France - League B
VBK Shalon vs Sent-Kventin — Siatkówka prognoza
VBK Shalon mierzy się z Sent-Kventin dnia 8 maja 2026 — France - Liga B.
Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Zwycięzca meczu — Sent-Kventin
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz VBK Shalon - Sent-Kventin 8 maja 2026
Model matematyczny siatkówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 11.00 / 2 1.01
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 6 bukmacherzy (10Bet, 1xBet, Betsson, CashPoint, Duelbits, Fonbet). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
VBK Shalon - Sent-Kventin
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Handicap
| Wynik | 1xBet | YSB88 |
|---|---|---|
| 1.92 52.1% | — | |
| 3.05 32.8% | 1.83 54.6% | |
| 1.83 54.6% | 1.82 55.0% | |
| 1.89 52.9% | — | |
| 1.82 55.0% | — | |
| 1.35 74.1% | 1.83 54.6% | |
| 1.84 54.4% | 1.85 54.1% | |
| 1.85 54.1% | — |
Zwycięzca meczu (volleyball)
| Wynik | 10Bet | 1xBet | Bet365 | Betsson | CashPoint | Duelbits | Fonbet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.00 9.1% | 12.40 8.1% | 26.00 3.9% | 4.30 23.3% | 4.20 23.8% | 4.55 22.0% | 11.00 9.1% | |
| 1.01 99.0% | 1.01 99.0% | 1.00 99.9% | 1.15 87.0% | 1.17 85.5% | 1.16 86.2% | 1.01 99.0% |
Total
| Wynik | 1xBet | YSB88 |
|---|---|---|
| Powyżej 138.5 | 3.05 32.8% | — |
| Powyżej 140.5 | 1.82 55.0% | — |
| Powyżej 143.5 | 1.87 53.5% | — |
| Powyżej 153.5 | 1.87 53.5% | — |
| Powyżej 174.5 | 1.83 54.6% | 1.83 54.6% |
| Powyżej 175.5 | 1.84 54.4% | 1.84 54.4% |
| Poniżej 138.5 | 1.35 74.1% | — |
| Poniżej 140.5 | 1.92 52.1% | — |
| Poniżej 143.5 | 1.87 53.5% | — |
| Poniżej 153.5 | 1.87 53.5% | — |
| Poniżej 174.5 | 1.84 54.4% | 1.84 54.4% |
| Poniżej 175.5 | 1.82 55.0% | 1.82 55.0% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: VBK Shalon - Sent-Kventin
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The VBK Shalon - Sent-Kventin analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla VBK Shalon vs Sent-Kventin?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Sent-Kventin. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na VBK Shalon vs Sent-Kventin?
Kursy na żywo na VBK Shalon vs Sent-Kventin od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się VBK Shalon vs Sent-Kventin?
8 maja 2026.