Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Strasbourg. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Ligue 1
Nice vs Strasbourg — Piłka nożna prognoza
Nice podejmuje Strasbourg dnia 3 stycznia 2026 — Ligue 1, France.
Ostatnia forma (Z-R-P): Nice 0-0-5, Strasbourg 1-1-3. Te drużyny grały już ze sobą 1 raz ostatnio — historia poniżej. Faworytem rynku jest Strasbourg, mniej więcej 43%. Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Nice - Strasbourg 3 stycznia 2026
Model matematyczny piłki nożnejBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Strasbourg.
- 1X2 kursy (konsensus rynku): 1 3.16 / X 3.54 / 2 2.20
- 1X2 rynek: Nice 30.1% / X 26.9% / Strasbourg 43.1%
- Total 2.5: over prawdopodobieństwo 55.0%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 14 bukmacherzy (10Bet, 188Bet, 1xBet, 888Sport, Bet365, Betano). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Nice - Strasbourg
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Rynek 1
| Wynik | SStats Consensus |
|---|---|
| 3.29 30.4% | |
| X | 3.62 27.6% |
| 2.23 44.8% |
Mecz Zwycięzca
| Wynik | 10Bet | 188Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 30.3% | 3.10 32.3% | 3.29 30.4% | 3.00 33.3% | 3.10 32.3% | 3.15 31.8% | |
| X | 3.50 28.6% | 3.65 27.4% | 3.68 27.2% | 3.30 30.3% | 3.70 27.0% | 3.60 27.8% |
| 2.12 47.2% | 2.19 45.7% | 2.28 43.9% | 2.20 45.5% | 2.20 45.5% | 2.20 45.5% |
Obie drużyny strzelą
| Wynik | 10Bet | 188Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Betfair | Marathonbet | Pinnacle |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| no | 2.25 44.4% | 2.31 43.3% | 2.26 44.3% | 2.25 44.4% | 2.20 45.5% | 2.27 44.1% | 2.25 44.4% | 2.23 44.8% | 2.38 42.0% |
| tak | 1.57 63.7% | 1.59 62.9% | 1.58 63.3% | 1.60 62.5% | 1.62 61.7% | 1.60 62.5% | 1.60 62.5% | 1.58 63.3% | 1.63 61.4% |
Podwójna szansa
| Wynik | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Marathonbet |
|---|---|---|---|---|---|---|
| draw_away | 1.33 75.2% | 1.38 72.5% | 1.36 73.5% | 1.36 73.5% | 1.38 72.5% | 1.39 71.9% |
| home_away | 1.25 80.0% | 1.33 75.2% | 1.30 76.9% | 1.28 78.1% | 1.28 78.1% | 1.33 75.2% |
| home_draw | 1.70 58.8% | 1.71 58.5% | 1.62 61.7% | 1.67 59.9% | 1.70 58.8% | 1.71 58.5% |
Nice
Lans
Anzhe
Loryan
Marsel
Metz
Strasbourg
Loryan
Tuluza
Brest
Lans
Lill
Pełna historia bezpośrednich meczów: Nice - Strasbourg
Statystyki ogólne
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Nice - Strasbourg analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Nice vs Strasbourg?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Strasbourg. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Nice vs Strasbourg?
Kursy na żywo na Nice vs Strasbourg od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Nice vs Strasbourg?
3 stycznia 2026.