African Nations Championship. Women. Qualifying tournament
Cape Verde (w) vs Senegal (w) — Siatkówka prognoza
Cape Verde (w) rywalizuje z Senegal (w) dnia 18 lipca 2026 — African Nations Championship. Kobiety. Qualifying tournament, Międzynarodowy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Cape Verde (w) 2-0-0, Senegal (w) 1-0-0. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Zwycięzca meczu — Senegal (w)
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Cape Verde (w) - Senegal (w) 18 lipca 2026
Model matematyczny siatkówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 11.00 / 2 1.01
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Cape Verde (w) - Senegal (w)
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 4.00 25.0% | |
| 1.20 83.3% | |
| 2.00 50.0% | |
| 3.00 33.3% | |
| 2.40 41.7% | |
| 2.25 44.4% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.65 60.6% | |
| 1.80 55.6% | |
| 2.00 50.0% | |
| 2.52 39.7% | |
| 1.95 51.3% | |
| 2.50 40.0% | |
| 2.50 40.0% | |
| 2.15 46.5% | |
| 1.87 53.5% | |
| 2.20 45.5% | |
| 1.83 54.6% |
Zwycięzca meczu (volleyball)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 11.00 9.1% | |
| 1.01 99.0% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 127.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 128.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 129.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 130.5 | 1.94 51.6% |
| Powyżej 131.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 132.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 133.5 | 2.55 39.2% |
| Powyżej 134.5 | 1.62 61.7% |
| Powyżej 135.5 | 1.65 60.6% |
| Powyżej 136.5 | 1.63 61.4% |
| Powyżej 137.5 | 2.13 47.0% |
| Powyżej 138.5 | 2.50 40.0% |
| Powyżej 139.5 | 2.50 40.0% |
| Powyżej 140.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 141.5 | 2.13 47.0% |
| Powyżej 143.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 144.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 145.5 | 1.65 60.6% |
Cape Verde (w)
Senegal (w)
Pełna historia bezpośrednich meczów: Cape Verde (w) - Senegal (w)
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Cape Verde (w) - Senegal (w) analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Cape Verde (w) vs Senegal (w)?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Senegal (w). Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Cape Verde (w) vs Senegal (w)?
Kursy na żywo na Cape Verde (w) vs Senegal (w) od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Cape Verde (w) vs Senegal (w)?
18 lipca 2026.