Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Vallejo A D. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
1 Vallejo A D — 54%
Szacunek modelu: wygrana Vallejo A D 54.5%, wygrana Monfils G 45.5%. Faworyt modelu — Vallejo A D.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon, Pinnacle). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Vallejo A D | Monfils G | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 60.3% | 61.6% |
| Twarda % | 56.2% | 64.1% |
| Ziemna % | 62.3% | 57.1% |
| Trawa % | 0% | 56% |
| Decydujący set % | 57.6% | 54.2% |
| Tie-breaki % | 40% | 57.9% |
| Tytuły (łącznie) | 9 | 13 |
| Ostatnie 10 | LWLWWLLLWW | LLWLLLWLWL |
Źródło: scorego-app.com
| Vallejo A D | Monfils G | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 7.82 | 3.06 |
| Podwójne błędy na mecz | 4.73 | 2.68 |
| Przełamania na mecz | 3.05 | 2.63 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 37.5% 3 / 8 Mecze | 55.6% 5 / 9 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 30.0% 3 / 10 Mecze | 55.6% 5 / 9 Mecze |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 33.3% 1 / 3 Mecze | 73.2% 30 / 41 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 33.3% 1 / 3 Mecze | 77.6% 59 / 76 Mecze |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | 0.0% 0 / 1 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | 0.0% 0 / 1 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 30.8% 4 / 13 Mecze | 65.5% 38 / 58 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 26.7% 4 / 15 Mecze | 71.3% 67 / 94 Mecze |
| Aktualny ranking | 307 | 61 |
Źródło: tennisstats.com
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $23,030,757 USD | $94,521 USD |
| Ranking | 307 | 61 |
| Wiek | 39 | 22 |
| Wzrost | 1.93m | 1.83m |
| Weight | 85kg | 75kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 31 % | 66 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 36 % | 69 % |
| Wygrane mecze (5 sety) | 0 % | 50 % |
| Wygrane w setach bez straty | 23 % | 47 % |
| Wygrane po stracie | 10 % | 21 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 77 % | 81 % |
| Wygrany set 1 | 54 % | 66 % |
| Wygrany set 2 | 38 % | 60 % |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 10.23 | 9.57 | 9.9 |
| Powyżej 6.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 7.5 | 100 % | 90 % | 95 % |
| Powyżej 8.5 | 91 % | 71 % | 81 % |
| Powyżej 9.5 | 55 % | 45 % | 50 % |
| Powyżej 10.5 | 27 % | 18 % | 23 % |
| Powyżej 11.5 | 27 % | 18 % | 23 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 7.82 | 3.06 | 10.88 |
| Najwięcej asów w meczu | 64 % | 52 % | — |
| 1+ | 100 % | 92 % | 99 % |
| 2+ | 100 % | 72 % | 96 % |
| 3+ | 91 % | 50 % | 89 % |
| 4+ | 82 % | 34 % | 86 % |
| 5+ | 82 % | 22 % | 79 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 3.05 | 2.63 | 5.68 |
| Powyżej 0.5 | 18 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 18 % | 54 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 9 % | 54 % | 100 % |
| Powyżej 3.5 | 9 % | 54 % | 78 % |
| Powyżej 4.5 | 0 % | 10 % | 55 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 8 % | 45 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.36 | 0.2 | 0.28 |
| Powyżej 0.5 | 36 % | 18 % | 27 % |
| Powyżej 1.5 | 0 % | 2 % | 1 % |
| Poniżej 0.5 | 64 % | 82 % | 27 % |
| Poniżej 1.5 | 100 % | 98 % | 1 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 4.73 | 2.68 | 7.41 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 100 % | 92 % | 99 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 82 % | 72 % | 97 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 73 % | 40 % | 92 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 64 % | 32 % | 82 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 64 % | 18 % | 65 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 55 % | 8 % | 61 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 8.18 | 6.78 | 14.96 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 82 % | 72 % | 77 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 73 % | 67 % | 70 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 73 % | 50 % | 62 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 45 % | 42 % | 44 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 27 % | 36 % | 32 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 9 % | 22 % | 16 % |
Źródło:tennisstats.com
Vallejo A D rywalizuje z Monfils G dnia 1 września 2026 — US Open, New York, USA.
Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Playoff remis
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko54.5% · +Elo prior (weight0.55).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Leon |
|---|---|
| 1.84 54.4% | |
| 1.91 52.4% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.93 51.8% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.90 52.6% |
| Wynik | Kambi BetMGM |
|---|---|
| Powyżej 0.5 | 1.82 55.0% |
| Powyżej 3.5 | 1.50 66.7% |
| Powyżej 5.5 | 1.76 56.8% |
| Powyżej 6.5 | 1.01 99.0% |
| Powyżej 7.5 | 1.06 94.3% |
| Powyżej 8.5 | 1.25 80.0% |
| Powyżej 9.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 10.5 | 3.20 31.3% |
| Powyżej 12.5 | 4.70 21.3% |
| Powyżej 23.5 | 1.94 51.6% |
| Powyżej 36.5 | 1.66 60.2% |
| Powyżej 37.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 38.5 | 1.86 53.8% |
| Powyżej 39.5 | 2.00 50.0% |
| Powyżej 40.5 | 2.16 46.3% |
| Poniżej 0.5 | 1.90 52.6% |
| Poniżej 10.5 | 1.32 75.8% |
| Poniżej 12.5 | 1.17 85.5% |
| Wynik | Kambi BetMGM | Kambi Unibet | Leon | Pinnacle |
|---|---|---|---|---|
| 1.74 57.5% | 1.74 57.5% | 1.74 57.5% | 1.78 56.2% | |
| 2.08 48.1% | 2.08 48.1% | 2.06 48.5% | 2.14 46.7% |
| Bukmacher | 1 | 2 |
|---|---|---|
| Pari | 1.7 | 2.15 |
| Winline | 1.74 | 2.07 |
| Fonbet | 1.7 | 2.15 |
| Betcity | 1.75 | 2.08 |
Vallejo A D
Van de Zandskhyulp B. 🇳🇱
Pol T. 🇺🇸
Vashero V. (Mnk)
Shan Ts. 🇨🇳
Feldbaush K. 🇨🇭
Monfils G
Khidzhikata R. 🇦🇺
Tien L. 🇺🇸
Maychrzak K. 🇵🇱
The Vallejo A D - Monfils G analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Vallejo A D. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Vallejo A D vs Monfils G od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
1 września 2026.