Werdykt AI

Typ AI Lens szansa na wygraną ~55% pewność Średnia najlepszy kurs 1.70

Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Lens. Pełna analiza poniżej.

Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Pełny dostęp Wiecej niz darmowy typ Twoj darmowy typ i prawdopodobienstwo sa ponizej. Pełny dostęp dodaje pelny konsensus 7 AI, kazdy typ wartościowy, prawdopodobienstwa modelu matematycznego i pelne raporty dla kazdego meczu.
Zdobadz Pełny dostęp →
Ligue 1
Ligue 1 France
✓ Przedmecz gotowy Dane przedmeczowe Kurs Forma H2H Typ
02.05.2026 19:05 UTC
Zakończony

Ligue 1

France

Nice vs Lens — Piłka nożna prognoza

France Piłka nożna
Stadion Allianz Riviera
Sędzia T. Leonard
Capacity 35 624
Nice
Nice
1 : 1
Zakończony
Lens
Lens

Nice rywalizuje z Lens dnia 2 maja 2026 — Ligue 1, France.

Ostatnia forma (Z-R-P): Nice 0-3-2, Lens 2-1-2. Obie zmierzyły się 2 razy w ostatnim czasie; historia tuż poniżej. Bukmacherzy stawiają na Lens, implikowane prawdopodobieństwo 56%. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 21% szans na zwycięstwo, zgodnie z rynkiem. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.

🎯 Typ PropickAI
Średnia pewność

Typ naszego modelu (Glicko-2)

2 Lens55%

1 · Nice21.1%
X · remis23.6%
2 · Lens ✓ Typ55.3%

Szacunek modelu: wygrana Nice 21.1%, remis 23.6%, wygrana Lens 55.3%. Faworyt modelu — Lens.

Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.

🎯 Bezpieczny typ mocny

Podwójna szansa Lens lub remis 1.20

Pewność modelu 79% ~82% w naszej historii

Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.

Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku

Typ modelu matematycznego

Typ AI na mecz Nice - Lens 2 maja 2026

Model matematyczny piłki nożnej

Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Lens.

Strongest: Lens - rynek and Glicko zgadzają się
  • 1X2 kursy (konsensus rynku): 1 4.51 / X 4.11 / 2 1.70
  • 1X2 rynek: Nice 21.1% / X 23.1% / Lens 55.8%
  • Glicko: Nice 21.1% / X 23.6% / Lens 55.3%
  • Total 2.5: over prawdopodobieństwo 35.2%

Informacyjnie

Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)

Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
1X2 wynik marża bukmachera 5.9% 13 bukmacherzy · best price +1.8%
1 21.3%
X 23.0%
2 ✓ Typ 55.7%
Total 2.5 marża bukmachera 6.2%
Powyżej 2.5 60.8%
Poniżej 2.5 39.2%

Źródło kursów: konsensus 13 bukmacherzy (10Bet, 1xBet, 888Sport, Bet365, BetVictor, Betano). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.

AI

Konsensus modelu

Wynik prowadzący według AI: 2

Main wynik
Agreement 4/4
Confidence 56.1%
Total Poniżej 2.5
Wynik 0:1

Modeli dayut edinyy signal. Takie matchi my pomechaem kak bolee silnye.

Odblokuj pelna analize AI

Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.

Zdobadz Pełny dostęp →
Centrum meczu
Początek 02.05.2026 19:05 UTC
Rynek 1 21.1% @ 4.51 / X 23.1% @ 4.11 / 2 55.8% @ 1.70
Stadion Allianz Riviera (Nice)
Sędzia T. Leonard
Capacity 35,624

Chast faktov dobrana iz SStats.

🥊 Ludzie kontra maszyny
📐 Model matematyczny Lens 55%
💹 Rynek Lens 56%
Każdy typ zablokowany przed rozpoczęciem · publiczny rejestr
🏦 Wirtualny bank $10,000
$10,000Wirtualne saldo

Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.

Centrum meczu

Nice - Lens

Nice: wygrana 4.00 Nice: remis 3.90 Lens wygrana: 1.65 Obschiy Total gole Powyżej 2.5: 1.57 Obschiy Total gole Poniżej 2.5: 2.38 Individualnyy Total gole Nice Powyżej 1.5: 2.75 Individualnyy Total gole Nice Poniżej 1.5: 1.40 Individualnyy Total gole Lens Powyżej 1.5: 1.57 Individua…

Forma 5/5 ostatnie mecze
H2H 2 bezpośrednie mecze
Rynek 4 model / bukmacherzy
Post-mecz / SStats
Wynik 1:1
Events 15
Statystyki 26
Składy 40
min Mecz Player Zespół
27' 27' Yellow Card | M. Sarr M. Sarr Lans
44' 44' Yellow Card | F. Thauvin F. Thauvin Lans
45' 45' Yellow Card | J. Bah Abdulay Bah Nitstsa
60' 60' Normal Gol | A. Saint-Maximin | assist/sub out: A. Thomasson A. Saint-Maximin Lans
71' 71' Zmiana 1 | M. Sanson | assist/sub out: S. Abdul Samed Morgan Sanson Nitstsa
71' 71' Zmiana 2 | M. Cho | assist/sub out: I. Jansson Mohamed Ali Cho Nitstsa
71' 71' Zmiana 3 | K. Boudache | assist/sub out: A. Abdi Kaïl Boudache Nitstsa
77' 77' Zmiana 1 | O. Edouard | assist/sub out: A. Sima O. Edouard Lans
Metric Nice Lens SStats
Ozhidaemye goly (xG) 1.07 1.53 final
Zablokirovannye udary 5 6 final
Shots off target 2 6 final
Shots on target 2 4 final
Udary vsego 9 16 final
Faule soversheno 11 10 final
Czerwone kartki 0 1 final
Zheltye kartochki 2 3 final
Nice #10 Sofiane Diop, #25 Mohamed Ali Cho, #26 Melvin Bard, #80 Yehvann Diouf, #8 Morgan Sanson, #37 Kojo Peprah Oppong, #6 Hicham Boudaoui, #28 Abdulay Bah, #32 Kaïl Boudache, #33 Antoine Mendy, #20 Tom Louchet
Lens #9 A. Saint-Maximin, #11 O. Edouard, #14 M. Udol, #20 M. Sarr, #40 Robin Risser, #6 S. Baidoo, #10 F. Thauvin, #28 A. Thomasson, #8 M. Sangare, #25 I. Ganiou, #23 Saud Abdulhamid
Player Zespół Metric SStats
A. Bulatovic Lans Seyvy 0
A. Haidara Lans Seyvy 0
A. Saint-Maximin Lans Dribling popytki 5
A. Saint-Maximin Lans Dribling uspeshno 4
A. Saint-Maximin Lans Edinoborstva vyigrano 11
A. Saint-Maximin Lans Faule soversheno 1
A. Saint-Maximin Lans Faule na igroke 2
A. Saint-Maximin Lans football.player.gole 1
A. Saint-Maximin Lans Seyvy 0
A. Saint-Maximin Lans football.player.minutes_played 93
Rynek i Glicko

Model matematyczny piłki nożnej. Model piłkarski porównuje rynek, Glicko-2, Poisson/xG, przewagę własnego boiska i tempo. Remis jest uwzględniany jako ryzyko meczu, ale nie jest przedstawiany jako osobny sygnał. Zielona wartość przy wyniku oznacza matematyczną przewagę, nie gwarancję typu.

Wynik Kurs Glicko Sygnał
Nice 20.3% 21.1%
Remis 23.0% 23.6% ryzyko remisu
Lens 56.7% 55.3% rynek i model są zgodne
xG - 0.98 : 1.74
Total 2.5 Powyżej 35.2% - Poniżej 64.8%
Model check - - Difference 0.01
Rynek vs Glicko gap: 0.01

Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.

Model matematyczny piłki nożnej
P1 / X / P2 21.1% / 23.6% / 55.3% prawdopodobieństwa wyników; remis nie jest wyróżniany jako wartość
Ranking 1,465 / 1,642 Nice / Lens
RD 73 / 76 niepewność ratingu

Model piłkarski porównuje rynek, Glicko-2, Poisson/xG, przewagę własnego boiska i tempo. Remis jest uwzględniany jako ryzyko meczu, ale nie jest przedstawiany jako osobny sygnał. Zielona wartość przy wyniku oznacza matematyczną przewagę, nie gwarancję typu.

Podsumowanie zakładów
1X2
2 1.70 konsensus rynku · brak wartości · model 55.3%
X 4.11 konsensus rynku · remis traktowany jako ryzyko, nie jako sygnał
1 4.51 konsensus rynku · brak wartości · model 21.1%
Podwójna szansa
X2 1.20 konsensus rynku · brak wartości · model 78.9%
12 1.22 konsensus rynku · brak wartości · model 76.4%
1X 2.15 konsensus rynku · brak wartości · model 44.7%
Handicap
2 -0.5 1.21 konsensus rynku · tylko kurs
2 +0.5 1.68 konsensus rynku · tylko kurs
2 +1 2.14 konsensus rynku · tylko kurs
1 -0.5 4.25 konsensus rynku · tylko kurs
Total
Powyżej 2.5 1.55 konsensus rynku · brak wartości · model 35.2%
Poniżej 2.5 2.40 konsensus rynku · weak value +55.5% · model 64.8%
Obie drużyny strzelą
Nie 2.33 konsensus rynku · tylko kurs
Tak 1.56 konsensus rynku · tylko kurs

Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.

Kurs bukmachera

Rynki meczu

kurs i rynki bukmachera

Mecz Zwycięzca

Wynik 10Bet 1xBet 888Sport Bet365 Betano Betfair
4.30 23.3% 4.88 20.5% 4.33 23.1% 4.50 22.2% 4.65 21.5% 4.50 22.2%
X 3.95 25.3% 4.32 23.2% 3.90 25.6% 4.33 23.1% 4.30 23.3% 4.00 25.0%
1.71 58.5% 1.73 57.8% 1.70 58.8% 1.67 59.9% 1.72 58.1% 1.67 59.9%

Obie drużyny strzelą

Wynik 10Bet 1xBet 888Sport Bet365 Betano Betfair BetVictor Marathonbet Unibet
no 2.30 43.5% 2.35 42.6% 2.40 41.7% 2.20 45.5% 2.30 43.5% 2.38 42.0% 2.30 43.5% 2.32 43.1% 2.35 42.6%
tak 1.55 64.5% 1.54 64.9% 1.57 63.7% 1.62 61.7% 1.57 63.7% 1.53 65.4% 1.53 65.4% 1.54 64.9% 1.54 64.9%

Podwójna szansa

Wynik 10Bet 1xBet 888Sport Bet365 Betano Betfair
draw_away 1.20 83.3% 1.22 82.0% 1.20 83.3% 1.18 84.8% 1.23 81.3% 1.17 85.5%
home_away 1.20 83.3% 1.26 79.4% 1.25 80.0% 1.20 83.3% 1.23 81.3% 1.20 83.3%
home_draw 2.10 47.6% 2.24 44.6% 2.15 46.5% 2.15 46.5% 2.18 45.9% 2.10 47.6%

Gole Powyżej/Poniżej

Wynik 10Bet 1xBet
Powyżej 0.5 1.03 97.1% 1.03 97.1%
Powyżej 1.0 1.03 97.1%
Powyżej 1.5 1.18 84.8% 1.11 90.1%
Powyżej 1.75 1.14 87.7%
Powyżej 2.0 1.18 84.8%
Powyżej 2.25 1.35 74.1%
Powyżej 2.5 1.57 63.7%
Powyżej 3.5 2.40 41.7%
Powyżej 4.5 4.20 23.8%
Powyżej 5.5 7.50 13.3%
Poniżej 0.5 11.00 9.1%
Poniżej 1.5 4.75 21.1%
Poniżej 2.5 2.38 42.0%
Poniżej 3.5 1.55 64.5%
Poniżej 4.5 1.22 82.0%
Poniżej 5.5 1.08 92.6%
Centrum meczu
Nice
Founded 1904
Lens
Founded 1906
Centrum meczu
Nice
D D D L L
26.04 18:45 UTC Liga 1
Nice 1:1 MarselMarsel
18.04 19:05 UTC Liga 1
Nice 0:0 LillLill
12.04 15:15 UTC Liga 1
Nice 1:1 KhavreKhavre
04.04 15:00 UTC Liga 1
Nice 1:3 StrasburStrasbur
21.03 20:05 UTC Liga 1
Nice 0:4 Paris Saint GermainParis Saint Germain
0 Wygrane
3 Remisy
2 Porażki
0.6 Strzelone
1.8 Stracone
3 Punkty
Lens
D W L W L
24.04 18:45 UTC Liga 1
Lens 3:3 BrestBrest
17.04 18:45 UTC Liga 1
Lens 3:2 TuluzaTuluza
04.04 19:05 UTC Liga 1
Lens 0:3 LillLill
20.03 19:45 UTC Liga 1
Lens 5:1 AnzheAnzhe
14.03 16:00 UTC Liga 1
Lens 1:2 LoryanLoryan
2 Wygrane
1 Remisy
2 Porażki
2.4 Strzelone
2.2 Stracone
7 Punkty
Centrum meczu

Pełna historia bezpośrednich meczów: Nice - Lens

Nice
2 meczów łącznie
Lens
Nice: 0 (0%)
Remisy:1 (50%)
Lens: 1 (50%)
Najwyższe zwycięstwo Lans 0:2 (14.12 16:15 UTC) największa różnica wyniku
Mecz z największą liczbą goli 2 gole (0:2, 14.12 16:15 UTC) najwięcej goli w meczu
Remis z największą liczbą goli 0:0 (28.09 15:00 UTC) remis z największą liczbą goli

Statystyki ogólne

0 Gole strzelone 0
0 Gole stracone 0

Historia meczów

14.12 16:15 UTC Liga 1
Nitstsa
0:2
Lans
28.09 15:00 UTC Liga 1
Nitstsa
0:0
Lans
Centrum meczu
Sezon table: unavailable.

The tournament summary is pokazano from SStats while the donor comparison is not collected yet.

Najczęściej zadawane pytania

Kto jest faworytem w Nice vs Lens?

Według modelu PropickAI faworytem jest Lens — około 55% szans na zwycięstwo.

Co przewiduje PropickAI dla Nice vs Lens?

Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Lens. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.

Jakie są kursy bukmacherskie na Nice vs Lens?

Kursy na żywo na Nice vs Lens od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.

Kiedy zaczyna się Nice vs Lens?

2 maja 2026.