Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Strasbourg. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Ligue 1
Angers vs Strasbourg — Piłka nożna prognoza
Angers rywalizuje z Strasbourg dnia 10 maja 2026 — Ligue 1, France.
Ostatnia forma (Z-R-P): Angers 0-2-3, Strasbourg 3-0-2. Obie zmierzyły się 3 razy w ostatnim czasie; historia tuż poniżej. Faworytem rynku jest Strasbourg, mniej więcej 37%. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Angers - Strasbourg 10 maja 2026
Model matematyczny piłki nożnejBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Strasbourg.
- 1X2 kursy (konsensus rynku): 1 2.67 / X 3.44 / 2 2.56
- 1X2 rynek: Angers 35.5% / X 27.5% / Strasbourg 37.0%
- Total 2.5: over prawdopodobieństwo 53.5%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 34 bukmacherzy (10Bet, 1xBet, 888Sport, Bet365, BetVictor, Betano). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Angers - Strasbourg
Itogovyy protokol i rezultaty vstrechi Anzhe - Strasburg, 10 maya 2026. Highlights i statistika matcha, Correct wynik. Championship France po futbolu (Liga 1) 2025-2026, 33-y Round. Anzhe - Strasburg, kto pobedil, onlayn translyatsiya matcha.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Mecz Zwycięzca
| Wynik | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Betfair |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.74 36.5% | 2.78 36.0% | 2.63 38.0% | 2.60 38.5% | 2.70 37.0% | 2.63 38.0% | |
| X | 3.40 29.4% | 3.58 27.9% | 3.30 30.3% | 3.50 28.6% | 3.40 29.4% | 3.40 29.4% |
| 2.44 41.0% | 2.66 37.6% | 2.50 40.0% | 2.60 38.5% | 2.60 38.5% | 2.50 40.0% |
Obie drużyny strzelą
| Wynik | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Betfair | BetVictor | Marathonbet | Unibet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| no | 2.05 48.8% | 2.24 44.6% | 2.25 44.4% | 2.20 45.5% | 2.25 44.4% | 2.30 43.5% | 2.25 44.4% | 2.21 45.3% | 2.17 46.1% |
| tak | 1.70 58.8% | 1.59 62.9% | 1.62 61.7% | 1.62 61.7% | 1.60 62.5% | 1.57 63.7% | 1.57 63.7% | 1.59 62.9% | 1.63 61.4% |
Podwójna szansa
| Wynik | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betano | Betfair |
|---|---|---|---|---|---|---|
| draw_away | 1.42 70.4% | 1.50 66.7% | 1.44 69.4% | 1.44 69.4% | 1.50 66.7% | 1.40 71.4% |
| home_away | 1.25 80.0% | 1.34 74.6% | 1.30 76.9% | 1.30 76.9% | 1.31 76.3% | 1.25 80.0% |
| home_draw | 1.53 65.4% | 1.54 64.9% | 1.50 66.7% | 1.50 66.7% | 1.52 65.8% | 1.50 66.7% |
Gole Powyżej/Poniżej
| Wynik | 10Bet | 1xBet |
|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | 1.05 95.2% | 1.01 99.0% |
| Powyżej 0.75 | — | 1.01 99.0% |
| Powyżej 1.0 | — | 1.01 99.0% |
| Powyżej 1.25 | — | 1.12 89.3% |
| Powyżej 1.5 | 1.28 78.1% | 1.21 82.6% |
| Powyżej 1.75 | — | 1.28 78.1% |
| Powyżej 2.0 | — | 1.34 74.6% |
| Powyżej 2.25 | — | 1.63 61.4% |
| Powyżej 2.5 | 1.85 54.1% | — |
| Powyżej 3.5 | 3.25 30.8% | — |
| Powyżej 4.5 | 6.25 16.0% | — |
| Poniżej 0.5 | 9.50 10.5% | — |
| Poniżej 1.5 | 3.50 28.6% | — |
| Poniżej 2.5 | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 3.5 | 1.33 75.2% | — |
| Poniżej 4.5 | 1.11 90.1% | — |
Angers
Strasbourg
Angers
Oser
Paris Saint Germain
Khavre
Rennes
Lion
Strasbourg
Tuluza
Loryan
Rennes
Nitstsa
Nantes
Pełna historia bezpośrednich meczów: Angers - Strasbourg
Statystyki ogólne
Historia meczów
Anzhe Strasburg 32 Games 31 9 Wygrane 13 7 Remisy 7 16 Porażki 11 27 Strzelone 50 46 Stracone 41 34 Punkty 46 71.68 Attacks 99.32.74 Dangerous attacks 47.84 0 Duże okazje 0 9.03 Strzały celne 10.97 3.22 Udary v stvor 4.45 0 Shtangi/perekladiny 0 3.69 Uglovye 4.32 1.69 Offsaydy 1.77 10.94 Foly 11.32 42.38 % vladeniya myachom 53.81 1.47 Warnings 1.77 0.06 Sendoffs 0.16 Goly Khulio Ensiso 0:1 45+3' Godyuen Kualipu Perrik Kapell 1 70' Nakazaniya Maksi Oyedele 2' Ismael Dukure 33' Perrik Kapell 81' Lanrua Mashin 90+3' VAR Khulio Ensiso 45+2'
Odblokuj pełny typ na mecz
The Angers - Strasbourg analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Angers vs Strasbourg?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Strasbourg. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Angers vs Strasbourg?
Kursy na żywo na Angers vs Strasbourg od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Angers vs Strasbourg?
10 maja 2026.