Werdykt AI

Typ AI Shamrock Rovers szansa na wygraną ~65% pewność Wysoka najlepszy kurs 1.42

Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Shamrock Rovers. Pełna analiza poniżej.

Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Pełny dostęp Wiecej niz darmowy typ Twoj darmowy typ i prawdopodobienstwo sa ponizej. Pełny dostęp dodaje pelny konsensus 7 AI, kazdy typ wartościowy, prawdopodobienstwa modelu matematycznego i pelne raporty dla kazdego meczu.
Zdobadz Pełny dostęp →
Premier Division
Premier Division
✓ Przedmecz gotowy Dane przedmeczowe Kurs Forma H2H Typ
26.06.2026 16:30 UTC 22 round
Zakończony

Premier Division

Shamrock Rovers vs Galway — Piłka nożna prognoza

Piłka nożna
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
3 : 1
Zakończony
Galway
Galway

Shamrock Rovers rywalizuje z Galway dnia 26 czerwca 2026 — Premier Division.

Bukmacherzy stawiają na Shamrock Rovers, implikowane prawdopodobieństwo 65%. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.

🎯 Bezpieczny typ pewniak

Podwójna szansa Shamrock Rovers lub remis 1.01

Pewność modelu 87% ~91% w naszej historii

Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.

Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku

Typ modelu matematycznego

Typ AI na mecz Shamrock Rovers - Galway 26 czerwca 2026

Model matematyczny piłki nożnej

Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Shamrock Rovers.

Faworyt kursu konsensus rynku: Shamrock Rovers. Weryfikujemy krzyżowo z Glicko i modelem matematycznym poniżej.
  • 1X2 kursy (konsensus rynku): 1 1.42 / X 4.34 / 2 6.88
  • 1X2 rynek: Shamrock Rovers 65.2% / X 21.3% / Galway 13.5%
  • Total 2.5: over prawdopodobieństwo 55.1%

Informacyjnie

Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)

Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
1X2 wynik marża bukmachera 7.6% 18 bukmacherzy · best price +1.8%
1 65.4%
X 21.3%
2 13.3%

Źródło kursów: konsensus 18 bukmacherzy (10Bet, 1xBet, Baltbet, Bet365, BetVictor, Betano). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.

AI

Konsensus modelu

Glavnyy konsensus AI: 1

Main wynik
Agreement 5/5
Confidence 69.7%
Total Powyżej 2.5
Wynik 2:1

Modeli dayut edinyy signal. Takie matchi my pomechaem kak bolee silnye.

Odblokuj pelna analize AI

Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.

Zdobadz Pełny dostęp →
Centrum meczu
Stadion Tallakht
Początek 26.06.2026 16:30 UTC
Rynek 1 65.2% @ 1.42 / X 21.3% @ 4.34 / 2 13.5% @ 6.88
🏦 Wirtualny bank $10,000
$10,000Wirtualne saldo

Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.

Centrum meczu

Shamrock Rovers - Galway

Itogovyy protokol i rezultaty vstrechi Shemrok Rovers - Goluey Yunayted, 26 iyunya 2026. Highlights i statistika matcha, Correct wynik. Ireland — Premer Division 2026, 22-y Round. Shemrok Rovers - Goluey Yunayted, kto pobedil, onlayn translyatsiya matcha.

Forma 1/0 ostatnie mecze
Rynek 4 model / bukmacherzy
Post-mecz / SStats
Wynik 3:1
Events 0
Statystyki 0
Składy 0
Rynek i Glicko

Model matematyczny piłki nożnej. Model piłkarski porównuje rynek, Glicko-2, Poisson/xG, przewagę własnego boiska i tempo. Remis jest uwzględniany jako ryzyko meczu, ale nie jest przedstawiany jako osobny sygnał. Zielona wartość przy wyniku oznacza matematyczną przewagę, nie gwarancję typu.

Wynik Kurs Glicko Sygnał
Shamrock Rovers 66.6% - rynek faworyt
Remis 20.6% - ryzyko remisu
Galway 12.8% -
Total 2.5 Powyżej 55.1% - Poniżej 44.9%
Model check - - Difference 0.00
Rynek vs Glicko gap: 0.00

Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.

Podsumowanie zakładów
1X2
2 6.93 konsensus rynku · tylko kurs
X 6.00 Fonbet · tylko kurs
1 1.14 Fonbet · tylko kurs
Podwójna szansa
12 1.09 Fonbet · tylko kurs
1X 1.01 Fonbet · tylko kurs
X2 4.60 Fonbet · tylko kurs
Handicap
2 -1 3.55 Fonbet · tylko kurs
1 -1 1.23 Fonbet · tylko kurs
1 0 1.01 Fonbet · tylko kurs
Total
Powyżej 2.5 1.35 Fonbet · brak wartości · model 55.1%
Poniżej 2.5 2.90 Fonbet · brak wartości · model 44.9%
Obie drużyny strzelą
Nie 1.65 Fonbet · tylko kurs
Tak 2.10 Fonbet · tylko kurs

Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.

Kurs bukmachera

Rynki meczu

Otwórz w Fonbet →
kurs i rynki bukmachera

Mecz Zwycięzca

Wynik 10Bet 1xBet Bet365 Betano Betfair BetVictor
1.43 69.9% 1.43 69.9% 1.42 70.4% 1.44 69.4% 1.40 71.4% 1.40 71.4%
X 4.20 23.8% 4.50 22.2% 4.10 24.4% 4.20 23.8% 4.50 22.2% 4.20 23.8%
7.50 13.3% 6.84 14.6% 7.00 14.3% 6.80 14.7% 7.50 13.3% 7.00 14.3%

Obie drużyny strzelą

Wynik Fonbet
no 1.65 60.6%
tak 2.10 47.6%

Podwójna szansa

Wynik Fonbet
12 1.09 91.7%
1x 1.01 99.0%
x2 4.60 21.7%

Handicap

Wynik Fonbet
1.01 99.0%
1.23 81.3%
1.14 87.7%
1.25 80.0%
1.78 56.2%
2.75 36.4%
3.70 27.0%
8.50 11.8%
1.01 99.0%
12.00 8.3%
3.55 28.2%
4.70 21.3%
3.45 29.0%
1.92 52.1%
1.40 71.4%
1.22 82.0%
1.03 97.1%
11.50 8.7%
Centrum meczu
Shamrock Rovers
L
12.06 17:00 UTC Ireland: Premer-Division Tabela
Shamrock Rovers 1:2 ShelburnShelburn
0 Wygrane
0 Remisy
1 Porażki
1.0 Strzelone
2.0 Stracone
0 Punkty
Centrum meczu

Pełna historia bezpośrednich meczów: Shamrock Rovers - Galway

Shamrock Rovers
0 meczów łącznie
Galway
Najwyższe zwycięstwo największa różnica wyniku
Mecz z największą liczbą goli najwięcej goli w meczu
Remis z największą liczbą goli remis z największą liczbą goli

Historia meczów

Centrum meczu
Kontekst turnieju: pozycja, punkty, forma, drabinka i historia bezpośrednich meczów.
Zespół 1 Shamrock Rovers
Data 12 / 0 / 0 Porównania / Tabela / Drabinka
Zespół 2 Galway
Shamrock Rovers Zespół comparison Galway
23 Games 20
13 Wygrane 6
5 Remisy 6
5 Porażki 8
35 Strzelone 28
20 Stracone 31
44 Punkty 24
0 Attacks 0
0 Dangerous attacks 0
0 Duże okazje 0
13.35 Strzały celne 11.74
4.74 Shots on target 3.75
k Rovers 34 round Goly Aaron Grin Adam Brennan 1:0 42' John McGovern Adam Brennan 2:0 45+1' Maykl Nunan Maleace Asamoah 3:0 87' Frantz Pierrot David Hurley 3:1 90+3' Nakazaniya Enda Stivens 24'

Shemrok Rovers Goluey Yunayted 23 Games 20 13 Wygrane 6 5 Remisy 6 5 Porażki 8 35 Strzelone 28 20 Stracone 31 44 Punkty 24 0 Attacks 0 Dangerous attacks 0 Duże okazje 0 13.35 Strzały celne 11.74 4.74 Udary v stvor 3.75 0 Shtangi/perekladiny 0 4.91 Uglovye 4.45 1.35 Offsaydy 2.2 11.7 Foly 12.15 62.74 % vladeniya myachom 38.8 2.35 Warnings 2.1 0.04 Sendoffs 0 Sleduyuschiy mecz 16.10.2026 Ireland — Premer Division 2026 Goluey Yunayted –:– Shemrok Rovers 34 round Goly Aaron Grin Adam Brennan 1:0 42' John McGovern Adam Brennan 2:0 45+1' Maykl Nunan Maleace Asamoah 3:0 87' Frantz Pierrot David Hurley 3:1 90+3' Nakazaniya Enda Stivens 24'

Najczęściej zadawane pytania

Co przewiduje PropickAI dla Shamrock Rovers vs Galway?

Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Shamrock Rovers. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.

Jakie są kursy bukmacherskie na Shamrock Rovers vs Galway?

Kursy na żywo na Shamrock Rovers vs Galway od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.

Kiedy zaczyna się Shamrock Rovers vs Galway?

26 czerwca 2026.