Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Tabilo A. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
2 Tabilo A — 55%
Szacunek modelu: wygrana Hanfmann Y 44.7%, wygrana Tabilo A 55.3%. Faworyt modelu — Tabilo A.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Tabilo A
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Tabilo A.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 7 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Hanfmann Y | Tabilo A | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 53.4% | 61.1% |
| Twarda % | 49.6% | 58.1% |
| Ziemna % | 56.9% | 64.9% |
| Trawa % | 47.5% | 47.6% |
| Decydujący set % | 62.3% | 57.9% |
| Tie-breaki % | 43.4% | 51.3% |
| Tytuły (łącznie) | 1 | 9 |
| Ostatnie 10 | LWLWWLWWWL | LWLLWWWLLW |
Źródło: scorego-app.com
| Hanfmann Y | Tabilo A | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 7.62 | 5.29 |
| Podwójne błędy na mecz | 2.1 | 1.78 |
| Przełamania na mecz | 1.86 | 2.23 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 54.6% 6 / 11 Mecze | 58.8% 10 / 17 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 63.9% 23 / 36 Mecze | 64.3% 27 / 42 Mecze |
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 63.6% 14 / 22 Mecze | 62.1% 18 / 29 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 63.6% 14 / 22 Mecze | 62.1% 18 / 29 Mecze |
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 50.0% 3 / 6 Mecze | 0.0% 0 / 2 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 50.0% 3 / 6 Mecze | 0.0% 0 / 2 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0.0%) | 2 (100.0%) |
| sety | 0 (0.0%) | 4 (100.0%) |
| Wygrane w tym roku | 56.8% 25 / 44 Mecze | 56.6% 30 / 53 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 60.9% 42 / 69 Mecze | 60.3% 47 / 78 Mecze |
| Aktualny ranking | 54 | 28 |
Źródło: tennisstats.com
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $3,180,655 USD | $4,284,053 USD |
| Ranking | 54 | 28 |
| Wiek | 34 | 29 |
| Wzrost | 1.93m | 1.88m |
| Weight | 86kg | 75kg |
| Playing hand | Right-handed | Left-handed |
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 57 % | 57 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 59 % | 58 % |
| Wygrane mecze (5 sety) | 33 % | 50 % |
| Wygrane w setach bez straty | 36 % | 32 % |
| Wygrane po stracie | 14 % | 26 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 68 % | 74 % |
| Wygrany set 1 | 52 % | 55 % |
| Wygrany set 2 | 50 % | 51 % |
Źródło:tennisstats.com
| Data | Turniej | Wyniki |
|---|---|---|
| Sep 12 2024 | Davis Puchar - World Grupa ATP | Yannick Hanfmann 2 – 0 Alejandro Tabilo |
| May 10 2024 | Rome ATP (Ziemna) | Yannick Hanfmann 0 – 2 Alejandro Tabilo |
| Feb 13 2024 | Buenos Aires ATP (Ziemna) | Yannick Hanfmann 0 – 2 Alejandro Tabilo |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 10.48 | 9.83 | 10.16 |
| Powyżej 6.5 | 97 % | 98 % | 98 % |
| Powyżej 7.5 | 90 % | 92 % | 91 % |
| Powyżej 8.5 | 85 % | 77 % | 81 % |
| Powyżej 9.5 | 64 % | 56 % | 60 % |
| Powyżej 10.5 | 36 % | 27 % | 32 % |
| Powyżej 11.5 | 36 % | 27 % | 32 % |
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 7.62 | 5.29 | 12.91 |
| Najwięcej asów w meczu | 49 % | 35 % | — |
| 1+ | 97 % | 96 % | 99 % |
| 2+ | 95 % | 92 % | 99 % |
| 3+ | 95 % | 80 % | 98 % |
| 4+ | 82 % | 67 % | 98 % |
| 5+ | 74 % | 57 % | 96 % |
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 1.86 | 2.23 | 4.09 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 67 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 97 % | 65 % | 99 % |
| Powyżej 2.5 | 15 % | 61 % | 60 % |
| Powyżej 3.5 | 8 % | 45 % | 55 % |
| Powyżej 4.5 | 8 % | 4 % | 50 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 4 % | 29 % |
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.67 | 0.35 | 0.51 |
| Powyżej 0.5 | 56 % | 33 % | 45 % |
| Powyżej 1.5 | 10 % | 2 % | 6 % |
| Poniżej 0.5 | 44 % | 67 % | 45 % |
| Poniżej 1.5 | 90 % | 98 % | 6 % |
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 2.1 | 1.78 | 3.88 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 90 % | 69 % | 99 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 56 % | 55 % | 92 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 36 % | 35 % | 80 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 18 % | 14 % | 66 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 5 % | 4 % | 46 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 3 % | 0 % | 35 % |
| Yannick Hanfmann | Alejandro Tabilo | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 5.66 | 6.75 | 12.41 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 68 % | 70 % | 69 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 64 % | 55 % | 60 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 57 % | 50 % | 54 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 54 % | 40 % | 47 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 36 % | 33 % | 35 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 32 % | 25 % | 29 % |
Źródło:tennisstats.com
Hanfmann Y podejmuje Tabilo A dnia 31 sierpnia 2026 — US Open, New York, USA, Międzynarodowy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Hanfmann Y 3-0-2, Tabilo A 2-0-3. Te drużyny grały już ze sobą 3 razy ostatnio — historia poniżej. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 45% szans na zwycięstwo. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Playoff remis
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko44.7% · +Elo prior (weight0.22).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| 1.91 52.4% | 1.94 51.6% | — | |
| 1.82 55.0% | 1.88 53.2% | — | |
| — | — | 1.67 59.9% | |
| — | — | 1.83 54.6% | |
| — | — | 2.90 34.5% | |
| — | — | 1.53 65.4% | |
| — | — | 1.72 58.1% | |
| — | — | 1.50 66.7% | |
| — | — | 1.27 78.7% | |
| — | — | 1.75 57.1% | |
| 1.87 53.5% | 1.86 53.8% | 1.52 65.8% | |
| 1.97 50.8% | 1.92 52.1% | 1.40 71.4% |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 11.00 9.1% | |
| 1.90 52.6% | |
| 3.10 32.3% | |
| 5.50 18.2% | |
| 1.35 74.1% | |
| 1.11 90.1% | |
| 1.01 99.0% | |
| 1.85 54.1% |
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Powyżej 25.5 | — | — | 1.35 74.1% |
| Powyżej 26.5 | — | — | 1.15 87.0% |
| Powyżej 27.5 | — | — | 4.30 23.3% |
| Powyżej 28.5 | — | — | 1.70 58.8% |
| Powyżej 29.5 | — | — | 4.80 20.8% |
| Powyżej 30.5 | — | — | 1.92 52.1% |
| Powyżej 31.5 | — | — | 2.00 50.0% |
| Powyżej 32.5 | — | — | 2.05 48.8% |
| Powyżej 38.5 | 1.84 54.4% | — | — |
| Powyżej 39.5 | 1.84 54.4% | 1.84 54.4% | — |
| Powyżej 40.5 | 1.94 51.6% | 1.93 51.8% | — |
| Poniżej 38.5 | 1.94 51.6% | — | — |
| Poniżej 39.5 | 1.94 51.6% | 1.97 50.8% | — |
| Poniżej 40.5 | 1.84 54.4% | 1.87 53.5% | — |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 3.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 4.5 | 11.00 9.1% |
| Poniżej 3.5 | 1.85 54.1% |
| Poniżej 4.5 | 1.01 99.0% |
Hanfmann Y
Tabilo A
The Hanfmann Y - Tabilo A analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Tabilo A — około 55% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Tabilo A. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Hanfmann Y vs Tabilo A od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
31 sierpnia 2026.