| Powyżej 22.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 23.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 24.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 25.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 26.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 27.5 | 1.18 84.8% |
| Powyżej 28.5 | 6.00 16.7% |
| Powyżej 29.5 | 1.50 66.7% |
| Powyżej 30.5 | 1.60 62.5% |
| Poniżej 21.5 | 1.82 55.0% |
| Poniżej 22.5 | 1.90 52.6% |
| Poniżej 23.5 | 1.87 53.5% |
| Poniżej 24.5 | 1.95 51.3% |
| Poniżej 25.5 | 1.95 51.3% |
| Poniżej 26.5 | 1.90 52.6% |
| Poniżej 27.5 | 4.10 24.4% |
| Poniżej 28.5 | 1.08 92.6% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 1.10 90.9% |
| Poniżej 2.5 | 5.40 18.5% |
Broom C
Shepp A. (Nzl)
Odblokuj pełny typ na mecz
The Broom C - Erhard M analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Kto jest faworytem w Broom C vs Erhard M?
Według modelu PropickAI faworytem jest Erhard M — około 64% szans na zwycięstwo.
Co przewiduje PropickAI dla Broom C vs Erhard M?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Erhard M. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Broom C vs Erhard M?
Kursy na żywo na Broom C vs Erhard M od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Broom C vs Erhard M?
1 września 2026.