Puerto Rico. Superior Nacional. Quarter-finals. Best of 7
Osos de Manati vs Vaqueros de Bayamon — Koszykówka prognoza
Osos de Manati mierzy się z Vaqueros de Bayamon dnia 30 maja 2026 — Puerto Rico. Superior Nacional. Ćwierćfinały. Best of 7.
Ostatnia forma (Z-R-P): Osos de Manati 1-0-2, Vaqueros de Bayamon 2-0-0. Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Osos de Manati - Vaqueros de Bayamon 30 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 2.90 / 2 1.33
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
brak danych
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Osos de Manati - Vaqueros de Bayamon
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.85 54.1% | |
| 1.75 57.1% | |
| 2.15 46.5% | |
| 2.30 43.5% | |
| 2.50 40.0% | |
| 1.65 60.6% | |
| 1.50 66.7% | |
| 1.38 72.5% | |
| 1.45 69.0% | |
| 1.35 74.1% | |
| 2.40 41.7% | |
| 1.35 74.1% | |
| 1.85 54.1% | |
| 2.55 39.2% | |
| 1.50 66.7% | |
| 1.40 71.4% | |
| 1.82 55.0% | |
| 1.65 60.6% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 100.5 | 1.60 62.5% |
| Powyżej 165.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 166.5 | 1.60 62.5% |
| Powyżej 167.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 168.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 169.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 170.5 | 1.50 66.7% |
| Powyżej 171.5 | 1.58 63.3% |
| Powyżej 172.5 | 1.65 60.6% |
| Powyżej 173.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 174.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 175.5 | 1.45 69.0% |
| Powyżej 176.5 | 1.53 65.4% |
| Powyżej 177.5 | 1.62 61.7% |
| Powyżej 178.5 | 1.45 69.0% |
| Powyżej 179.5 | 1.50 66.7% |
| Powyżej 180.5 | 1.60 62.5% |
| Powyżej 181.5 | 1.45 69.0% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 2.90 34.5% | |
| 1.33 75.2% |
Osos de Manati
Kangrekheros de Santurse
Piratas Kebradilyas
Indios de Mayyages
Vaqueros de Bayamon
Gigantes de Karolina
Piratas Kebradilyas
Pełna historia bezpośrednich meczów: Osos de Manati - Vaqueros de Bayamon
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Osos de Manati - Vaqueros de Bayamon analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Osos de Manati vs Vaqueros de Bayamon?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Vaqueros de Bayamon. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Osos de Manati vs Vaqueros de Bayamon?
Kursy na żywo na Osos de Manati vs Vaqueros de Bayamon od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Osos de Manati vs Vaqueros de Bayamon?
30 maja 2026.