Za darmoZapowiedź meczu

Logan Thunder — Northside Wizards (w)

Koszykówka 04.07.2026 08:00 UTC
Faworyt Logan Thunder najlepszy kurs 1.16

Analiza AI formy, serii i statystyk meczu — pełny typ, prawdopodobieństwa i value poniżej.

Pełny dostęp Wiecej niz darmowy typ Twoj darmowy typ i prawdopodobienstwo sa ponizej. Pełny dostęp dodaje pelny konsensus 7 AI, kazdy typ wartościowy, prawdopodobienstwa modelu matematycznego i pelne raporty dla kazdego meczu.
Zdobadz Pełny dostęp →
Australia. NBL 1
Australia. NBL 1
✓ Przedmecz gotowy Dane przedmeczowe Kurs Forma H2H Typ
04.07.2026 08:00 UTC
Zakończony

Australia. NBL 1

Logan Thunder vs Northside Wizards (w) — Koszykówka prognoza

Koszykówka
Logan Thunder
Logan Thunder
101 : 86
Zakończony
Northside Wizards (w)
Northside Wizards (w)

Logan Thunder rywalizuje z Northside Wizards (w) dnia 4 lipca 2026 — Australia. NBL 1.

Ostatnia forma (Z-R-P): Logan Thunder 4-0-1, Northside Wizards (w) 2-0-3. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.

🎯 Bezpieczny typ pewniak

Zwycięzca meczu Logan Thunder

Pewność modelu 87% ~91% w naszej historii

Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.

Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Mecz signals

Two independent model estimates. Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.

🎯 «Confident typ»

1Logan Thunder82%

The most likely wynik per the model. Reliability, NOT a profit guarantee.

💎 «Value»

1Logan Thunder — kursy 1.28 · edge +3.5% · 4 bookies

The model rates the prawdopodobieństwo higher than the price implies. Elevated risk/variance; the signal is not confirmed on a large sample.

Typ modelu matematycznego

Typ AI na mecz Logan Thunder - Northside Wizards (w) 4 lipca 2026

Model matematyczny koszykówki

Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.

Faworyt kursu Fonbet: Logan Thunder. Weryfikujemy krzyżowo z Glicko i modelem matematycznym poniżej.
  • Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.04 / 2 6.90

Informacyjnie

Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)

Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca marża bukmachera 8.7% 4 bukmacherzy · best price +6.4%
1 84.5%
2 15.6%

Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.

Koszykówka stats

Bezpośrednie starcia i forma zespołu

Bezpośrednie starcia

3Wygrane2
60.0%Wygrane %40.0%
95.0Punkty per game90.0
105.0Offensive rating102.4
99.4Defensive rating108.1
5.0Point differential-5.0
52.5Assists45.0
111.6Rebounds94.8
42.4%3-pointers, %37.4%

Forma drużyny

Logan Thunder
Overall WWLWW Net +28.7
Gospodarze LW Net +22.7
Goście WWWL Net +34.7
Northside Wizards (w)
Overall WLLLW Net -13.2
Gospodarze WLLW Net -6.7
Goście LW Net -19.7

Zespół stats

Logan Thunder Overall · Gospodarze/Goście Northside Wizards (w)
75.0%H 66.7% · A 83.3%Wygrane %33.3%H 33.3% · A 33.3%
28.7H 22.7 · A 34.7Point differential-13.2H -6.7 · A -19.7
103.4H 100.8 · A 106.0Punkty per game92.0H 90.5 · A 93.5
89.1H 89.5 · A 88.7Stracone98.6H 93.8 · A 103.3
54.7%H 58.0% · A 51.3%FG, %46.7%H 47.3% · A 46.0%
1st half50.0H 66.7 · A 33.3
80.3H 75.1 · A 85.5Pace80.3H 79.4 · A 81.2
128.0H 136.7 · A 120.3Offensive rating115.8H 117.9 · A 113.8
110.2H 117.7 · A 103.6Defensive rating124.1H 126.4 · A 121.9

Zespół totals distribution

Powyżej 70.5 - 100.5

Logan Thunder Total (over) Northside Wizards (w)
103.4 Punkty per game 92.0
83.3%
O 93.5
41.7%
83.3%
O 94.5
41.7%
75.0%
O 95.5
41.7%
66.7%
O 96.5
33.3%
66.7%
O 97.5srednee
33.3%
66.7%
O 98.5
33.3%
66.7%
O 99.5
33.3%
66.7%
O 100.5
33.3%

Powyżej 101.5 - 130.5

Logan Thunder Total (over) Northside Wizards (w)
25.0%
O 108.5
8.3%
25.0%
O 109.5
8.3%
25.0%
O 110.5
8.3%
25.0%
O 111.5
8.3%
16.7%
O 112.5
0.0%
16.7%
O 113.5
0.0%
16.7%
O 114.5
0.0%
16.7%
O 115.5
0.0%

Punkty by period

1st half (Q1+Q2)

Punkty per game: Logan Thunder 53.8 / Northside Wizards (w) 47.8

Logan Thunder Total (over) Northside Wizards (w)
91.7%
O 49.5
33.3%
83.3%
O 50.5srednee
33.3%
75.0%
O 51.5
33.3%
66.7%
O 52.5
33.3%
2nd half (Q3+Q4)

Punkty per game: Logan Thunder 49.7 / Northside Wizards (w) 42.8

Logan Thunder Total (over) Northside Wizards (w)
66.7%
O 44.5
41.7%
66.7%
O 45.5
33.3%
58.3%
O 46.5srednee
25.0%
50.0%
O 47.5
8.3%

Kluby and venues

Zespół reference

Logan Thunder
  • Founded in 2008
Northside Wizards (w)
Nie data

Reference data on clubs and venues: Wikidata.

Odblokuj pelna analize AI

Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.

Zdobadz Pełny dostęp →
Centrum meczu
Początek 04.07.2026 08:00 UTC
Rynek 1 86.9% @ 1.04 / 2 13.1% @ 6.90
🏦 Wirtualny bank $10,000
$10,000Wirtualne saldo

Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.

Centrum meczu

Logan Thunder - Northside Wizards (w)

Forma 5/5 ostatnie mecze
Podsumowanie zakładów
1X2
2 6.90 Fonbet · tylko kurs
1 1.04 Fonbet · tylko kurs
Total
Powyżej 100.5 1.75 Fonbet · tylko kurs
Powyżej 159.5 1.70 Fonbet · tylko kurs

Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.

Kurs bukmachera

Rynki meczu

Otwórz w Fonbet →
kurs i rynki bukmachera

Handicap

Wynik Baltbet Betcity Fonbet
1.83 54.6% 1.90 52.6%
1.83 54.6% 1.88 53.2%
1.84 54.4% 1.90 52.6%
1.83 54.6% 1.80 55.6%
1.83 54.6% 1.82 55.0%
1.83 54.6% 1.80 55.6%
2.15 46.5%
1.70 58.8%
1.55 64.5%
1.45 69.0%
2.45 40.8%
2.17 46.1%

Total

Wynik Baltbet Betcity Fonbet
Powyżej 100.5 1.75 57.1%
Powyżej 159.5 1.70 58.8%
Powyżej 160.5 1.70 58.8%
Powyżej 161.5 1.80 55.6%
Powyżej 162.5 1.90 52.6%
Powyżej 163.5 2.00 50.0%
Powyżej 164.5 2.10 47.6%
Powyżej 165.5 2.00 50.0%
Powyżej 166.5 2.10 47.6%
Powyżej 171.5 1.65 60.6%
Powyżej 172.5 1.72 58.1%
Powyżej 173.5 1.82 55.0%
Powyżej 191.5 1.81 55.3%
Powyżej 192.5 1.81 55.3% 1.81 55.3%
Poniżej 191.5 1.86 53.8%
Poniżej 192.5 1.86 53.8% 1.89 52.9%

Wynik (1X2)

Wynik Baltbet Betcity Fonbet Leon
1.10 90.9% 1.08 92.6% 1.04 96.2% 1.16 86.2%
5.50 18.2% 6.40 15.6% 6.90 14.5% 5.60 17.9%
Centrum meczu
Logan Thunder
W W W L W
03.07 08:00 UTC Australia: NBL 1 North
Logan Thunder 112:85 South West Metro PiratesSouth West Metro Pirates
13.06 08:00 UTC Australia: NBL 1 North
Logan Thunder 124:84 Sautern Distrikt SpartansSautern Distrikt Spartans
05.06 08:00 UTC Australia: NBL 1 North
Logan Thunder 117:92 Rokkhempton RoketsRokkhempton Rokets
30.05 08:00 UTC Australia: NBL 1 North
Logan Thunder 87:116 Sanshayn-Kost Finiks
29.05 08:00 UTC Australia: NBL 1 North
Logan Thunder 95:78 North Gold Coast SeahawksNorth Gold Coast Seahawks
4 Wygrane
1 Porażki
107.0 Strzelone
91.0 Stracone
80% Procent wygranych
Northside Wizards (w)
L L W L W
14.06 04:00 UTC Australia: NBL 1 North
Northside Wizards (w) 81:121 Ipswich ForceIpswich Force
06.06 07:00 UTC Australia: NBL 1 North
Northside Wizards (w) 78:84 Sanshayn-Kost Finiks
30.05 08:00 UTC Australia: NBL 1 North
Northside Wizards (w) 112:95 Rokkhempton RoketsRokkhempton Rokets
29.05 08:30 UTC Australia: NBL 1 North
Northside Wizards (w) 92:114 Mackay MeteorsMackay Meteors
23.05 07:00 UTC Australia: NBL 1 North
Northside Wizards (w) 101:92 Sautern Distrikt SpartansSautern Distrikt Spartans
2 Wygrane
3 Porażki
92.8 Strzelone
101.2 Stracone
40% Procent wygranych

Najczęściej zadawane pytania

Co przewiduje PropickAI dla Logan Thunder vs Northside Wizards (w)?

Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Logan Thunder. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.

Jakie są kursy bukmacherskie na Logan Thunder vs Northside Wizards (w)?

Kursy na żywo na Logan Thunder vs Northside Wizards (w) od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.

Kiedy zaczyna się Logan Thunder vs Northside Wizards (w)?

4 lipca 2026.