Currie Cup
Boland Cavaliers vs Griquas — Rugby prognoza
Boland Cavaliers rywalizuje z Griquas dnia 30 sierpnia 2026 — Currie Puchar.
Ostatnia forma (Z-R-P): Boland Cavaliers 1-0-1, Griquas 2-0-0. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Boland Cavaliers - Griquas 30 sierpnia 2026
Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
Play-by-play
Mecz timeline
- 3' Gol Boland Cavaliers
- 3' Gol Boland Cavaliers
- 3' Gol Boland Cavaliers
- 8' Gol Griquas
- 8' Czerwona kartka Griquas
- 9' Gol Griquas
- 15' Gol Griquas
- 15' Czerwona kartka Griquas
- 16' Żółta kartka Boland Cavaliers
- 21' Żółta kartka Griquas
- 29' Gol Boland Cavaliers
- 29' Czerwona kartka Boland Cavaliers
- 30' Gol Boland Cavaliers
- 39' Gol Boland Cavaliers
- 39' Czerwona kartka Boland Cavaliers
- 39' Gol Boland Cavaliers
- 40' Gol Griquas
- 40' Czerwona kartka Griquas
- 40' Gol Griquas
- 47' Gol Griquas
- 47' Czerwona kartka Griquas
- 47' Gol Griquas
- 51' Gol Griquas
- 51' Czerwona kartka Griquas
- 52' Gol Griquas
- 57' Żółta kartka Boland Cavaliers
- 58' Gol Griquas
- 58' Czerwona kartka Griquas
- 58' Gol Griquas
- 69' Gol Griquas
- 72' Żółta kartka Boland Cavaliers
- 74' Gol Griquas
- 74' Czerwona kartka Griquas
- 75' Czerwona kartka Boland Cavaliers
- 80' Gol Griquas
- 80' Gol Griquas
- 80' Gol Griquas
Play-by-play: gismo. Informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Boland Cavaliers - Griquas
Pełny Time Wynik
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 10.50 9.5% | |
| X | 28.00 3.6% |
| 1.02 98.0% |
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.80 55.6% | |
| 1.04 96.2% | |
| 1.02 98.0% | |
| 5.10 19.6% | |
| 2.70 37.0% | |
| 1.28 78.1% | |
| 1.11 90.1% | |
| 1.15 87.0% | |
| 1.12 89.3% | |
| 1.12 89.3% | |
| 1.13 88.5% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.33 75.2% | |
| 1.09 91.7% | |
| 1.40 71.4% | |
| 1.11 90.1% | |
| 1.40 71.4% | |
| 1.43 69.9% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 41.5 | 1.05 95.2% |
| Powyżej 42.5 | 1.10 90.9% |
| Powyżej 43.5 | 1.07 93.5% |
| Powyżej 45.5 | 1.07 93.5% |
| Powyżej 46.5 | 1.05 95.2% |
| Powyżej 47.5 | 1.13 88.5% |
| Powyżej 48.5 | 1.28 78.1% |
| Powyżej 49.5 | 1.35 74.1% |
| Powyżej 50.5 | 1.33 75.2% |
| Powyżej 51.5 | 1.04 96.2% |
| Powyżej 52.5 | 1.04 96.2% |
| Powyżej 53.5 | 1.05 95.2% |
| Powyżej 54.5 | 1.03 97.1% |
| Powyżej 55.5 | 1.01 99.0% |
| Powyżej 56.5 | 1.87 53.5% |
| Powyżej 57.5 | 1.17 85.5% |
| Powyżej 58.5 | 1.01 99.0% |
| Powyżej 59.5 | 1.30 76.9% |
Boland Cavaliers
Lvy
Griquas
Pełna historia bezpośrednich meczów: Boland Cavaliers - Griquas
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Boland Cavaliers - Griquas analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Boland Cavaliers vs Griquas?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Boland Cavaliers. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Boland Cavaliers vs Griquas?
Kursy na żywo na Boland Cavaliers vs Griquas od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Boland Cavaliers vs Griquas?
30 sierpnia 2026.