ATP Challenger. San Marino. Qualification
Poullain L vs Massard L — Tenis prognoza
Poullain L staje naprzeciw Massard L dnia 7 czerwca 2026 — ATP Challenger. San Marino. Kwalifikacje.
Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Zwycięzca meczu — Poullain L
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Poullain L - Massard L 7 czerwca 2026
Model matematyczny tenisaPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.02 / 2 8.50
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
brak danych
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Poullain L - Massard L
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.18 84.8% | |
| 1.73 57.8% | |
| 1.45 69.0% | |
| 1.72 58.1% | |
| 1.93 51.8% | |
| 1.55 64.5% | |
| 1.27 78.7% | |
| 1.03 97.1% | |
| 4.10 24.4% | |
| 2.00 50.0% | |
| 2.55 39.2% | |
| 2.00 50.0% | |
| 1.77 56.5% | |
| 2.30 43.5% | |
| 3.25 30.8% | |
| 9.00 11.1% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 13.5 | 4.10 24.4% |
| Powyżej 14.5 | 9.00 11.1% |
| Powyżej 15.5 | 3.25 30.8% |
| Powyżej 16.5 | 2.20 45.5% |
| Powyżej 17.5 | 1.65 60.6% |
| Powyżej 18.5 | 2.10 47.6% |
| Powyżej 19.5 | 1.93 51.8% |
| Powyżej 20.5 | 2.10 47.6% |
| Powyżej 21.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 22.5 | 2.40 41.7% |
| Poniżej 13.5 | 1.18 84.8% |
| Poniżej 14.5 | 1.03 97.1% |
| Poniżej 15.5 | 1.28 78.1% |
| Poniżej 16.5 | 1.60 62.5% |
| Poniżej 17.5 | 2.10 47.6% |
| Poniżej 18.5 | 1.65 60.6% |
| Poniżej 19.5 | 1.77 56.5% |
| Poniżej 20.5 | 1.65 60.6% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.02 98.0% | |
| 8.50 11.8% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: Poullain L - Massard L
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Poullain L - Massard L analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Poullain L vs Massard L?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Poullain L. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Poullain L vs Massard L?
Kursy na żywo na Poullain L vs Massard L od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Poullain L vs Massard L?
7 czerwca 2026.