Werdykt AI
Konsensus modeli i ranking Glicko-2 wskazują na Slovan Usti-nad-Labem. Pełna analiza poniżej.
Typy zablokowane przed startem wyniki weryfikowane po publiczny rejestr skuteczności →Towarzyskie Klubów
Slovan Usti-nad-Labem vs Chemnitz Chrashers — Hokej prognoza
Slovan Usti-nad-Labem staje naprzeciw Chemnitz Chrashers dnia 30 sierpnia 2026 — Towarzyskie Klubów, Międzynarodowy.
Model Glicko-2 od PropickAI daje gospodarzom 44% szans na zwycięstwo. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.
Typ naszego modelu (Glicko-2)
1 Slovan Usti-nad-Labem — 44%
Szacunek modelu: wygrana Slovan Usti-nad-Labem 43.6%, wygrana Chemnitz Chrashers 43.2%. Faworyt modelu — Slovan Usti-nad-Labem.
Szacunek informacyjny, nie rekomendacja zakładu.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers 30 sierpnia 2026
Model matematyczny hokejaBased on the collected predane meczu, the faworyt looks like Slovan Usti-nad-Labem.
- 1X2 kursy (Fonbet): 1 1.77 / X 4.70 / 2 3.15
- Glicko: Slovan Usti-nad-Labem 43.6% / X 13.3% / Chemnitz Chrashers 43.2%
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Informacyjnie
Ruch kursu
Jak zmieniły się kursy od otwarcia do bieżącego kursu — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.↓ kurs się obniżył (pieniądze na ten wynik), ↑ wzrósł (kurs osłabł). Informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers
We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Model matematyczny hokeja. The hockey model separates regulation and moneyline: it accounts for Glicko-2, goaltender, shots, OT/SO and the total. We do not overweight goal differential, because empty-net and overtime can distort team strength.
Glicko-2 to rating siły drużyny: uwzględnia kurs, historię i regularność, ale nie jest gwarancją.
The hockey model separates regulation and moneyline: it accounts for Glicko-2, goaltender, shots, OT/SO and the total. We do not overweight goal differential, because empty-net and overtime can distort team strength.
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.23 81.3% | |
| 1.13 88.5% | |
| 2.02 49.5% | |
| 2.13 47.0% | |
| 2.60 38.5% | |
| 2.90 34.5% | |
| 4.50 22.2% | |
| 5.10 19.6% | |
| 1.45 69.0% | |
| 3.70 27.0% | |
| 5.20 19.2% | |
| 1.70 58.8% | |
| 1.64 61.0% | |
| 1.45 69.0% | |
| 1.35 74.1% | |
| 1.16 86.2% | |
| 1.13 88.5% | |
| 2.55 39.2% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 4.5 | 1.16 86.2% |
| Powyżej 5 | 1.19 84.0% |
| Powyżej 5.5 | 1.35 74.1% |
| Powyżej 6 | 1.45 69.0% |
| Powyżej 6.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 7 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 7.5 | 2.25 44.4% |
| Powyżej 8 | 2.85 35.1% |
| Powyżej 8.5 | 3.25 30.8% |
| Powyżej 9 | 4.30 23.3% |
| Powyżej 9.5 | 4.70 21.3% |
| Poniżej 4.5 | 4.60 21.7% |
| Poniżej 5 | 4.10 24.4% |
| Poniżej 5.5 | 2.95 33.9% |
| Poniżej 6 | 2.55 39.2% |
| Poniżej 6.5 | 2.02 49.5% |
| Poniżej 7 | 1.75 57.1% |
| Poniżej 7.5 | 1.57 63.7% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.77 56.5% | |
| X | 4.70 21.3% |
| 3.15 31.8% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Kto jest faworytem w Slovan Usti-nad-Labem vs Chemnitz Chrashers?
Według modelu PropickAI faworytem jest Slovan Usti-nad-Labem — około 44% szans na zwycięstwo.
Co przewiduje PropickAI dla Slovan Usti-nad-Labem vs Chemnitz Chrashers?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Slovan Usti-nad-Labem. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Slovan Usti-nad-Labem vs Chemnitz Chrashers?
Kursy na żywo na Slovan Usti-nad-Labem vs Chemnitz Chrashers od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Slovan Usti-nad-Labem vs Chemnitz Chrashers?
30 sierpnia 2026.