Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Strasbourg. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Ligue 1
Strasbourg vs Metz — Piłka nożna prognoza
Strasbourg podejmuje Metz dnia 18 stycznia 2026 — Ligue 1, France.
Ostatnia forma (Z-R-P): Strasbourg 0-2-3, Metz 0-1-4. Te drużyny grały już ze sobą 1 raz ostatnio — historia poniżej. Kurs bukmacherów wskazuje na Strasbourg jako faworyta, około 67%. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Podwójna szansa — Strasbourg lub remis 1.10
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Strasbourg - Metz 18 stycznia 2026
Model matematyczny piłki nożnejBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Strasbourg.
- 1X2 kursy (konsensus rynku): 1 1.41 / X 4.80 / 2 7.40
- 1X2 rynek: Strasbourg 67.3% / X 19.8% / Metz 12.9%
- Total 2.5: over prawdopodobieństwo 56.3%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 15 bukmacherzy (10Bet, 188Bet, 1xBet, 888Sport, Bet365, Betano). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Strasbourg - Metz
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Rynek 1
| Wynik | SStats Consensus |
|---|---|
| 1.42 70.4% | |
| X | 4.91 20.4% |
| 7.73 12.9% |
Mecz Zwycięzca
| Wynik | 10Bet | 188Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 70.9% | 1.42 70.4% | 1.45 69.0% | 1.40 71.4% | 1.42 70.4% | 1.45 69.0% | |
| X | 4.75 21.1% | 4.95 20.2% | 4.97 20.1% | 4.50 22.2% | 4.75 21.1% | 4.85 20.6% |
| 7.10 14.1% | 6.90 14.5% | 7.90 12.7% | 7.00 14.3% | 8.00 12.5% | 7.50 13.3% |
Obie drużyny strzelą
| Wynik | 10Bet | 188Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Betfair | Marathonbet | Pinnacle |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| no | 1.85 54.1% | 1.87 53.5% | 1.87 53.5% | 1.85 54.1% | 1.91 52.4% | 1.85 54.1% | 1.87 53.5% | 1.80 55.6% | 1.85 54.1% |
| tak | 1.85 54.1% | 1.91 52.4% | 1.85 54.1% | 1.83 54.6% | 1.91 52.4% | 1.88 53.2% | 1.87 53.5% | 1.90 52.6% | 2.02 49.5% |
Podwójna szansa
| Wynik | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Marathonbet |
|---|---|---|---|---|---|---|
| draw_away | 2.80 35.7% | 2.96 33.8% | 2.80 35.7% | 2.75 36.4% | 2.87 34.8% | 3.06 32.7% |
| home_away | 1.14 87.7% | 1.21 82.6% | 1.20 83.3% | 1.18 84.8% | 1.19 84.0% | 1.21 82.6% |
| home_draw | 1.10 90.9% | 1.11 90.1% | 1.10 90.9% | 1.08 92.6% | 1.12 89.3% | 1.10 90.9% |
Strasbourg
Nitstsa
Loryan
Tuluza
Brest
Lans
Metz
Loryan
Paris Saint Germain
Oser
Rennes
Brest
Pełna historia bezpośrednich meczów: Strasbourg - Metz
Statystyki ogólne
Historia meczów
Metz
Odblokuj pełny typ na mecz
The Strasbourg - Metz analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Strasbourg vs Metz?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Strasbourg. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Strasbourg vs Metz?
Kursy na żywo na Strasbourg vs Metz od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Strasbourg vs Metz?
18 stycznia 2026.