Werdykt AI

Typ AI Stabaek szansa na wygraną ~42% pewność Niska najlepszy kurs 2.17

Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Stabaek. Pełna analiza poniżej.

Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Pełny dostęp Wiecej niz darmowy typ Twoj darmowy typ i prawdopodobienstwo sa ponizej. Pełny dostęp dodaje pelny konsensus 7 AI, kazdy typ wartościowy, prawdopodobienstwa modelu matematycznego i pelne raporty dla kazdego meczu.
Zdobadz Pełny dostęp →
1. Dywizja
1. Dywizja
✓ Przedmecz gotowy Dane przedmeczowe Kurs Forma H2H Typ
03.07.2026 15:00 UTC
Zakończony

1. Dywizja

Ranheim vs Stabaek — Piłka nożna prognoza

Piłka nożna
R
Ranheim
2 : 5
Zakończony
Stabaek
Stabaek

Ranheim rywalizuje z Stabaek dnia 3 lipca 2026 — 1. Dywizja.

Ostatnia forma (Z-R-P): Ranheim 1-1-1, Stabaek 1-0-0. Faworytem rynku jest Stabaek, mniej więcej 42%. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.

Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku

Typ modelu matematycznego

Typ AI na mecz Ranheim - Stabaek 3 lipca 2026

Model matematyczny piłki nożnej

Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Stabaek.

Faworyt kursu konsensus rynku: Stabaek. Weryfikujemy krzyżowo z Glicko i modelem matematycznym poniżej.
  • 1X2 kursy (konsensus rynku): 1 2.72 / X 3.85 / 2 2.17
  • 1X2 rynek: Ranheim 33.8% / X 23.9% / Stabaek 42.4%

Informacyjnie

Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)

Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
1X2 wynik marża bukmachera 8.4% 16 bukmacherzy · best price +3.9%
1 33.8%
X 23.9%
2 42.3%

Źródło kursów: konsensus 16 bukmacherzy (10Bet, 1xBet, Baltbet, Bet365, BetVictor, Betano). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.

Forma i bezpośrednie starcia • OBOS-ligaen

Zespół stats

Ranheim
WDLWLWDLWL
W 4 • D 2 • L 4 (10)
Gole average:2.4 : 2.3
6 place, 20 pts
Stabaek
WWWLDWDWLW
W 6 • D 2 • L 2 (10)
Gole average:2 : 1
4 place, 24 pts
Bezpośrednie starcia: 13 — Ranheim 3, draws 3, Stabaek 7 (gole 18:25)
  • Stabaek — Ranheim2026-02-22 5:2
  • Ranheim — Stabaek2025-08-23 1:1
  • Stabaek — Ranheim2025-06-28 1:2
  • Stabaek — Ranheim2024-08-10 3:0
  • Ranheim — Stabaek2024-05-22 3:0

Forma, head-to-head and league position: 365scores. Informacyjnie.

Odblokuj pelna analize AI

Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.

Zdobadz Pełny dostęp →
Centrum meczu
Początek 03.07.2026 15:00 UTC
Rynek 1 33.8% @ 2.72 / X 23.9% @ 3.85 / 2 42.3% @ 2.17
🏦 Wirtualny bank $10,000
$10,000Wirtualne saldo

Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.

Centrum meczu

Ranheim - Stabaek

Forma 3/1 ostatnie mecze
Podsumowanie zakładów
1X2
2 1.02 Fonbet · tylko kurs
X 4.70 Fonbet · tylko kurs
1 2.72 konsensus rynku · tylko kurs
Podwójna szansa
12 1.17 Fonbet · tylko kurs
1X 7.90 Fonbet · tylko kurs
X2 1.05 Fonbet · tylko kurs
Handicap
2 -1 1.25 Fonbet · tylko kurs
2 +1 1.58 Fonbet · tylko kurs
2 0 1.05 Fonbet · tylko kurs
1 -1 3.40 Fonbet · tylko kurs
Total
Powyżej 2.5 1.07 Fonbet · tylko kurs
Poniżej 2.5 6.20 Fonbet · tylko kurs
Obie drużyny strzelą
Nie 2.45 Fonbet · tylko kurs
Tak 1.48 Fonbet · tylko kurs

Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.

Kurs bukmachera

Rynki meczu

Otwórz w Fonbet →
kurs i rynki bukmachera

Mecz Zwycięzca

Wynik 10Bet 1xBet Bet365 Betano Betfair BetVictor
2.70 37.0% 2.73 36.6% 2.70 37.0% 2.75 36.4% 2.60 38.5% 2.70 37.0%
X 3.75 26.7% 3.85 26.0% 3.80 26.3% 3.70 27.0% 4.00 25.0% 4.00 25.0%
2.15 46.5% 2.23 44.8% 2.15 46.5% 2.25 44.4% 2.15 46.5% 2.20 45.5%

Obie drużyny strzelą

Wynik Fonbet Leon
no 2.45 40.8% 3.31 30.2%
tak 1.48 67.6% 1.29 77.5%

Podwójna szansa

Wynik Baltbet Betcity Fonbet
12 1.20 83.3% 1.21 82.6% 1.17 85.5%
1x 1.59 62.9% 1.61 62.1% 7.90 12.7%
x2 1.38 72.5% 1.39 71.9% 1.05 95.2%

Zwycięzca 1. połowy

Wynik Leon
3.11 32.2%
X 2.47 40.5%
2.61 38.3%
Centrum meczu
Ranheim
L D W
14.06 12:00 UTC Norway: OBOS-Liga Tabela
Ranheim 1:4 KheugesunnKheugesunn
07.06 13:00 UTC Norway: OBOS-Liga Tabela
Ranheim 2:2 StremmenStremmen
31.05 13:00 UTC Norway: OBOS-Liga Tabela
Ranheim 5:1 Sannes Ulf
1 Wygrane
1 Remisy
1 Porażki
2.7 Strzelone
2.3 Stracone
4 Punkty
Stabaek
W
14.06 12:00 UTC Norway: OBOS-Liga Tabela
Stabaek 3:1 Egersund
1 Wygrane
0 Remisy
0 Porażki
3.0 Strzelone
1.0 Stracone
3 Punkty
Centrum meczu

Pełna historia bezpośrednich meczów: Ranheim - Stabaek

Ranheim
0 meczów łącznie
Stabaek
Najwyższe zwycięstwo największa różnica wyniku
Mecz z największą liczbą goli najwięcej goli w meczu
Remis z największą liczbą goli remis z największą liczbą goli

Historia meczów

Najczęściej zadawane pytania

Co przewiduje PropickAI dla Ranheim vs Stabaek?

Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Stabaek. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.

Jakie są kursy bukmacherskie na Ranheim vs Stabaek?

Kursy na żywo na Ranheim vs Stabaek od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.

Kiedy zaczyna się Ranheim vs Stabaek?

3 lipca 2026.