Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Atmane T. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
2 Atmane T — 62%
Szacunek modelu: wygrana Munar J 37.9%, wygrana Atmane T 62.1%. Faworyt modelu — Atmane T.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Munar J
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Munar J.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 7 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Munar J | Atmane T | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 49.2% | 54.9% |
| Twarda % | 43.2% | 58.6% |
| Ziemna % | 54.9% | 50% |
| Trawa % | 32% | 29.4% |
| Decydujący set % | 38.4% | 50.9% |
| Tie-breaki % | 47.9% | 58% |
| Tytuły (łącznie) | 4 | 4 |
| Ostatnie 10 | LWLLWWLLLL | LWWLWWLWLL |
Źródło: scorego-app.com
| Munar J | Atmane T | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 3.40 | 7.16 |
| Podwójne błędy na mecz | 1.85 | 2.19 |
| Przełamania na mecz | 1.23 | 2.47 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Jaume Munar | Terence Atmane | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 71.4% 5 / 7 Mecze | 52.2% 12 / 23 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 64.0% 16 / 25 Mecze | 46.9% 15 / 32 Mecze |
| Jaume Munar | Terence Atmane | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 40.0% 4 / 10 Mecze | 40.0% 4 / 10 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 40.0% 4 / 10 Mecze | 40.0% 4 / 10 Mecze |
| Jaume Munar | Terence Atmane | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 0.0% 0 / 2 Mecze | 25.0% 1 / 4 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 0.0% 0 / 2 Mecze | 25.0% 1 / 4 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
| Jaume Munar | Terence Atmane | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 48.0% 12 / 25 Mecze | 42.5% 17 / 40 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 53.5% 23 / 43 Mecze | 40.8% 20 / 49 Mecze |
| Aktualny ranking | 55 | 90 |
Źródło: tennisstats.com
| Jaume Munar | Terence Atmane | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $4,675,881 USD | $615,397 USD |
| Ranking | 55 | 90 |
| Wiek | 29 | 24 |
| Wzrost | 1.83m | 1.93m |
| Weight | 76kg | 80kg |
| Playing hand | Right-handed | Left-handed |
| Jaume Munar | Terence Atmane | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 48 % | 43 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 47 % | 46 % |
| Wygrane mecze (5 sety) | 33 % | 0 % |
| Wygrane w setach bez straty | 36 % | 28 % |
| Wygrane po stracie | 13 % | 4 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 68 % | 68 % |
| Wygrany set 1 | 44 % | 55 % |
| Wygrany set 2 | 52 % | 36 % |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Jaume Munar | Terence Atmane | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9 | 10.15 | 9.58 |
| Powyżej 6.5 | 89 % | 97 % | 93 % |
| Powyżej 7.5 | 79 % | 95 % | 87 % |
| Powyżej 8.5 | 58 % | 89 % | 74 % |
| Powyżej 9.5 | 42 % | 57 % | 50 % |
| Powyżej 10.5 | 11 % | 24 % | 18 % |
| Powyżej 11.5 | 11 % | 24 % | 18 % |
| Jaume Munar | Terence Atmane | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 3.40 | 7.16 | 10.56 |
| Najwięcej asów w meczu | 30 % | 57 % | — |
| 1+ | 75 % | 100 % | 93 % |
| 2+ | 65 % | 95 % | 90 % |
| 3+ | 55 % | 92 % | 85 % |
| 4+ | 45 % | 84 % | 80 % |
| 5+ | 20 % | 76 % | 76 % |
| Jaume Munar | Terence Atmane | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 1.23 | 2.47 | 3.7 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 5 % | 57 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 5 % | 51 % | 70 % |
| Powyżej 3.5 | 5 % | 49 % | 51 % |
| Powyżej 4.5 | 0 % | 0 % | 46 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 0 % | 2 % |
| Jaume Munar | Terence Atmane | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.32 | 0.49 | 0.4 |
| Powyżej 0.5 | 26 % | 43 % | 35 % |
| Powyżej 1.5 | 5 % | 5 % | 5 % |
| Poniżej 0.5 | 74 % | 57 % | 35 % |
| Poniżej 1.5 | 95 % | 95 % | 5 % |
| Jaume Munar | Terence Atmane | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 1.85 | 2.19 | 4.04 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 75 % | 84 % | 94 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 60 % | 65 % | 87 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 25 % | 32 % | 69 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 10 % | 16 % | 54 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 5 % | 11 % | 30 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 5 % | 5 % | 24 % |
| Jaume Munar | Terence Atmane | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 8.06 | 6.14 | 14.2 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 71 % | 56 % | 64 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 59 % | 47 % | 53 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 47 % | 38 % | 43 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 47 % | 28 % | 38 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 41 % | 16 % | 29 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 24 % | 13 % | 19 % |
Źródło:tennisstats.com
Munar J podejmuje Atmane T dnia 30 sierpnia 2026 — US Open, New York, USA, Międzynarodowy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Munar J 3-0-2, Atmane T 2-1-2. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 38% szans na zwycięstwo. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Playoff remis
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko37.9% · +Elo prior (weight0.44).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| 1.97 50.8% | — | — | |
| 1.85 54.1% | 1.82 55.0% | — | |
| — | — | 1.73 57.8% | |
| — | — | 1.70 58.8% | |
| — | — | 1.92 52.1% | |
| — | — | 1.73 57.8% | |
| — | — | 2.30 43.5% | |
| — | — | 1.35 74.1% | |
| — | — | 1.95 51.3% | |
| — | — | 2.35 42.6% | |
| — | — | 2.25 44.4% | |
| 1.82 55.0% | — | 3.50 28.6% | |
| 1.93 51.8% | 2.00 50.0% | 1.40 71.4% | |
| — | — | 1.50 66.7% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.18 84.8% | |
| 5.10 19.6% | |
| 3.70 27.0% | |
| 3.55 28.2% | |
| 1.25 80.0% | |
| 1.27 78.7% | |
| 4.20 23.8% | |
| 1.13 88.5% |
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Powyżej 30.5 | — | — | 1.50 66.7% |
| Powyżej 31.5 | — | — | 1.80 55.6% |
| Powyżej 32.5 | — | — | 2.40 41.7% |
| Powyżej 33.5 | — | — | 1.80 55.6% |
| Powyżej 34.5 | — | — | 2.00 50.0% |
| Powyżej 36.5 | — | — | 1.65 60.6% |
| Powyżej 37.5 | — | — | 1.72 58.1% |
| Powyżej 38.5 | 1.84 54.4% | — | 1.88 53.2% |
| Powyżej 39.5 | 1.94 51.6% | 1.94 51.6% | 1.85 54.1% |
| Powyżej 40.5 | — | — | 1.95 51.3% |
| Powyżej 41.5 | — | — | 1.87 53.5% |
| Powyżej 42.5 | — | — | 2.00 50.0% |
| Poniżej 38.5 | 1.94 51.6% | — | — |
| Poniżej 39.5 | 1.84 54.4% | 1.86 53.8% | — |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 3.5 | 5.10 19.6% |
| Powyżej 4.5 | 1.18 84.8% |
| Poniżej 3.5 | 1.13 88.5% |
| Poniżej 4.5 | 4.20 23.8% |
Munar J
Atmane T
The Munar J - Atmane T analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Munar J — około 62% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Munar J. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Munar J vs Atmane T od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
30 sierpnia 2026.