Division A1
Styaua vs Zalau — Siatkówka prognoza
Styaua podejmuje Zalau dnia 9 maja 2026 — Division A1.
Ostatnia forma (Z-R-P): Styaua 0-0-2, Zalau 2-0-0. Obie zmierzyły się 2 razy w ostatnim czasie; historia tuż poniżej. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.
Zwycięzca meczu — Styaua
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Styaua - Zalau 9 maja 2026
Model matematyczny siatkówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.23 / 2 3.70
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 6 bukmacherzy (1xBet, Bet365, Betsson, CashPoint, Duelbits, Fonbet). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Styaua - Zalau
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Handicap
| Wynik | 1xBet | Bet365 |
|---|---|---|
| 1.78 56.3% | — | |
| 1.89 52.9% | — | |
| 1.44 69.4% | — | |
| 1.85 54.1% | — | |
| 2.22 45.1% | — | |
| 1.57 63.9% | — | |
| 1.89 52.9% | — | |
| 2.32 43.1% | — | |
| — | 2.00 50.0% | |
| 1.98 50.6% | — | |
| 1.85 54.1% | — | |
| 2.67 37.5% | 1.83 54.6% | |
| 1.89 52.9% | — | |
| 1.62 61.9% | — | |
| 2.32 43.1% | — | |
| 1.85 54.1% | — | |
| 1.57 63.9% | — |
Zwycięzca meczu (volleyball)
| Wynik | 1xBet | Bet365 | Betsson | CashPoint | Duelbits | Fonbet |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 76.1% | 1.30 76.9% | 1.55 64.5% | 1.55 64.5% | 1.56 64.1% | 1.23 81.3% | |
| 3.24 30.9% | 3.40 29.4% | 2.25 44.4% | 2.23 44.8% | 2.27 44.1% | 3.70 27.0% |
Total
| Wynik | 1xBet |
|---|---|
| Powyżej 141.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 143.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 180.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 182.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 183.5 | 1.84 54.4% |
| Powyżej 184.5 | 1.89 52.9% |
| Powyżej 186.5 | 1.89 52.9% |
| Powyżej 194.5 | 1.89 52.9% |
| Powyżej 208.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 209.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 216.5 | 1.79 55.9% |
| Powyżej 217.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 219.5 | 2.94 34.0% |
| Powyżej 225.5 | 2.02 49.5% |
| Poniżej 141.5 | 1.74 57.5% |
| Poniżej 143.5 | 1.87 53.5% |
| Poniżej 180.5 | 1.84 54.4% |
| Poniżej 182.5 | 1.89 52.9% |
Styaua
Zalau
Zalau
Zalau
Styaua
Styaua
Pełna historia bezpośrednich meczów: Styaua - Zalau
Statystyki ogólne
Historia meczów
Zalau
Zalau
Odblokuj pełny typ na mecz
The Styaua - Zalau analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Styaua vs Zalau?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Styaua. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Styaua vs Zalau?
Kursy na żywo na Styaua vs Zalau od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Styaua vs Zalau?
9 maja 2026.