Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Gombos N. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Gombos N vs Gulin S — Tenis prognoza
Typ naszego modelu (Glicko-2)
1 Gombos N — 55%
Szacunek modelu: wygrana Gombos N 54.7%, wygrana Gulin S 45.3%. Faworyt modelu — Gombos N.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Gombos N - Gulin S 31 sierpnia 2026
Model matematyczny tenisaPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (konsensus rynku): 1 1.69 / 2 2.10
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 3 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prognoza według rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Rozszerzone statystyki (scorego)
| Gombos N | Gulin S | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 51.3% | 67.8% |
| Twarda % | 44.3% | 62.9% |
| Ziemna % | 57.9% | 69.1% |
| Trawa % | 12.5% | 0% |
| Decydujący set % | 54.3% | 56.2% |
| Tie-breaki % | 50% | 54.7% |
| Tytuły (łącznie) | 0 | 10 |
| Ostatnie 10 | WLWWWWWLWW | WLWWWLLWWL |
Źródło: scorego-app.com
O zawodnikach
Statystyki serwisu i returnu
| Gombos N | Gulin S | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 4.74 | 3.88 |
| Podwójne błędy na mecz | 2.69 | 2 |
| Przełamania na mecz | 2.91 | 2.92 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
TennisStats: rating, forma i serwis/return
Twarda
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 42.9% 3 / 7 Mecze | 70.0% 7 / 10 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 47.4% 9 / 19 Mecze | 70.0% 7 / 10 Mecze |
Ziemna
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 65.6% 21 / 32 Mecze | 64.3% 18 / 28 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 65.6% 21 / 32 Mecze | 63.2% 24 / 38 Mecze |
Trawa
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
Seria bezpośrednich meczów (tennisstats)
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 61.9% 26 / 42 Mecze | 64.1% 25 / 39 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 59.3% 32 / 54 Mecze | 62.0% 31 / 50 Mecze |
| Aktualny ranking | 369 | 592 |
Źródło: tennisstats.com
Profil i procenty (tennisstats)
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $2,253,698 USD | $49,448 USD |
| Ranking | 369 | 592 |
| Wiek | 36 | 23 |
| Wzrost | 1.93m | 1.78m |
| Weight | 85kg | 80kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
Procent wygranych (mecz / set)
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 62 % | 64 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 62 % | 66 % |
| Wygrane w setach bez straty | 38 % | 49 % |
| Wygrane po stracie | 24 % | 13 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 76 % | 82 % |
| Wygrany set 1 | 55 % | 62 % |
| Wygrany set 2 | 59 % | 69 % |
| Wygrany set 3 | 63 % | 46 % |
Źródło:tennisstats.com
Benchmarki zakładów (tennisstats)
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
Łącznie gemów
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 9.48 | 9.67 | 9.58 |
| Powyżej 6.5 | 97 % | 100 % | 99 % |
| Powyżej 7.5 | 79 % | 89 % | 84 % |
| Powyżej 8.5 | 67 % | 71 % | 69 % |
| Powyżej 9.5 | 41 % | 45 % | 43 % |
| Powyżej 10.5 | 21 % | 21 % | 21 % |
| Powyżej 11.5 | 21 % | 21 % | 21 % |
Aces
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 4.74 | 3.88 | 8.62 |
| Najwięcej asów w meczu | 54 % | 72 % | — |
| 1+ | 95 % | 96 % | 100 % |
| 2+ | 90 % | 80 % | 92 % |
| 3+ | 64 % | 60 % | 89 % |
| 4+ | 54 % | 48 % | 79 % |
| 5+ | 49 % | 40 % | 67 % |
Przełamania
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 2.91 | 2.92 | 5.83 |
| Powyżej 0.5 | 100 % | 96 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 44 % | 96 % | 100 % |
| Powyżej 2.5 | 38 % | 36 % | 98 % |
| Powyżej 3.5 | 38 % | 8 % | 97 % |
| Powyżej 4.5 | 3 % | 4 % | 97 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 4 % | 55 % |
Tie-breaks
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.36 | 0.26 | 0.31 |
| Powyżej 0.5 | 28 % | 24 % | 26 % |
| Powyżej 1.5 | 8 % | 3 % | 5 % |
| Poniżej 0.5 | 72 % | 76 % | 26 % |
| Poniżej 1.5 | 92 % | 97 % | 5 % |
Double faults
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 2.69 | 2 | 4.69 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 95 % | 92 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 79 % | 64 % | 99 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 49 % | 28 % | 84 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 31 % | 8 % | 72 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 8 % | 8 % | 48 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 5 % | 0 % | 42 % |
Net punkty
| Norbert Gombos | Svyatoslav Gulin | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 5.47 | 7.31 | 12.78 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 73 % | 69 % | 71 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 60 % | 69 % | 65 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 53 % | 38 % | 46 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 40 % | 38 % | 39 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 33 % | 31 % | 32 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 20 % | 23 % | 22 % |
Źródło:tennisstats.com
Gombos N mierzy się z Gulin S dnia 31 sierpnia 2026 — Como, Italy, Qualifying.
Ostatnia forma (Z-R-P): Gombos N 1-0-0, Gulin S 1-0-0. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Gombos N - Gulin S
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko54.7% · +Elo prior (weight0.23).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Rynki meczu
Handicap
| Wynik | Baltbet | Betcity | Leon |
|---|---|---|---|
| 1.85 54.1% | — | 1.86 53.8% | |
| 1.85 54.1% | 1.85 54.1% | 1.87 53.5% | |
| 1.93 51.8% | 1.90 52.6% | 1.87 53.5% | |
| 1.85 54.1% | — | 1.87 53.5% | |
| 1.85 54.1% | 1.85 54.1% | 1.87 53.5% | |
| 1.78 56.2% | 1.80 55.6% | 1.87 53.5% |
Total
| Wynik | Baltbet | Betcity |
|---|---|---|
| Powyżej 22.5 | 1.88 53.2% | 1.87 53.5% |
| Poniżej 22.5 | 1.82 55.0% | 1.83 54.6% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Baltbet | Betcity | Leon |
|---|---|---|---|
| 1.68 59.5% | 1.66 60.2% | 1.69 59.2% | |
| 2.05 48.8% | 2.10 47.6% | 2.05 48.8% |
Gulin S
Odblokuj pełny typ na mecz
The Gombos N - Gulin S analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Gombos N vs Gulin S?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Gombos N. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Gombos N vs Gulin S?
Kursy na żywo na Gombos N vs Gulin S od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Gombos N vs Gulin S?
31 sierpnia 2026.