IPBL
Volgograd - Rostov-on-Don
Volgograd staje naprzeciw Rostov-on-Don dnia 14 lipca 2026 — IPBL, Międzynarodowy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Volgograd 1-0-4, Rostov-on-Don 2-0-3. Te dwie drużyny spotkały się 3 razy niedawno, wszystko zebrane poniżej. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.
Zwycięzca meczu — Rostov-on-Don
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Volgograd - Rostov-on-Don 14 lipca 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 5.80 / 2 1.10
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Volgograd - Rostov-on-Don
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.70 58.8% | |
| 1.50 66.7% | |
| 1.65 60.6% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.72 58.1% | |
| 2.03 49.3% | |
| 1.94 51.6% | |
| 1.70 58.8% | |
| 1.55 64.5% | |
| 1.50 66.7% | |
| 2.30 43.5% | |
| 2.05 48.8% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.68 59.5% | |
| 1.55 64.5% | |
| 1.63 61.4% | |
| 1.63 61.4% | |
| 1.63 61.4% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 202.5 | 1.58 63.3% |
| Powyżej 203.5 | 1.67 59.9% |
| Powyżej 204.5 | 1.76 56.8% |
| Powyżej 205.5 | 1.63 61.4% |
| Powyżej 206.5 | 1.58 63.3% |
| Powyżej 207.5 | 1.67 59.9% |
| Powyżej 208.5 | 1.77 56.5% |
| Powyżej 209.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 210.5 | 1.65 60.6% |
| Powyżej 211.5 | 1.76 56.8% |
| Powyżej 212.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 213.5 | 2.03 49.3% |
| Powyżej 214.5 | 1.60 62.5% |
| Powyżej 215.5 | 1.72 58.1% |
| Powyżej 216.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 217.5 | 1.57 63.7% |
| Powyżej 218.5 | 1.65 60.6% |
| Powyżej 219.5 | 1.77 56.5% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 5.80 17.2% | |
| 1.10 90.9% |
Volgograd
Rostov-on-Don
Pełna historia bezpośrednich meczów: Volgograd - Rostov-on-Don
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Volgograd - Rostov-on-Don analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy zaczyna się Volgograd vs Rostov-on-Don?
14 lipca 2026.