Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Nice. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Ligue 1
Angers vs Nice — Piłka nożna prognoza
Angers rywalizuje z Nice dnia 14 marca 2026 — Ligue 1, France.
Ostatnia forma (Z-R-P): Angers 2-0-3, Nice 0-2-3. Obie zmierzyły się 3 razy w ostatnim czasie; historia tuż poniżej. Bukmacherzy stawiają na Nice, implikowane prawdopodobieństwo 41%. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Podwójna szansa — Nice lub remis 1.35
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Angers - Nice 14 marca 2026
Model matematyczny piłki nożnejBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Nice.
- 1X2 kursy (konsensus rynku): 1 3.36 / X 3.13 / 2 2.35
- 1X2 rynek: Angers 28.6% / X 30.7% / Nice 40.8%
- Total 2.5: over prawdopodobieństwo 56.5%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 7 bukmacherzy (188Bet, 1xBet, Bet365, Marathonbet, Pinnacle, SStats Consensus). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Angers - Nice
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Rynek 1
| Wynik | SStats Consensus |
|---|---|
| 3.46 28.9% | |
| X | 3.15 31.8% |
| 2.37 42.2% |
Mecz Zwycięzca
| Wynik | 188Bet | 1xBet | Bet365 | Marathonbet | Pinnacle | SStats Consensus |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.35 29.9% | 3.49 28.7% | 3.25 30.8% | 3.44 29.1% | 3.46 28.9% | 3.46 28.9% | |
| X | 3.10 32.3% | 3.17 31.6% | 3.20 31.3% | 3.12 32.1% | 3.15 31.8% | 3.15 31.8% |
| 2.33 42.9% | 2.42 41.3% | 2.30 43.5% | 2.38 42.0% | 2.37 42.2% | 2.37 42.2% |
Obie drużyny strzelą
| Wynik | 188Bet | 1xBet | Bet365 | Marathonbet | Pinnacle | William Hill |
|---|---|---|---|---|---|---|
| no | 1.89 52.9% | 1.85 54.1% | 1.91 52.4% | 1.83 54.6% | 1.94 51.6% | 1.85 54.1% |
| tak | 1.88 53.2% | 1.87 53.5% | 1.91 52.4% | 1.87 53.5% | 1.92 52.1% | 1.85 54.1% |
Podwójna szansa
| Wynik | 1xBet | Bet365 | Marathonbet | Pinnacle | SStats Consensus | William Hill |
|---|---|---|---|---|---|---|
| draw_away | 1.35 74.1% | 1.33 75.2% | 1.35 74.1% | 1.35 74.1% | 1.35 74.1% | 1.35 74.1% |
| home_away | 1.41 70.9% | 1.36 73.5% | 1.40 71.4% | 1.40 71.4% | 1.40 71.4% | 1.36 73.5% |
| home_draw | 1.63 61.4% | 1.57 63.7% | 1.63 61.4% | 1.64 61.0% | 1.64 61.0% | 1.57 63.7% |
Angers
Nantes
Monako
Lill
Loryan
Tuluza
Nice
Rennes
Parizh
Loryan
Lion
Monako
Pełna historia bezpośrednich meczów: Angers - Nice
Statystyki ogólne
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Angers - Nice analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Angers vs Nice?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Nice. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Angers vs Nice?
Kursy na żywo na Angers vs Nice od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Angers vs Nice?
14 marca 2026.