Russia. Liga Pro A4. Moscow
Burmakin U vs Bespalov N — Tenis stołowy prognoza
Burmakin U podejmuje Bespalov N dnia 10 sierpnia 2026 — Russia. Liga Pro A4. Moscow, Międzynarodowy.
Ostatnia forma (Z-R-P): Burmakin U 0-0-5, Bespalov N 3-0-2. Te dwie drużyny spotkały się 2 razy niedawno, wszystko zebrane poniżej. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Niezależna ocena agenta AI na podstawie naszych danych (model, kurs rynkowy, forma, bezpośrednie mecze)
- • Burmakin Yu: forma VPPPP (1-4)
- • Bespalov N: forma VVVPP (3-2)
- • ochnye 1 (za 2)
- • liniya na pik P1 2.10→1.50 (ukorotilas — dengi na pik)
- • Model stawia na Burmakin Yu: prawdopodobieństwo 61% vs 67% na kursie (kursy 1.50)
- • brak przewagi nad kursem (-6 pp) — tylko informacyjnie.
Analityczna ocena agenta AI, nie rekomendacja zakładu.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Burmakin U - Bespalov N 10 sierpnia 2026
Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Burmakin U - Bespalov N
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.88 53.2% | |
| 1.75 57.1% | |
| 1.68 59.5% | |
| 1.80 55.6% | |
| 3.65 27.4% | |
| 1.90 52.6% | |
| 2.90 34.5% | |
| 1.92 52.1% | |
| 1.75 57.1% | |
| 1.73 57.8% | |
| 1.82 55.0% | |
| 1.95 51.3% | |
| 2.05 48.8% | |
| 1.90 52.6% | |
| 1.22 82.0% | |
| 2.50 40.0% | |
| 2.00 50.0% | |
| 1.63 61.4% |
Mecz Zwycięzca
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 3.45 29.0% | |
| 1.25 80.0% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 73.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 74.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 75.5 | 1.72 58.1% |
| Powyżej 76.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 77.5 | 1.77 56.5% |
| Powyżej 78.5 | 2.00 50.0% |
| Powyżej 79.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 80.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 81.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 82.5 | 1.88 53.2% |
| Powyżej 83.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 84.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 85.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 86.5 | 1.50 66.7% |
| Powyżej 87.5 | 1.62 61.7% |
| Powyżej 88.5 | 1.40 71.4% |
| Powyżej 89.5 | 1.35 74.1% |
| Powyżej 90.5 | 1.65 60.6% |
Burmakin U
Bespalov N
Pełna historia bezpośrednich meczów: Burmakin U - Bespalov N
Statystyki ogólne
Historia meczów
Bespalov N
Bespalov N
Odblokuj pełny typ na mecz
The Burmakin U - Bespalov N analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Burmakin U vs Bespalov N?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Burmakin U. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Burmakin U vs Bespalov N?
Kursy na żywo na Burmakin U vs Bespalov N od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Burmakin U vs Bespalov N?
10 sierpnia 2026.