Super League
Hull FC vs Warrington Wolves — Rugby prognoza
Hull FC podejmuje Warrington Wolves dnia 29 sierpnia 2026 — Super Liga.
Ostatnia forma (Z-R-P): Hull FC 1-0-1, Warrington Wolves 3-0-0. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Hull FC - Warrington Wolves 29 sierpnia 2026
Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
Play-by-play
Mecz timeline
- 1' Żółta kartka Hull FC
- 19' Gol Warrington Wolves
- 19' Gol Warrington Wolves
- 19' Gol Warrington Wolves
- 21' Gol Hull FC
- 22' Gol Hull FC
- 22' Gol Hull FC
- 34' Gol Warrington Wolves
- 34' Czerwona kartka Warrington Wolves
- 36' Gol Warrington Wolves
- 37' Gol Warrington Wolves
- 37' Czerwona kartka Warrington Wolves
- 45' Żółta kartka Hull FC
- 50' Gol Warrington Wolves
- 50' Czerwona kartka Warrington Wolves
- 65' Gol Hull FC
- 65' Czerwona kartka Hull FC
- 66' Gol Hull FC
- 68' Gol Hull FC
- 68' Czerwona kartka Hull FC
- 69' Gol Hull FC
Play-by-play: gismo. Informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Hull FC - Warrington Wolves
Pełny Time Wynik
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 5.50 18.2% | |
| X | 23.00 4.4% |
| 1.17 85.5% |
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.30 76.9% | |
| 1.40 71.4% | |
| 1.27 78.7% | |
| 1.22 82.0% | |
| 3.70 27.0% | |
| 1.06 94.3% | |
| 4.40 22.7% | |
| 1.19 84.0% | |
| 1.28 78.1% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.80 55.6% | |
| 3.40 29.4% | |
| 1.90 52.6% | |
| 1.85 54.1% | |
| 2.00 50.0% | |
| 3.30 30.3% | |
| 1.30 76.9% | |
| 1.19 84.0% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 17.5 | 1.27 78.7% |
| Powyżej 21.5 | 1.23 81.3% |
| Powyżej 22.5 | 1.27 78.7% |
| Powyżej 23.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 24.5 | 2.00 50.0% |
| Powyżej 25.5 | 1.23 81.3% |
| Powyżej 26.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 27.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 28.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 29.5 | 1.52 65.8% |
| Powyżej 30.5 | 4.40 22.7% |
| Powyżej 31.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 32.5 | 3.80 26.3% |
| Powyżej 33.5 | 3.30 30.3% |
| Powyżej 34.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 35.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 36.5 | 8.50 11.8% |
| Powyżej 37.5 | 2.90 34.5% |
Hull FC
Dragons
Taygerz
Warrington Wolves
Dzhaynts
Khall
Knights
Pełna historia bezpośrednich meczów: Hull FC - Warrington Wolves
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Hull FC - Warrington Wolves analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Hull FC vs Warrington Wolves?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Hull FC. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Hull FC vs Warrington Wolves?
Kursy na żywo na Hull FC vs Warrington Wolves od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Hull FC vs Warrington Wolves?
29 sierpnia 2026.