Za darmoZapowiedź meczu

Jong PSV U21 — FC OSS

Piłka nożna 25.08.2026 18:00 UTC
Faworyt Jong PSV U21 najlepszy kurs 1.69

Analiza AI formy, serii i statystyk meczu — pełny typ, prawdopodobieństwa i value poniżej.

Pełny dostęp Wiecej niz darmowy typ Twoj darmowy typ i prawdopodobienstwo sa ponizej. Pełny dostęp dodaje pelny konsensus 7 AI, kazdy typ wartościowy, prawdopodobienstwa modelu matematycznego i pelne raporty dla kazdego meczu.
Zdobadz Pełny dostęp →
Eerste Divisie
Eerste Divisie
✓ Przedmecz gotowy Dane przedmeczowe Kurs Forma H2H Typ
25.08.2026 18:00 UTC
Zakończony

Eerste Divisie

Jong PSV U21 vs FC OSS — Piłka nożna prognoza

Piłka nożna
Jong PSV U21
Jong PSV U21
1 : 0
Zakończony
FC OSS
FC OSS

Jong PSV U21 staje naprzeciw FC OSS dnia 25 sierpnia 2026 — Eerste Divisie.

Ostatnia forma (Z-R-P): Jong PSV U21 1-0-1, FC OSS 0-0-1. Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.

🎯 Bezpieczny typ mocny

Podwójna szansa Jong PSV U21 lub remis 1.17

Pewność modelu 78% ~82% w naszej historii

Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.

Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku

Typ modelu matematycznego

Typ AI na mecz Jong PSV U21 - FC OSS 25 sierpnia 2026

Model matematyczny piłki nożnej

Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.

Faworyt kursu konsensus rynku: Jong PSV U21. Weryfikujemy krzyżowo z Glicko i modelem matematycznym poniżej.
  • 1X2 kursy (konsensus rynku): 1 1.69 / X 4.27 / 2 4.26

Informacyjnie

Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)

Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
1X2 wynik marża bukmachera 8.2% 5 bukmacherzy · best price +2.4%
1 55.9%
X 22.0%
2 22.1%

Źródło kursów: konsensus 5 bukmacherzy (Baltbet, Betcity, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.

dane SStats

Statystyki i model

Eerste Divisie
Tabela ligowa
Jong PSV U21
#133 ptsGP 21-0-14:5
FC OSS
#200 ptsGP 20-0-21:5
Najlepszy kurs w 13 bukmacherzy
1 1.65 10Bet
X 4.40 Dafabet
2 4.75 Bet365

Najwyższe kursy wśród bukmacherów (kurs-shopping) według danych SStats — informacyjnie, nie reklama i nie rekomendacja zakładu.

Forma z 10 meczów (SStats)
Jong PSV U21
W-D-L 3-0-7 Strzelone 0.97 Stracone 1.66 xG 1.59 xGA 2.00 Corners 6.9
FC OSS
W-D-L 5-1-4 Strzelone 1.81 Stracone 1.84 xG 1.25 xGA 1.95 Corners 5.4

Średnie z ostatnich 10 meczów według danych SStats — informacyjnie.

Forma modelu (Glicko)
Jong PSV U21
Ranking 1454 xG 1.72 Wygrana 54%
FC OSS
Ranking 1351 xG 1.03 Wygrana 23%

Glicko rating, expected gole (xG) and wygrana prawdopodobieństwo per the SStats model — informacyjnie, complements the AI review.

AI

Konsensus modelu

Wynik prowadzący według AI: 1

Main wynik
Agreement 1/1
Confidence 62.0%

Modeli dayut edinyy signal. Takie matchi my pomechaem kak bolee silnye.

%

Konsensus rynku

Prognoza według rynku

Wynik meczu
Jong PSV U21
57%
1.69
Remis
21%
4.27
FC OSS
21%
4.26
Handicap
Jong PSV U21 (0)
73%
1.30
FC OSS (0)
27%
3.33
Total
Powyżej 10.5
48%
1.92
Poniżej 10.5
52%
1.76
Obie drużyny strzelą
Tak
55%
2.50
Nie
45%
2.68

Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.

Typ modelu • nb-bet.com

Typ na wynik

11.65
X4.20
24.37

Typ na wynik i kursy (1X2): zewnętrzny serwis modelowy nb-bet.com. Informacyjnie — nie jest to typ PropickAI. Źródło

AI przegląd

AI typy

Analiza AI:1/7 gotowe · W przygotowaniu:DeepSeek, ChatGPT, Claude, Qwen, Kimi, GLM 5.2

Google AI updated21.08.2026 23:11 UTC
1 59% ✓ faworyt
X 21%
2 20%
Score2:0 Total gole: Poniżej 3.5 BTTS:Nie Zakład:P1
Według danych AI Forma:LDW / LLL H2H: 3-0 Kontuzje:none Key:TOP Oss failing to wynik or secure a single point this season
Szczegóły

Jong PSV is the clear favorite against TOP Oss for the Eerste Divisie clash on August 24, 2026. The home side boasts a superior tactical framework and a more stable competitive trajectory heading into this game. TOP Oss arrives anchored at the bottom of the table, struggling to establish defensive consistency or an efficient transition threat.
Team Form & Current Standings
Jong PSV is currently positioned in mid-table, showing a mixed yet competitive performance rhythm (1W-0D-1L). Their recent results include a victory, a defeat, and a hard-fought draw. In contrast, TOP Oss sits dead last in 20th place with zero points from their opening matches. Their form is highly alarming, carrying three successive defeats (LLL) where they struggled significantly in creative buildup and defensive coverage.
Head-to-Head (H2H) History
Recent encounters heavily favor the hosts. Jong PSV has not lost to TOP Oss in their last 5 head-to-head meetings, securing 3 wins and 2 draws. Their most recent battle at the De Herdgang stadium ended in a comfortable 2-0 victory for Jong PSV, showcasing their tactical superiority when exploiting space out wide. On average, Jong PSV nets 2.4 goals against TOP Oss, while the visitors average only 0.8 goals per match in this matchup.
Injuries, Suspensions, & Squad Lineups
Jong PSV: No critical fresh injuries or suspensions are reported. Crucial young prospects like Jim Koller, who remains a central creative spark in midfield, and forward Nicolas Verkouyen are expected to spearhead the offensive front.
TOP Oss: While no key personnel are suspended, the squad suffers from structural defensive fragmentation. Players like Delano Vianello will try to anchor the midfield, but the low morale after failing to secure a single point heavily limits their tactical flexibility.
Probability & Market Analysis
The analytical model predicts a 59% chance for a Home Win (P1), a 21% chance for a Draw (X), and a 20% chance for an Away Win (P2).
Our final estimate aligns perfectly with the model's high confidence in the home side. The divergence from common market traps (which sometimes overrate struggling away sides for a bounce-back) comes from TOP Oss's complete lack of offensive productivity, averaging just 0.5 goals per match this season. Given the low scoring output of the visitors and the hosts' methodical tactical approach, a draw is realistically capped at 21%. The most logical path is backing the home side while expecting a moderate number of goals.
Main Bet Recommendation
Total Goals: Under 3.5 (Alternative: Over 1.5 for safety)
Both Teams to Score (BTTS): No
Double Chance: 1X (Highly secure given the visitors' form)
Most Likely Exact Score: 2:0
Conclusion (Main Bet): Jong PSV to Win (P1). The qualitative difference in squad depth and the absolute collapse of TOP Oss's defensive structure make a straight home victory the most valuable option.
If you would like to expand your betting strategy, let me know if you want to explore the first-half handicap markets or look into individual player prop cards for this fixture!

AI 1 X 2 Wynik Total gole BTTS Bet
Google AI 59% 21% 20% 2:0 Poniżej 3.5 Nie P1

Odblokuj pelna analize AI

Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.

Zdobadz Pełny dostęp →
Centrum meczu
Początek 25.08.2026 18:00 UTC
Rynek 1 55.8% @ 1.69 / X 22.1% @ 4.27 / 2 22.1% @ 4.26
🏦 Wirtualny bank $10,000
$10,000Wirtualne saldo

Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.

Centrum meczu

Jong PSV U21 - FC OSS

Forma 2/1 ostatnie mecze
Post-mecz / SStats
Wynik 1:0
Events 0
Statystyki 0
Składy 0
Weryfikacja PropickAI: model matematyczny i Glicko-2

We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.

Option Sygnał Typ / actual Ranking
Glicko-2: base faworyt Audit internal check, not a public signal Data: kurs, forma home - 55.8% fact: home hit / ROI 69.0% / Brier 0.294 / LogLoss 0.584
Glicko-2: calibrated faworyt Audit internal check, not a public signal Data: kurs, forma home - 55.8% fact: home hit / ROI 69.0% / Brier 0.294 / LogLoss 0.584
Podsumowanie zakładów
1X2
2 4.17 konsensus rynku · tylko kurs
X 4.21 konsensus rynku · tylko kurs
1 1.65 konsensus rynku · tylko kurs
Podwójna szansa
12 1.27 konsensus rynku · tylko kurs
1X 1.17 konsensus rynku · tylko kurs
X2 1.84 konsensus rynku · tylko kurs
Handicap
2 +1 1.87 konsensus rynku · tylko kurs
2 0 3.32 konsensus rynku · tylko kurs
2 0.5 2.16 konsensus rynku · tylko kurs
1 -0.5 1.58 konsensus rynku · tylko kurs
Total
Powyżej 2.5 1.38 konsensus rynku · tylko kurs
Poniżej 2.5 2.70 konsensus rynku · tylko kurs
Obie drużyny strzelą
Nie 2.56 konsensus rynku · tylko kurs
Tak 2.14 konsensus rynku · tylko kurs

Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.

Kurs bukmachera

Rynki meczu

kurs i rynki bukmachera

Obie drużyny strzelą

Wynik Kambi BetMGM Kambi Unibet Leon
no 2.50 40.0% 2.50 40.0% 2.68 37.3%
tak 2.50 40.0% 2.50 40.0% 1.43 69.9%

Podwójna szansa

Wynik Baltbet Betcity Kambi BetMGM Kambi Unibet
12 1.19 84.0% 1.19 84.0% 1.35 74.1% 1.35 74.1%
1x 1.19 84.0% 1.19 84.0% 1.15 87.0% 1.15 87.0%
x2 2.10 47.6% 2.10 47.6% 1.58 63.3% 1.58 63.3%

Zwycięzca 1. połowy

Wynik Leon
2.15 46.5%
X 2.60 38.5%
4.33 23.1%

Gole powyżej/poniżej w 1. połowie

Wynik Leon
Powyżej 1.5 1.98 50.5%
Poniżej 1.5 1.74 57.5%
Centrum meczu

Forma i bezpośrednie starcia

H2H 4-2-3, avg 2.89 gls
2026-08-24 · PSV Eyndkhoven (mol.) 1:0 TOP Oss
2026-02-09 · PSV Eyndkhoven (mol.) 2:0 TOP Oss
2025-10-03 · PSV Eyndkhoven (mol.) 1:1 TOP Oss
2025-03-10 · PSV Eyndkhoven (mol.) 2:2 TOP Oss
2024-09-13 · PSV Eyndkhoven (mol.) 3:0 TOP Oss
Źródło: ruscore

Kursy · 5 bukmacherzy

Najlepszy kurs: 1 1.67 (Winline) · X 4.4 (Betcity) · 2 4.6 (Betcity)
Bukmacher1X2
Pari 1.57 4.1 4.3
Winline 1.67 4 4.1
Fonbet 1.55 4.2 4.5
Betcity 1.57 4.4 4.6
Liga Stavok 1.67 4 4.1
Źródło: ruscore · kurs comparison

Mecz stats

1 Cards total 1
1 Żółte kartki 1
0 Czerwone kartki 0
0 Second yellows 0
5 Zmianas 5
Źródło: ruscore
Jong PSV U21
L W
14.08 18:00 UTC Netherlands: First Division Tabela
Jong PSV U21 1:3 Almere SitiAlmere Siti
11.08 18:00 UTC Netherlands: First Division Tabela
Jong PSV U21 3:2 FK VolendamFK Volendam
1 Wygrane
0 Remisy
1 Porażki
2.0 Strzelone
2.5 Stracone
3 Punkty
FC OSS
L
07.08 18:00 UTC Netherlands: First Division Tabela
FC OSS 1:2 BredaBreda
0 Wygrane
0 Remisy
1 Porażki
1.0 Strzelone
2.0 Stracone
0 Punkty
Centrum meczu

Pełna historia bezpośrednich meczów: Jong PSV U21 - FC OSS

Jong PSV U21
0 meczów łącznie
FC OSS
Najwyższe zwycięstwo największa różnica wyniku
Mecz z największą liczbą goli najwięcej goli w meczu
Remis z największą liczbą goli remis z największą liczbą goli

Historia meczów

Najczęściej zadawane pytania

Co przewiduje PropickAI dla Jong PSV U21 vs FC OSS?

Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Jong PSV U21. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.

Jakie są kursy bukmacherskie na Jong PSV U21 vs FC OSS?

Kursy na żywo na Jong PSV U21 vs FC OSS od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.

Kiedy zaczyna się Jong PSV U21 vs FC OSS?

25 sierpnia 2026.