Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Nice. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Ligue 1
Nice vs Angers — Piłka nożna prognoza
Nice staje naprzeciw Angers dnia 7 grudnia 2025 — Ligue 1, France.
Ostatnia forma (Z-R-P): Nice 1-0-4, Angers 2-1-2. Te drużyny grały już ze sobą 2 razy ostatnio — historia poniżej. Kurs bukmacherów wskazuje na Nice jako faworyta, około 49%. Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Podwójna szansa — Nice lub remis 1.25
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Nice - Angers 7 grudnia 2025
Model matematyczny piłki nożnejBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Nice.
- 1X2 kursy (konsensus rynku): 1 1.92 / X 3.58 / 2 3.95
- 1X2 rynek: Nice 49.5% / X 26.5% / Angers 24.0%
- Total 2.5: over prawdopodobieństwo 50.6%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 13 bukmacherzy (10Bet, 188Bet, 1xBet, 888Sport, Bet365, Betano). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Nice - Angers
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Rynek 1
| Wynik | SStats Consensus |
|---|---|
| 1.97 50.8% | |
| X | 3.63 27.6% |
| 4.07 24.6% |
Mecz Zwycięzca
| Wynik | 10Bet | 188Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.92 52.1% | 1.97 50.8% | 1.95 51.3% | 1.85 54.1% | 1.91 52.4% | 1.95 51.3% | |
| X | 3.60 27.8% | 3.60 27.8% | 3.76 26.6% | 3.50 28.6% | 3.60 27.8% | 3.55 28.2% |
| 3.85 26.0% | 3.80 26.3% | 4.22 23.7% | 3.90 25.6% | 4.00 25.0% | 3.90 25.6% |
Obie drużyny strzelą
| Wynik | 10Bet | 188Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Betfair | Marathonbet | Pinnacle |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| no | 1.95 51.3% | 2.00 50.0% | 1.96 51.0% | 1.95 51.3% | 1.95 51.3% | 1.98 50.5% | 2.00 50.0% | 1.94 51.6% | 2.04 49.0% |
| tak | 1.77 56.5% | 1.79 55.9% | 1.77 56.5% | 1.80 55.6% | 1.80 55.6% | 1.78 56.2% | 1.75 57.1% | 1.77 56.5% | 1.84 54.4% |
Podwójna szansa
| Wynik | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Marathonbet |
|---|---|---|---|---|---|---|
| draw_away | 1.85 54.1% | 1.95 51.3% | 1.91 52.4% | 1.91 52.4% | 1.88 53.2% | 1.96 51.0% |
| home_away | 1.25 80.0% | 1.32 75.8% | 1.29 77.5% | 1.28 78.1% | 1.29 77.5% | 1.32 75.8% |
| home_draw | 1.22 82.0% | 1.27 78.7% | 1.25 80.0% | 1.22 82.0% | 1.28 78.1% | 1.27 78.7% |
Nice
Loryan
Marsel
Metz
Paris Saint Germain
Lill
Angers
Lans
Tuluza
Oser
Lill
Marsel
Pełna historia bezpośrednich meczów: Nice - Angers
Statystyki ogólne
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Nice - Angers analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Nice vs Angers?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Nice. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Nice vs Angers?
Kursy na żywo na Nice vs Angers od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Nice vs Angers?
7 grudnia 2025.