World Tennis. Women. Hechingen. Qualification
Slavikova E vs Munk Mortensen R — Tenis prognoza
Slavikova E podejmuje Munk Mortensen R dnia 3 lipca 2026 — World Tenis. Kobiety. Hechingen. Kwalifikacje.
Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Zwycięzca meczu — Munk Mortensen R
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Two independent model estimates. Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
2Munk Mortensen R — 69%
The most likely wynik per the model. Reliability, NOT a profit guarantee.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Slavikova E - Munk Mortensen R 3 lipca 2026
Model matematyczny tenisaPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 11.00 / 2 1.01
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Slavikova E - Munk Mortensen R
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| 1.85 54.1% | 1.84 54.4% | — | |
| — | — | 2.00 50.0% | |
| — | — | 1.65 60.6% | |
| — | — | 1.60 62.5% | |
| — | — | 1.80 55.6% | |
| — | — | 2.20 45.5% | |
| — | — | 1.87 53.5% | |
| — | — | 2.85 35.1% | |
| — | — | 1.85 54.1% | |
| — | — | 2.15 46.5% | |
| 1.85 54.1% | 1.86 53.8% | 1.01 99.0% | |
| — | — | 1.40 71.4% | |
| — | — | 1.60 62.5% | |
| — | — | 1.35 74.1% | |
| — | — | 1.18 84.8% |
Total
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Powyżej 16.5 | — | — | 1.73 57.8% |
| Powyżej 17.5 | — | — | 1.57 63.7% |
| Powyżej 19.5 | — | — | 1.48 67.6% |
| Powyżej 20.5 | 1.95 51.3% | 1.93 51.8% | 1.82 55.0% |
| Powyżej 21.5 | — | — | 1.60 62.5% |
| Powyżej 22.5 | — | — | 1.67 59.9% |
| Powyżej 23.5 | — | — | 1.87 53.5% |
| Powyżej 25.5 | — | — | 1.95 51.3% |
| Powyżej 26.5 | — | — | 1.55 64.5% |
| Powyżej 27.5 | — | — | 1.17 85.5% |
| Powyżej 28.5 | — | — | 1.20 83.3% |
| Powyżej 29.5 | — | — | 1.37 73.0% |
| Powyżej 30.5 | — | — | 1.09 91.7% |
| Powyżej 32.5 | — | — | 1.85 54.1% |
| Poniżej 20.5 | 1.76 56.8% | 1.77 56.5% | — |
Wynik (1X2)
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet | Leon |
|---|---|---|---|---|
| 2.95 33.9% | 3.40 29.4% | 11.00 9.1% | 2.92 34.3% | |
| 1.35 74.1% | 1.28 78.1% | 1.01 99.0% | 1.32 75.8% |
Munk Mortensen R
Pełna historia bezpośrednich meczów: Slavikova E - Munk Mortensen R
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Slavikova E - Munk Mortensen R analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Slavikova E vs Munk Mortensen R?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Munk Mortensen R. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Slavikova E vs Munk Mortensen R?
Kursy na żywo na Slavikova E vs Munk Mortensen R od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Slavikova E vs Munk Mortensen R?
3 lipca 2026.