Za darmoZapowiedź meczu

Pau — Nancy

Piłka nożna 21.08.2026 18:00 UTC
Faworyt Nancy najlepszy kurs 2.90 Nancy — Seria bez porażki 8

Analiza AI formy, serii i statystyk meczu — pełny typ, prawdopodobieństwa i value poniżej.

Pełny dostęp Wiecej niz darmowy typ Twoj darmowy typ i prawdopodobienstwo sa ponizej. Pełny dostęp dodaje pelny konsensus 7 AI, kazdy typ wartościowy, prawdopodobienstwa modelu matematycznego i pelne raporty dla kazdego meczu.
Zdobadz Pełny dostęp →
Ligue 2
Ligue 2
✓ Przedmecz gotowy Dane przedmeczowe Kurs Forma H2H Typ
21.08.2026 18:00 UTC 3 round
Zakończony

Ligue 2

Pau vs Nancy — Piłka nożna prognoza

Piłka nożna
Pau
Pau
0 : 1
Zakończony
Nancy
Nancy

Pau staje naprzeciw Nancy dnia 21 sierpnia 2026 — Ligue 2.

Ostatnia forma (Z-R-P): Pau 1-0-4, Nancy 0-3-2. Te dwie drużyny spotkały się 1 raz niedawno, wszystko zebrane poniżej. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.

🎯 Bezpieczny typ pewniak

Podwójna szansa Nancy lub remis 1.10

Pewność modelu 92% ~93% w naszej historii

Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.

Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku

Typ modelu matematycznego

Typ AI na mecz Pau - Nancy 21 sierpnia 2026

Model matematyczny piłki nożnej

Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.

Faworyt kursu Fonbet: Nancy. Weryfikujemy krzyżowo z Glicko i modelem matematycznym poniżej.
  • 1X2 kursy (Fonbet): 1 7.00 / X 1.28 / 2 1.03

Informacyjnie

Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)

Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
1X2 wynik marża bukmachera 10.1% 4 bukmacherzy · best price +190.5%
1 38.6%
X 29.3%
2 32.1%

Źródło kursów: konsensus 4 bukmacherzy (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.

dane SStats

Statystyki i model

Ligue 2
Tabela ligowa
Pau
#103 ptsGP 31-0-21:2
Nancy
#74 ptsGP 31-1-11:1
Najlepszy kurs w 14 bukmacherzy
1 2.62 Pinnacle
X 3.30 10Bet
2 3.10 10Bet

Najwyższe kursy wśród bukmacherów (kurs-shopping) według danych SStats — informacyjnie, nie reklama i nie rekomendacja zakładu.

Forma z 10 meczów (SStats)
Pau
W-D-L 4-1-5 Strzelone 0.97 Stracone 1.82 xG 1.20 xGA 1.58 Corners 3.7
Nancy
W-D-L 2-5-3 Strzelone 1.22 Stracone 1.62 xG 1.13 xGA 1.35 Corners 3.7

Średnie z ostatnich 10 meczów według danych SStats — informacyjnie.

Forma modelu (Glicko)
Pau
Ranking 1476
Nancy
Ranking 1409

Glicko rating, expected gole (xG) and wygrana prawdopodobieństwo per the SStats model — informacyjnie, complements the AI review.

AI

Konsensus modelu

Wynik prowadzący według AI: 1

Main wynik
Agreement 1/1
Confidence 62.0%

Modeli dayut edinyy signal. Takie matchi my pomechaem kak bolee silnye.

%

Konsensus rynku

Prognoza według rynku

Wynik meczu
Pau
39%
7.00
Remis
29%
3.25
Nancy
32%
2.90
Total
Powyżej 2.5
48%
12.00
Poniżej 2.5
52%
1.81
Obie drużyny strzelą
Tak
53%
6.90
Nie
47%
2.00

Prawdopodobieństwo konsensusu po usunięciu marży bukmachera; liczba po prawej to najlepszy dostępny kurs. Wyłącznie informacyjnie, nie jest to zakład.

Typ modelu • nb-bet.com

Typ na wynik

Pau 1 : 2 Nancy
12.51
X3.14
22.82

Typ na wynik i kursy (1X2): zewnętrzny serwis modelowy nb-bet.com. Informacyjnie — nie jest to typ PropickAI. Źródło

AI przegląd

AI typy

Analiza AI:1/7 gotowe · W przygotowaniu:DeepSeek, ChatGPT, Claude, Qwen, Kimi, GLM 5.2

Google AI updated19.08.2026 00:53 UTC
1 55% ✓ faworyt
X 25%
2 20%
Score1:1 Total gole: Poniżej 2.5 BTTS:Tak Zakład:Double Chance 1X
Według danych AI Forma:W / L H2H: 1-3 Kontuzje:none Key:Nancy unbeaten in recent H2H meetings
AI 1 X 2 Wynik Total gole BTTS Bet
Google AI 55% 25% 20% 1:1 Poniżej 2.5 Tak Double Chance 1X

Odblokuj pelna analize AI

Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.

Zdobadz Pełny dostęp →
Centrum meczu
Stadion Stad-dyu-Amo
Początek 21.08.2026 18:00 UTC
Rynek 1 7.5% @ 7.00 / X 41.2% @ 1.28 / 2 51.2% @ 1.03
🏦 Wirtualny bank $10,000
$10,000Wirtualne saldo

Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.

Centrum meczu

Pau - Nancy

Itogovyy protokol i rezultaty vstrechi Po - Nansi, 21 avgusta 2026. Highlights i statistika matcha, Correct wynik. Championship France po futbolu (Liga 2) 2026/27, 3-y Round. Po - Nansi, kto pobedil, onlayn translyatsiya matcha.

Forma 5/5 ostatnie mecze
H2H 1 bezpośrednie mecze
Post-mecz / SStats
Wynik 0:1
Events 0
Statystyki 0
Składy 0
Weryfikacja PropickAI: model matematyczny i Glicko-2

We mark in green only mocny signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.

Option Sygnał Typ / actual Ranking
Glicko-2: base faworyt Audit internal check, not a public signal Data: kurs, forma home - 41.7% fact: away missed / ROI -100.0% / Brier 0.728 / LogLoss 1.178
Glicko-2: calibrated faworyt Audit internal check, not a public signal Data: kurs, forma home - 41.7% fact: away missed / ROI -100.0% / Brier 0.728 / LogLoss 1.178
Podsumowanie zakładów
1X2
2 1.03 Fonbet · tylko kurs
X 1.28 Fonbet · tylko kurs
1 7.00 Fonbet · tylko kurs
Podwójna szansa
12 3.50 Fonbet · tylko kurs
1X 9.00 Fonbet · tylko kurs
X2 1.10 Fonbet · tylko kurs
Handicap
2 -1 1.01 Fonbet · tylko kurs
2 +0.5 1.62 konsensus rynku · tylko kurs
2 +1 1.90 Fonbet · tylko kurs
2 0 1.88 Fonbet · tylko kurs
Total
Powyżej 2.5 1.94 konsensus rynku · tylko kurs
Poniżej 2.5 1.01 Fonbet · tylko kurs
Obie drużyny strzelą
Nie 1.06 Fonbet · tylko kurs
Tak 6.90 Fonbet · tylko kurs

Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.

Kurs bukmachera

Rynki meczu

Otwórz w Fonbet →
kurs i rynki bukmachera

Obie drużyny strzelą

Wynik Fonbet Kambi BetMGM Kambi Unibet Leon
no 1.06 94.3% 2.00 50.0% 2.00 50.0% 1.91 52.4%
tak 6.90 14.5% 1.68 59.5% 1.68 59.5% 1.83 54.6%

Podwójna szansa

Wynik Fonbet Kambi BetMGM Kambi Unibet
12 3.50 28.6% 1.38 72.5% 1.38 72.5%
1x 9.00 11.1% 1.26 79.4% 1.26 79.4%
x2 1.10 90.9% 1.36 73.5% 1.36 73.5%

Zwycięzca 1. połowy

Wynik Leon
3.20 31.3%
X 2.07 48.3%
3.52 28.4%

Gole powyżej/poniżej w 1. połowie

Wynik Leon
Powyżej 1 2.00 50.0%
Poniżej 1 1.72 58.1%
Centrum meczu

Forma i bezpośrednie starcia

H2H 0-1-2, avg 3.0 gls
2026-08-21 · Po 0:1 Nansi
2026-05-02 · Po 1:3 Nansi
2025-08-29 · Po 2:2 Nansi
Źródło: ruscore

Kursy · 5 bukmacherzy

Najlepszy kurs: 1 2.3 (Betcity) · X 3.4 (Pari) · 2 3 (Pari)
Bukmacher1X2
Pari 2.25 3.4 3
Winline 2.28 3.3 2.95
Fonbet 2.25 3.4 3
Betcity 2.3 3.4 3
Liga Stavok 2.24 3.4 3
Źródło: ruscore · kurs comparison

Mecz stats

3 Cards total 2
3 Żółte kartki 2
0 Czerwone kartki 0
0 Second yellows 0
5 Zmianas 5
Źródło: ruscore
Pau
W L L L L
2026-08-14 Ligue 2 26/27
Pau Dijon 0:1 Pau
2026-08-08 Ligue 2 26/27
Pau Pau 0:1 Annecy
2026-08-01 Club Towarzyski Games 2026
Pau Pau 1:2 Real Union Irun
2026-07-21 Club Towarzyski Games 2026
Pau Pau 0:4 Espanyol
2026-05-09 Ligue 2 25/26
Pau Reims 5:3 Pau
1 Wygrane
0 Remisy
4 Porażki
1.0 Strzelone
2.4 Stracone
3 Punkty
Nancy
L D D D L
2026-08-14 Ligue 2 26/27
Nancy 0:1 Montpellier Nancy
2026-08-08 Ligue 2 26/27
Boulogne 0:0 Nancy Nancy
2026-07-28 Club Towarzyski Games 2026
Nancy 1:1 Annecy Nancy
2026-07-18 Club Towarzyski Games 2026
Nancy 2:2 Thionville Nancy
2026-07-11 Club Towarzyski Games 2026
Nancy 1:3 Troyes Nancy
0 Wygrane
3 Remisy
2 Porażki
0.8 Strzelone
1.4 Stracone
3 Punkty
Centrum meczu

Pełna historia bezpośrednich meczów: Pau - Nancy

Pau
1 meczów łącznie
Nancy
Pau: 0 (0%)
Remisy:0 (0%)
Nancy: 1 (100%)
Najwyższe zwycięstwo Nancy 1:3 (2026-05-02) największa różnica wyniku
Mecz z największą liczbą goli 4 gole (1:3, 2026-05-02) najwięcej goli w meczu
Remis z największą liczbą goli remis z największą liczbą goli

Statystyki ogólne

1 Gole strzelone 3
3 Gole stracone 1

Historia meczów

2026-05-02 Ligue 2 25/26
Pau 1:3 Nancy
Centrum meczu
Kontekst turnieju: pozycja, punkty, forma, drabinka i historia bezpośrednich meczów.
Zespół 1 Pau
Data 12 / 0 / 0 Porównania / Tabela / Drabinka
Zespół 2 Nancy
Pau Zespół comparison Nancy
2 Games 2
1 Wygrane 0
0 Remisy 1
1 Porażki 1
1 Strzelone 0
1 Stracone 1
3 Punkty 1
0 Attacks 0
0 Dangerous attacks 0
0 Duże okazje 0
11.5 Strzały celne 12.5
2.5 Shots on target 3
Po 25 round Goly Brandon Bokangu 0:1 87' Nakazaniya Gaetan Pake 15' Alex Dodote 19' Nehemiah Fernandez 43' Aksel Bamba 54' Heliohdino Tavares 88'

Po Nansi 2 Games 2 1 Wygrane 0 Remisy 1 Porażki 1 Strzelone 0 1 Stracone 1 3 Punkty 1 0 Attacks 0 Dangerous attacks 0 Duże okazje 0 11.5 Strzały celne 12.5 2.5 Udary v stvor 3 0 Shtangi/perekladiny 0 4 Uglovye 6 3.5 Offsaydy 0 14 Foly 14.5 52.5 % vladeniya myachom 57.5 2.5 Warnings 1 0 Sendoffs 0 Sleduyuschiy mecz 12.03.2027 France — Liga 2 Nansi –:– Po 25 round Goly Brandon Bokangu 0:1 87' Nakazaniya Gaetan Pake 15' Alex Dodote 19' Nehemiah Fernandez 43' Aksel Bamba 54' Heliohdino Tavares 88'

Ostatnie mecze

Pau LWLLLL
Nancy WLDDDL

Tabela

# PWDL+/-Pts
1Montpellier321027
2Saint-Etienne220056
3Annecy220036
4Red Star312015
5Dunkerque311114
6Metz211014
7Nancy-Lorraine311104
8Sochaux-Montbeliard3111-24
9Rodez210103
10Stade Lavallois2101-13
11Guingamp3102-13
12Pau3102-13
13Reims202002
14Dijon3021-12
15Boulogne3021-12
16Clermont Foot3021-22
17Grenoble2011-21
18Nantes2002-20

Sportradar · Winline StatsHub

Liderzy ligi Ligue 2 26/27

Strzelcy
1Cardona, IrvinSTE3
2Breum, JakobSTE2
3Prutsev, YegorDUN2
4Diaby, YadalyGRE2
5Fofana, YayaSDR2
Najwięcej kartek
1Bane, SidiLAV1
2Zohouri, Armel JuniorSDR1
3Billemaz, ClementANN1
4Demouchy, AlbinEAG2
5Paquiez, GaetanPAU2

Sportradar · Winline StatsHub

Forma i serie

Pau LWLLLD
Nancy DWLDDD
Bez porażki: 8

Sportradar · Winline StatsHub

Fragment tabeli Ligue 2 26/27

# PWDL+/-Pts
7Nancy-Lorraine311104
12Pau FC3102-13

Sportradar · Winline StatsHub

Informacje o meczu

Kolejka: 3 Sędzia: Leprodhomme, Tifenn Stadion: Nouste Camp, Bizanos

Sportradar · Winline StatsHub

Najczęściej zadawane pytania

Co przewiduje PropickAI dla Pau vs Nancy?

Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Nancy. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.

Jakie są kursy bukmacherskie na Pau vs Nancy?

Kursy na żywo na Pau vs Nancy od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.

Kiedy zaczyna się Pau vs Nancy?

21 sierpnia 2026.