Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Cretu C. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →
Typ naszego modelu (Glicko-2)
Model PropickAI · porównanie z kursem rynkowym (bez marży)
2 Cretu C — 60%
Szacunek modelu: wygrana Mena F 40.3%, wygrana Cretu C 59.7%. Faworyt modelu — Cretu C.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Zwycięzca meczu — Cretu C
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Based on the collected predane meczu, the faworyt looks like Cretu C.
Informacyjnie
Źródło kursów: konsensus 6 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Konsensus rynku
Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
| Mena F | Cretu C | |
|---|---|---|
| Wygrane % | 58.5% | 67.7% |
| Twarda % | 54.8% | 58.3% |
| Ziemna % | 59.8% | 69.2% |
| Trawa % | 33.3% | 0% |
| Decydujący set % | 54.9% | 58.2% |
| Tie-breaki % | 51.6% | 55.6% |
| Tytuły (łącznie) | 6 | 12 |
| Ostatnie 10 | WWWWLLLLLW | WWWWLWLLLL |
Źródło: scorego-app.com
| Mena F | Cretu C | |
|---|---|---|
| Asy na mecz | 6.24 | 2.00 |
| Podwójne błędy na mecz | 3.31 | 1.91 |
| Przełamania na mecz | 1.41 | 9 |
Źródło:tennisstats.com (per-mecz averages)
| Facundo Mena | Cezar Cretu | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 33.3% 2 / 6 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 58.3% 7 / 12 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Facundo Mena | Cezar Cretu | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | 65.6% 21 / 32 Mecze | 62.5% 25 / 40 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | 66.7% 30 / 45 Mecze | 64.1% 41 / 64 Mecze |
| Facundo Mena | Cezar Cretu | |
|---|---|---|
| Procent wygranych w roku 2026 | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
| Procent wygranych w ostatnich 12 miesiącach | — 0 / 0 Mecze | — 0 / 0 Mecze |
Źródło:tennisstats.com
| Facundo Mena | Cezar Cretu | |
|---|---|---|
| Wygrane w bezpośrednich meczach | 0 (0%) | 0 (0%) |
| sety | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Wygrane w tym roku | 60.0% 24 / 40 Mecze | 62.8% 27 / 43 Mecze |
| Wygrane w 12 mies. | 64.4% 38 / 59 Mecze | 64.2% 43 / 67 Mecze |
| Aktualny ranking | 345 | 289 |
Źródło: tennisstats.com
| Facundo Mena | Cezar Cretu | |
|---|---|---|
| Nagrody pieniężne (kariera) | $540,752 USD | $110,269 USD |
| Ranking | 345 | 289 |
| Wiek | 33 | 25 |
| Wzrost | 1.83m | 1.88m |
| Weight | 81kg | 83kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Facundo Mena | Cezar Cretu | |
|---|---|---|
| Wygrane mecze | 60 % | 63 % |
| Wygrane mecze (3 sety) | 61 % | 63 % |
| Wygrane w setach bez straty | 48 % | 53 % |
| Wygrane po stracie | 20 % | 11 % |
| Wygrał co najmniej 1 set | 68 % | 79 % |
| Wygrany set 1 | 55 % | 63 % |
| Wygrany set 2 | 60 % | 70 % |
| Wygrany set 3 | 63 % | 40 % |
Źródło:tennisstats.com
Procenty wyników dla sum i propów: wartości dla każdego zawodnika i kolumna sumy meczu.
| Facundo Mena | Cezar Cretu | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Średnia gemów w secie | 10.33 | 9.05 | 9.69 |
| Powyżej 6.5 | 100 % | 95 % | 98 % |
| Powyżej 7.5 | 97 % | 80 % | 89 % |
| Powyżej 8.5 | 82 % | 55 % | 69 % |
| Powyżej 9.5 | 61 % | 35 % | 48 % |
| Powyżej 10.5 | 34 % | 20 % | 27 % |
| Powyżej 11.5 | 34 % | 20 % | 27 % |
| Facundo Mena | Cezar Cretu | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Asy na mecz | 6.24 | 2.00 | 8.24 |
| Najwięcej asów w meczu | 72 % | 34 % | — |
| 1+ | 100 % | 71 % | 96 % |
| 2+ | 93 % | 51 % | 91 % |
| 3+ | 86 % | 29 % | 82 % |
| 4+ | 83 % | 17 % | 75 % |
| 5+ | 72 % | 14 % | 71 % |
| Facundo Mena | Cezar Cretu | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Przełamania na mecz | 1.41 | 9 | 10.41 |
| Powyżej 0.5 | 97 % | 100 % | 100 % |
| Powyżej 1.5 | 10 % | 100 % | 99 % |
| Powyżej 2.5 | 7 % | 100 % | 76 % |
| Powyżej 3.5 | 7 % | 100 % | 57 % |
| Powyżej 4.5 | 0 % | 100 % | 55 % |
| Powyżej 5.5 | 0 % | 100 % | 54 % |
| Facundo Mena | Cezar Cretu | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Tie-breaki na mecz | 0.37 | 0.2 | 0.28 |
| Powyżej 0.5 | 29 % | 18 % | 23 % |
| Powyżej 1.5 | 8 % | 3 % | 5 % |
| Poniżej 0.5 | 71 % | 83 % | 23 % |
| Poniżej 1.5 | 92 % | 98 % | 5 % |
| Facundo Mena | Cezar Cretu | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Podwójne błędy na mecz | 3.31 | 1.91 | 5.22 |
| Powyżej 0.5 (1+) | 86 % | 77 % | 97 % |
| Powyżej 1.5 (2+) | 76 % | 57 % | 92 % |
| Powyżej 2.5 (3+) | 59 % | 23 % | 82 % |
| Powyżej 3.5 (4+) | 41 % | 20 % | 69 % |
| Powyżej 4.5 (5+) | 31 % | 9 % | 54 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 21 % | 3 % | 42 % |
| Facundo Mena | Cezar Cretu | Suma meczu | |
|---|---|---|---|
| Net Punkty Won Per Mecz | 7.59 | 4.96 | 12.55 |
| Powyżej 4.5 (5+) | 76 % | 42 % | 59 % |
| Powyżej 5.5 (6+) | 76 % | 25 % | 51 % |
| Powyżej 6.5 (7+) | 59 % | 25 % | 42 % |
| Powyżej 7.5 (8+) | 59 % | 17 % | 38 % |
| Powyżej 8.5 (9+) | 47 % | 17 % | 32 % |
| Powyżej 9.5 (10+) | 47 % | 17 % | 32 % |
Źródło:tennisstats.com
Mena F staje naprzeciw Cretu C dnia 29 sierpnia 2026 — Augsburg, Germany, Międzynarodowy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Mena F 4-0-1, Cretu C 4-0-1. Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 40% szans na zwycięstwo. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.
Playoff remis
Playoff remis: gismo. Informacyjnie.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Baza uwzględnia ostatnie mecze obu uczestników.
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny tenisa. Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration w toku). Glicko40.3% · +Elo prior (weight0.37).
Tenis bez remisów: sygnał bazowy pochodzi z ratingu zawodnika, nawierzchni, formy, serwisu/returnu i zmęczenia turniejem. W logice na żywo stan seta i to, kto serwuje, znaczą więcej niż ogólny wynik punktowy.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| 1.86 53.8% | 1.80 55.6% | — | |
| 1.91 52.4% | 1.88 53.2% | — | |
| — | — | 1.78 56.2% | |
| — | — | 1.58 63.3% | |
| — | — | 1.45 69.0% | |
| — | — | 1.40 71.4% | |
| — | — | 1.30 76.9% | |
| — | — | 1.15 87.0% | |
| — | — | 1.55 64.5% | |
| — | — | 1.02 98.0% | |
| — | — | 1.02 98.0% | |
| — | — | 1.65 60.6% | |
| 1.86 53.8% | 1.90 52.6% | — | |
| 1.81 55.3% | 1.82 55.0% | — |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 7.90 12.7% | |
| 11.00 9.1% | |
| 1.01 99.0% | |
| 1.04 96.2% |
| Wynik | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Powyżej 14.5 | — | — | 6.90 14.5% |
| Powyżej 15.5 | — | — | 9.50 10.5% |
| Powyżej 16.5 | — | — | 9.50 10.5% |
| Powyżej 17.5 | — | — | 2.30 43.5% |
| Powyżej 18.5 | — | — | 3.75 26.7% |
| Powyżej 19.5 | — | — | 1.82 55.0% |
| Powyżej 20.5 | — | — | 2.15 46.5% |
| Powyżej 21.5 | — | — | 2.75 36.4% |
| Powyżej 22.5 | 1.94 51.6% | 1.92 52.1% | 2.25 44.4% |
| Powyżej 23.5 | — | — | 2.15 46.5% |
| Powyżej 24.5 | — | — | 2.15 46.5% |
| Poniżej 14.5 | — | — | 1.06 94.3% |
| Poniżej 15.5 | — | — | 1.02 98.0% |
| Poniżej 16.5 | — | — | 1.02 98.0% |
| Poniżej 22.5 | 1.79 55.9% | 1.79 55.9% | — |
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 2.5 | 7.90 12.7% |
| Poniżej 2.5 | 1.04 96.2% |
Mena F
Cretu C
The Mena F - Cretu C analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
Według modelu PropickAI faworytem jest Cretu C — około 60% szans na zwycięstwo.
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Cretu C. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Kursy na żywo na Mena F vs Cretu C od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
29 sierpnia 2026.