ATP Challenger. Nottingem 3
Walters M vs Vales A — Tenis prognoza
Walters M rywalizuje z Vales A dnia 7 lipca 2026 — ATP Challenger. Nottingem 3, Międzynarodowy.
Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Zwycięzca meczu — Vales A
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Walters M - Vales A 7 lipca 2026
Model matematyczny tenisaPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 10.50 / 2 1.02
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
brak danych
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Walters M - Vales A
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| — | — | 2.02 49.5% | |
| — | — | 1.95 51.3% | |
| 1.89 52.9% | 1.84 54.4% | 2.40 41.7% | |
| — | — | 2.25 44.4% | |
| — | — | 2.85 35.1% | |
| — | — | 1.70 58.8% | |
| — | — | 1.75 57.1% | |
| — | — | 1.50 66.7% | |
| — | — | 1.57 63.7% | |
| — | — | 1.37 73.0% | |
| — | — | 1.70 58.8% | |
| — | — | 1.01 99.0% | |
| — | — | 1.12 89.3% | |
| — | — | 1.67 59.9% | |
| 1.83 54.6% | 1.90 52.6% | — |
Total
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Powyżej 14.5 | — | — | 2.08 48.1% |
| Powyżej 15.5 | — | — | 4.90 20.4% |
| Powyżej 16.5 | — | — | 11.00 9.1% |
| Powyżej 17.5 | — | — | 1.95 51.3% |
| Powyżej 18.5 | — | — | 2.20 45.5% |
| Powyżej 19.5 | — | — | 2.10 47.6% |
| Powyżej 20.5 | — | — | 2.00 50.0% |
| Powyżej 21.5 | 1.76 56.8% | 1.83 54.6% | 1.90 52.6% |
| Powyżej 22.5 | — | — | 2.00 50.0% |
| Poniżej 14.5 | — | — | 1.67 59.9% |
| Poniżej 15.5 | — | — | 1.12 89.3% |
| Poniżej 16.5 | — | — | 1.01 99.0% |
| Poniżej 17.5 | — | — | 1.75 57.1% |
| Poniżej 18.5 | — | — | 1.58 63.3% |
| Poniżej 21.5 | 1.97 50.8% | 1.90 52.6% | — |
Wynik (1X2)
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet | Leon |
|---|---|---|---|---|
| 2.85 35.1% | 3.10 32.3% | 10.50 9.5% | 2.80 35.7% | |
| 1.38 72.5% | 1.35 74.1% | 1.02 98.0% | 1.39 71.9% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: Walters M - Vales A
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Walters M - Vales A analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Walters M vs Vales A?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Vales A. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Walters M vs Vales A?
Kursy na żywo na Walters M vs Vales A od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Walters M vs Vales A?
7 lipca 2026.