Liga ACB
Murcia vs Bàsquet Girona — Koszykówka prognoza
Murcia rywalizuje z Bàsquet Girona dnia 9 maja 2026 — Liga ACB, Spain.
Ostatnia forma (Z-R-P): Murcia 2-0-1, Bàsquet Girona 1-0-2. Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Zwycięzca meczu — Murcia
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Murcia - Bàsquet Girona 9 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.01 / 2 14.00
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 18 bukmacherzy (10Bet, 1xBet, Betsson, Bwin, CashPoint, CloudBet). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Murcia - Bàsquet Girona
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Handicap
| Wynik | 10Bet | 1xBet |
|---|---|---|
| — | 1.95 51.4% | |
| — | 1.92 52.1% | |
| — | 1.92 52.1% | |
| — | 1.92 52.1% | |
| 1.85 54.1% | — | |
| 1.95 51.3% | — | |
| 1.83 54.6% | — | |
| — | 1.86 53.9% | |
| — | 1.88 53.2% | |
| — | 1.88 53.2% | |
| — | 1.88 53.2% | |
| — | 1.92 52.1% | |
| — | 1.98 50.5% | |
| 1.95 51.3% | 1.96 51.2% | |
| 1.85 54.1% | — | |
| — | 1.83 54.8% | |
| 1.83 54.6% | — |
Total
| Wynik | 10Bet | 1xBet |
|---|---|---|
| Powyżej 163.5 | — | 2.01 49.8% |
| Powyżej 164.5 | — | 1.87 53.5% |
| Powyżej 170.5 | — | 1.85 54.1% |
| Powyżej 171.5 | — | 1.95 51.4% |
| Powyżej 172.5 | — | 1.92 52.1% |
| Powyżej 174.5 | — | 1.85 54.1% |
| Powyżej 175.5 | — | 1.93 51.8% |
| Powyżej 176 | 1.91 52.4% | — |
| Powyżej 176.5 | 1.91 52.4% | 1.92 52.1% |
| Powyżej 177 | 1.93 51.8% | — |
| Powyżej 178.5 | 1.91 52.4% | — |
| Powyżej 179 | 1.91 52.4% | — |
| Poniżej 176 | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 176.5 | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 177 | 1.85 54.1% | — |
| Poniżej 178.5 | 1.90 52.6% | — |
| Poniżej 179 | 1.90 52.6% | — |
Wynik (1X2)
| Wynik | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betfair | Betsson | Bwin | CashPoint | CloudBet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 81.8% | 1.26 79.1% | 1.01 99.5% | 1.00 99.6% | 1.00 99.6% | 1.04 96.2% | 1.01 99.0% | 1.01 99.0% | 1.02 98.2% | |
| 4.20 23.8% | 3.99 25.1% | 13.00 7.7% | 18.00 5.6% | 21.00 4.8% | 16.00 6.3% | 17.00 5.9% | 12.48 8.0% | 16.03 6.2% |
Murcia
Real Madrid
Morabank Andorra
Bàsquet Girona
Valencia Basket
Pełna historia bezpośrednich meczów: Murcia - Bàsquet Girona
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Murcia - Bàsquet Girona analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Murcia vs Bàsquet Girona?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Murcia. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Murcia vs Bàsquet Girona?
Kursy na żywo na Murcia vs Bàsquet Girona od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Murcia vs Bàsquet Girona?
9 maja 2026.