LNBP
Gambusinos vs Diablos Rojos — Koszykówka prognoza
Gambusinos rywalizuje z Diablos Rojos dnia 17 sierpnia 2026 — LNBP.
Ostatnia forma (Z-R-P): Gambusinos 3-0-2, Diablos Rojos 1-0-4. Te drużyny grały już ze sobą 3 razy ostatnio — historia poniżej. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
- • Gambusinos: forma PPPVP (1-4)
- • Diablos Rojos: forma PPPVP (1-4)
- • Model stawia na Diablos Rojos: prawdopodobieństwo 56% vs 60% na kursie (kursy 1.67)
- • brak przewagi nad kursem (-5 pp) — tylko informacyjnie.
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Gambusinos - Diablos Rojos 17 sierpnia 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (konsensus rynku): 1 2.55 / 2 1.52
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 5 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prognoza według rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Tabela in the tournament
Tabela ligowa
Zespół positions in the current tournament per official statistics — informacyjnie.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Bezpośrednie starcia
Forma drużyny
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Gambusinos - Diablos Rojos
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Handicap
| Wynik | Baltbet | Betcity | Kambi BetMGM |
|---|---|---|---|
| 1.78 56.2% | — | — | |
| 1.83 54.6% | — | — | |
| 1.80 55.6% | 1.80 55.6% | — | |
| — | — | 1.80 55.6% | |
| — | — | 1.77 56.5% | |
| — | — | 1.87 53.5% | |
| 1.93 51.8% | — | 1.77 56.5% | |
| 1.87 53.5% | — | 1.88 53.2% | |
| 1.90 52.6% | 1.90 52.6% | 1.81 55.3% | |
| — | — | 1.82 55.0% | |
| — | — | 1.88 53.2% | |
| — | — | 1.92 52.1% | |
| — | — | 1.81 55.3% |
Total
| Wynik | Baltbet | Betcity | Kambi BetMGM |
|---|---|---|---|
| Powyżej 158.5 | — | — | 1.76 56.8% |
| Powyżej 159.5 | — | — | 1.94 51.6% |
| Powyżej 160.5 | — | — | 2.12 47.2% |
| Powyżej 161.5 | 1.86 53.8% | 1.86 53.8% | 1.85 54.1% |
| Powyżej 162.5 | 1.80 55.6% | 1.80 55.6% | 1.94 51.6% |
| Powyżej 163.5 | — | — | 2.02 49.5% |
| Powyżej 164.5 | — | — | 2.28 43.9% |
| Powyżej 165.5 | — | — | 2.75 36.4% |
| Powyżej 167.5 | 1.90 52.6% | — | — |
| Poniżej 161.5 | 1.84 54.4% | 1.84 54.4% | — |
| Poniżej 162.5 | 1.90 52.6% | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 167.5 | 1.80 55.6% | — | — |
Wynik (1X2)
| Wynik | Baltbet | Betcity | Kambi BetMGM | Kambi Unibet | Leon |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 42.6% | 2.35 42.6% | 2.55 39.2% | 2.55 39.2% | 2.36 42.4% | |
| 1.52 65.8% | 1.52 65.8% | 1.45 69.0% | 1.45 69.0% | 1.52 65.8% |
Forma i bezpośrednie starcia
Gambusinos
Diablos Rojos
Pełna historia bezpośrednich meczów: Gambusinos - Diablos Rojos
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Gambusinos - Diablos Rojos analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Ostatnie mecze
Tabela
| # | P | W | L | +/- | Pts | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Astros Jalisco | 12 | 8 | 4 | 80 | 20 |
| 2 | Soles de Mexicali | 10 | 8 | 2 | 91 | 18 |
| 3 | Mineros de Zacatecas | 10 | 7 | 3 | 64 | 17 |
| 4 | Diablos Rojos Del Mexico | 10 | 4 | 6 | 8 | 14 |
| 5 | El Calor de Cancun | 10 | 4 | 6 | -30 | 14 |
| 6 | Gambusinos De Fresnillo | 10 | 3 | 7 | -47 | 13 |
Sportradar · Winline StatsHub
Forma i serie
Sportradar · Winline StatsHub
Informacje o meczu
Sportradar · Winline StatsHub
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Gambusinos vs Diablos Rojos?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Diablos Rojos. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Gambusinos vs Diablos Rojos?
Kursy na żywo na Gambusinos vs Diablos Rojos od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Gambusinos vs Diablos Rojos?
17 sierpnia 2026.