Towarzyskie Klubów
Bars vs CSK VVS Samara — Hokej prognoza
Bars mierzy się z CSK VVS Samara dnia 14 sierpnia 2026 — Towarzyskie Klubów, Międzynarodowy.
Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
- • TsSK VVS Samara: forma N (0-1)
- • liniya na pik P1 1.50→1.55 (udlinilas — rynok dreyfuet vs)
- • Model stawia na Bars: prawdopodobieństwo 50% vs 65% na kursie (kursy 1.55)
- • brak przewagi nad kursem (-14 pp) — tylko informacyjnie
- • Oczekiwany wynik 3:2
- • Total: Poniżej 5.5: model przewiduje łącznie ~5 gole
- • at kurs 5.5 (kursy 1.73)
- • Handicap F2 +1.5: prognoza wyniku 3:2 (diff +1) pokrywa kurs (kursy 1.80).
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Bars - CSK VVS Samara 14 sierpnia 2026
Model matematyczny hokejaPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Bars - CSK VVS Samara
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.12 89.3% | |
| 1.10 90.9% | |
| 1.75 57.1% | |
| 3.45 29.0% | |
| 2.40 41.7% | |
| 8.50 11.8% | |
| 4.40 22.7% | |
| 9.00 11.1% | |
| 1.05 95.2% | |
| 5.20 19.2% | |
| 5.90 17.0% | |
| 1.95 51.3% | |
| 1.27 78.7% | |
| 1.50 66.7% | |
| 1.05 95.2% | |
| 1.17 85.5% | |
| 1.04 96.2% | |
| 8.00 12.5% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 1.5 | 4.30 23.3% |
| Powyżej 2.5 | 4.60 21.7% |
| Powyżej 3.5 | 7.50 13.3% |
| Powyżej 4 | 1.23 81.3% |
| Powyżej 4.5 | 8.00 12.5% |
| Powyżej 5 | 1.62 61.7% |
| Powyżej 5.5 | 8.50 11.8% |
| Powyżej 6 | 2.35 42.6% |
| Powyżej 6.5 | 5.90 17.0% |
| Powyżej 7 | 3.70 27.0% |
| Powyżej 7.5 | 4.15 24.1% |
| Poniżej 1.5 | 1.18 84.8% |
| Poniżej 2.5 | 1.16 86.2% |
| Poniżej 3.5 | 1.06 94.3% |
| Poniżej 4 | 3.70 27.0% |
| Poniżej 4.5 | 1.05 95.2% |
| Poniżej 5 | 2.15 46.5% |
| Poniżej 5.5 | 1.04 96.2% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.06 94.3% | |
| X | 5.50 18.2% |
| 56.00 1.8% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: Bars - CSK VVS Samara
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Bars - CSK VVS Samara analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Bars vs CSK VVS Samara?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Bars. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Bars vs CSK VVS Samara?
Kursy na żywo na Bars vs CSK VVS Samara od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Bars vs CSK VVS Samara?
14 sierpnia 2026.