Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Jovic I. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
1 Jovic I — 73%
Szacunek modelu: wygrana Jovic I 73.1%, wygrana Frech M 26.9%. Faworyt modelu — Jovic I.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Jovic I
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 5 bukmacherzy (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon, Pinnacle). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Jovic I | Frech M | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 70.4% | 47.2% |
| Twarda % | 67% | 49.5% |
| Ziemna % | 70.7% | 45.5% |
| Trawa % | 82.4% | 39.5% |
| Decydujący set % | 60.4% | 49.2% |
| Tie-breaki % | 47.1% | 45% |
| Tytuły (łącznie) | 6 | 1 |
| Ostatnie 10 | LWLWLWWWLW | LWWLWLWLLL |
Źródło: scorego-app.com
| Jovic I | Frech M | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 2.30 | 3.22 |
| Podwójne błędy na mecz | 2.33 | 2.41 |
| Przełamania na mecz | 2.34 | 4.97 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 65.4% 17 / 26 Mecze | 53.9% 14 / 26 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 63.6% 28 / 44 Mecze | 52.9% 18 / 34 Mecze |
| Asy na mecz | 2.23 | 3.31 |
| Najwięcej asów w meczu | 35 % | 46 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 61.5% 8 / 13 Mecze | 28.6% 2 / 7 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 61.5% 8 / 13 Mecze | 28.6% 2 / 7 Mecze |
| Asy na mecz | 2.83 | 2.00 |
| Najwięcej asów w meczu | 42 % | 43 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 75.0% 6 / 8 Mecze | 25.0% 1 / 4 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 75.0% 6 / 8 Mecze | 25.0% 1 / 4 Mecze |
| Asy na mecz | 1.75 | 4.75 |
| Najwięcej asów w meczu | 25 % | 50 % |
Źródło:tennisstats.com
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 66.0% 31 / 47 Mecze | 44.7% 17 / 38 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 64.6% 42 / 65 Mecze | 46.8% 22 / 47 Mecze |
| Aktualny ranking | 14 | 41 |
Źródło: tennisstats.com
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $20,187 USD | $2,945,916 USD |
| Ranking | 14 | 41 |
| Wiek | — | 28 |
| Wzrost | — | 1.71m |
| Weight | — | 58kg |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 66 % | 45 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 66 % | 46 % |
| Wygrane w setach bez straty | 51 % | 32 % |
| Wygrane po stracie | 11 % | 5 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 83 % | 68 % |
| Wygrany set 1 | 72 % | 55 % |
| Wygrany set 2 | 62 % | 45 % |
| Wygrany set 3 | 47 % | 36 % |
Źródło:tennisstats.com
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Aces | 0 | 0 |
| Double Faults | 0 | 0 |
| 1st serve percentage | 0% | 0% |
| 1st serve punkty won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| 2nd serve punkty won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| Break Punkty Saved | 0/0 | 0/0 |
| 1st return punkty won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| 2nd return punkty won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| Break Punkty Converted | 0/0 | 0/0 |
| Winners | 0 | 0 |
| Unforced errors | 0 | 0 |
| Net punkty won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| Service Punkty Won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| Return Punkty Won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| Total Punkty Won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| Service games won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| Return games won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| Łącznie gemów won | 0% (0/0) | 0% (0/0) |
| Distance covered (metres) | 0 | 0 |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.45 | 9.79 | 9.62 |
| Powyżej 6.5 | 94 % | 95 % | 95 % |
| Powyżej 7.5 | 85 % | 86 % | 86 % |
| Powyżej 8.5 | 68 % | 70 % | 69 % |
| Powyżej 9.5 | 47 % | 51 % | 49 % |
| Powyżej 10.5 | 19 % | 27 % | 23 % |
| Powyżej 11.5 | 19 % | 27 % | 23 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 2.30 | 3.22 | 5.52 |
| Najwięcej asów w meczu | 35 % | 46 % | — |
| 1+ | 89 % | 86 % | 94 % |
| 2+ | 63 % | 65 % | 94 % |
| 3+ | 43 % | 57 % | 83 % |
| 4+ | 17 % | 41 % | 70 % |
| 5+ | 11 % | 24 % | 56 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 2.34 | 4.97 | 7.31 |
| Powyżej 0.5 | 57 % | 97 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 57 % | 95 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 22 % | 92 % | 99 % |
| Powyżej 3.5 | 20 % | 84 % | 76 % |
| Powyżej 4.5 | 17 % | 43 % | 75 % |
| Powyżej 5.5 | 7 % | 41 % | 53 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.28 | 0.35 | 0.31 |
| Powyżej 0.5 | 21 % | 30 % | 26 % |
| Powyżej 1.5 | 6 % | 5 % | 6 % |
| Poniżej 0.5 | 79 % | 70 % | 26 % |
| Poniżej 1.5 | 94 % | 95 % | 6 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 2.33 | 2.41 | 4.74 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 91 % | 89 % | 99 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 67 % | 59 % | 93 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 30 % | 41 % | 91 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 22 % | 30 % | 81 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 9 % | 14 % | 67 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 4 % | 8 % | 49 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 7.5 | 7.8 | 15.3 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 91 % | 60 % | 76 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 82 % | 60 % | 71 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 64 % | 60 % | 62 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 55 % | 60 % | 58 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 45 % | 60 % | 53 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 36 % | 20 % | 28 % |
Źródło:tennisstats.com
Jovic I rywalizuje z Frech M dnia 1 września 2026 — US Open, New York, USA, Międzynarodowy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Jovic I 2-0-3, Frech M 3-0-2. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.
Playoff remis
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko73.1% · +Elo prior (weight0.46).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Fonbet | Leon |
|---|---|---|
| 1.25 80.0% | — | |
| 1.28 78.1% | — | |
| 1.32 75.8% | — | |
| 1.40 71.4% | — | |
| 1.52 65.8% | — | |
| 1.80 55.6% | 1.83 54.6% | |
| 2.20 45.5% | — | |
| 3.05 32.8% | — | |
| 3.60 27.8% | — | |
| — | 1.95 51.3% | |
| 3.35 29.9% | — | |
| 3.05 32.8% | — | |
| 2.75 36.4% | — | |
| 2.35 42.6% | — | |
| 1.95 51.3% | — | |
| 1.60 62.5% | — | |
| 1.33 75.2% | — |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.11 90.1% | |
| 1.75 57.1% | |
| 2.02 49.5% | |
| 5.50 18.2% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 17.5 | 1.30 76.9% |
| Powyżej 18.5 | 1.50 66.7% |
| Powyżej 19.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 20.5 | 1.97 50.8% |
| Powyżej 21.5 | 2.15 46.5% |
| Powyżej 22.5 | 2.45 40.8% |
| Powyżej 23.5 | 2.70 37.0% |
| Powyżej 24.5 | 2.90 34.5% |
| Powyżej 25.5 | 3.15 31.8% |
| Poniżej 17.5 | 3.15 31.8% |
| Poniżej 18.5 | 2.45 40.8% |
| Poniżej 19.5 | 2.02 49.5% |
| Poniżej 20.5 | 1.83 54.6% |
| Poniżej 21.5 | 1.62 61.7% |
| Poniżej 22.5 | 1.48 67.6% |
| Poniżej 23.5 | 1.40 71.4% |
| Poniżej 24.5 | 1.35 74.1% |
| Poniżej 25.5 | 1.30 76.9% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 2.80 35.7% |
| Poniżej 2.5 | 1.40 71.4% |
Jovic I
Frech M
The Jovic I - Frech M analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Jovic I. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Jovic I vs Frech M od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
1 września 2026.