Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Sakellaridis S. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Sakellaridis S vs Nedic A — Tenis prognoza
Typ naszego modelu (Glicko-2)
1 Sakellaridis S — 57%
Szacunek modelu: wygrana Sakellaridis S 56.8%, wygrana Nedic A 43.2%. Faworyt modelu — Sakellaridis S.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Nedic A
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Sakellaridis S - Nedic A 1 września 2026
Model matematyczny tenisaBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Nedic A.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 10.50 / 2 1.02
- Glicko: Sakellaridis S 56.8% / Nedic A 43.2%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
Ruch kursu
Jak zmieniły się kursy od otwarcia do bieżącego kursu — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prognoza według rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Rozszerzone statystyki (scorego)
| Sakellaridis S | Nedic A | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 0% | 69.2% |
| Twarda % | 0% | 60% |
| Ziemna % | 0% | 69.5% |
| Trawa % | 0% | 0% |
| Decydujący set % | 0% | 62.1% |
| Tie-breaki % | 0% | 53.8% |
| Tytuły (łącznie) | 0 | 8 |
| Ostatnie 10 | L | WWLLWLLWLL |
Źródło: scorego-app.com
O zawodnikach
Statystyki serwisu i returnu
| Sakellaridis S | Nedic A | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 1.74 | 7.00 |
| Podwójne błędy na mecz | 1.97 | 2.57 |
| Przełamania na mecz | 14.5 | 3.85 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
TennisStats: rating, forma i serwis/return
Twarda
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | 68.2% 15 / 22 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | 65.1% 28 / 43 Mecze |
Ziemna
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 60.9% 28 / 46 Mecze | 71.4% 15 / 21 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 68.7% 46 / 67 Mecze | 71.4% 15 / 21 Mecze |
Trawa
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | 50.0% 2 / 4 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | 50.0% 2 / 4 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
Seria bezpośrednich meczów (tennisstats)
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 60.9% 28 / 46 Mecze | 68.0% 34 / 50 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 69.1% 47 / 68 Mecze | 66.2% 47 / 71 Mecze |
| Aktualny ranking | 257 | 136 |
Źródło: tennisstats.com
Profil i procenty (tennisstats)
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $24,514 USD | $140,144 USD |
| Ranking | 257 | 136 |
| Wiek | 21 | 21 |
| Wzrost | 1.85m | 1.96m |
| Weight | 76kg | 85kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
Procent wygranych (mecz / set)
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 61 % | 68 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 61 % | 68 % |
| Wygrane mecze (5 sety) | — | 67 % |
| Wygrane w setach bez straty | 48 % | 46 % |
| Wygrane po stracie | 25 % | 24 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 78 % | 76 % |
| Wygrany set 1 | 59 % | 62 % |
| Wygrany set 2 | 67 % | 60 % |
Źródło:tennisstats.com
Benchmarki zakładów (tennisstats)
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
Łącznie gemów
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.28 | 9.7 | 9.49 |
| Powyżej 6.5 | 93 % | 96 % | 95 % |
| Powyżej 7.5 | 74 % | 85 % | 80 % |
| Powyżej 8.5 | 61 % | 74 % | 68 % |
| Powyżej 9.5 | 41 % | 51 % | 46 % |
| Powyżej 10.5 | 22 % | 23 % | 23 % |
| Powyżej 11.5 | 22 % | 23 % | 23 % |
Aces
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 1.74 | 7.00 | 8.74 |
| Najwięcej asów w meczu | 37 % | 83 % | — |
| 1+ | 69 % | 96 % | 93 % |
| 2+ | 46 % | 96 % | 85 % |
| 3+ | 29 % | 94 % | 79 % |
| 4+ | 17 % | 83 % | 71 % |
| 5+ | 11 % | 72 % | 67 % |
Przełamania
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 14.5 | 3.85 | 18.35 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 98 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 100 % | 98 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 100 % | 55 % | 99 % |
| Powyżej 3.5 | 100 % | 49 % | 96 % |
| Powyżej 4.5 | 100 % | 40 % | 94 % |
| Powyżej 5.5 | 100 % | 40 % | 73 % |
Tie-breaks
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.24 | 0.4 | 0.32 |
| Powyżej 0.5 | 24 % | 38 % | 31 % |
| Powyżej 1.5 | 0 % | 2 % | 1 % |
| Poniżej 0.5 | 76 % | 62 % | 31 % |
| Poniżej 1.5 | 100 % | 98 % | 1 % |
Double faults
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 1.97 | 2.57 | 4.54 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 77 % | 91 % | 96 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 54 % | 62 % | 89 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 29 % | 45 % | 71 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 17 % | 23 % | 57 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 11 % | 17 % | 45 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 6 % | 9 % | 31 % |
Net punkty
| Andrej Nedic | Stefanos Sakellaridis | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 5.5 | 7 | 12.5 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 50 % | 65 % | 58 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 50 % | 58 % | 54 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 31 % | 48 % | 40 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 25 % | 42 % | 34 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 19 % | 29 % | 24 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 6 % | 26 % | 16 % |
Źródło:tennisstats.com
Sakellaridis S rywalizuje z Nedic A dnia 1 września 2026 — Como, Italy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Sakellaridis S 3-0-2, Nedic A 3-1-1. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 57% szans na zwycięstwo. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Sakellaridis S - Nedic A
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko56.8% · +Elo prior (weight0.35).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| 1.78 56.2% | 1.79 55.9% | — | |
| 1.94 51.6% | 1.80 55.6% | — | |
| 1.97 50.8% | — | — | |
| 1.95 51.3% | 1.90 52.6% | — | |
| 1.79 55.9% | 1.90 52.6% | — | |
| 1.76 56.8% | — | — | |
| — | — | 2.00 50.0% | |
| — | — | 1.02 98.0% | |
| — | — | 1.17 85.5% | |
| — | — | 1.52 65.8% | |
| — | — | 2.40 41.7% | |
| — | — | 1.55 64.5% | |
| — | — | 1.33 75.2% | |
| — | — | 1.45 69.0% |
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.03 97.1% | |
| 9.00 11.1% | |
| 1.03 97.1% | |
| 9.00 11.1% |
Total
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Powyżej 16.5 | — | — | 1.45 69.0% |
| Powyżej 17.5 | — | — | 1.80 55.6% |
| Powyżej 18.5 | — | — | 1.55 64.5% |
| Powyżej 19.5 | — | — | 1.87 53.5% |
| Powyżej 20.5 | — | — | 1.62 61.7% |
| Powyżej 21.5 | 1.76 56.8% | 1.90 52.6% | 1.88 53.2% |
| Powyżej 22.5 | 1.98 50.5% | 1.95 51.3% | 1.95 51.3% |
| Powyżej 23.5 | — | — | 1.80 55.6% |
| Powyżej 24.5 | — | — | 1.85 54.1% |
| Powyżej 26.5 | — | — | 1.57 63.7% |
| Poniżej 21.5 | 1.97 50.8% | 1.80 55.6% | — |
| Poniżej 22.5 | 1.75 57.1% | 1.76 56.8% | — |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 1.03 97.1% |
| Poniżej 2.5 | 9.00 11.1% |
Sakellaridis S
Odblokuj pełny typ na mecz
The Sakellaridis S - Nedic A analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Kto jest faworytem w Sakellaridis S vs Nedic A?
Według modelu PropickAI faworytem jest Nedic A — około 57% szans na zwycięstwo.
Co przewiduje PropickAI dla Sakellaridis S vs Nedic A?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Nedic A. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Sakellaridis S vs Nedic A?
Kursy na żywo na Sakellaridis S vs Nedic A od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Sakellaridis S vs Nedic A?
1 września 2026.