Euroleague. Outrights
Venetsiya vs Virtus Bologna — Koszykówka prognoza
Venetsiya staje naprzeciw Virtus Bologna dnia 4 czerwca 2026 — Euroleague. Outrights.
Ostatnia forma (Z-R-P): Venetsiya 3-0-2, Virtus Bologna 3-0-2. Te dwie drużyny spotkały się 2 razy niedawno, wszystko zebrane poniżej. Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Zwycięzca meczu — Venetsiya
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Venetsiya - Virtus Bologna 4 czerwca 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.35 / 2 3.30
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: konsensus 2 bukmacherzy (BetBoom, Fonbet). To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
brak danych
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Venetsiya - Virtus Bologna
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.35 74.1% | |
| 1.50 66.7% | |
| 2.30 43.5% | |
| 2.60 38.5% | |
| 3.00 33.3% | |
| 2.55 39.2% | |
| 2.85 35.1% | |
| 2.55 39.2% | |
| 2.90 34.5% | |
| 2.60 38.5% | |
| 2.80 35.7% | |
| 2.35 42.6% | |
| 3.15 31.8% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.60 62.5% | |
| 1.90 52.6% | |
| 1.33 75.2% | |
| 1.40 71.4% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 156.5 | 1.35 74.1% |
| Powyżej 157.5 | 1.30 76.9% |
| Powyżej 158.5 | 1.40 71.4% |
| Powyżej 159.5 | 1.50 66.7% |
| Powyżej 160.5 | 1.67 59.9% |
| Powyżej 161.5 | 1.92 52.1% |
| Powyżej 162.5 | 1.30 76.9% |
| Powyżej 163.5 | 1.40 71.4% |
| Powyżej 164.5 | 1.50 66.7% |
| Powyżej 165.5 | 1.67 59.9% |
| Powyżej 166.5 | 1.93 51.8% |
| Powyżej 167.5 | 2.15 46.5% |
| Powyżej 168.5 | 2.45 40.8% |
| Powyżej 169.5 | 2.90 34.5% |
| Powyżej 170.5 | 3.50 28.6% |
| Powyżej 171.5 | 2.85 35.1% |
| Powyżej 172.5 | 2.30 43.5% |
| Powyżej 173.5 | 2.50 40.0% |
Wynik (1X2)
| Wynik | BetBoom | Fonbet |
|---|---|---|
| 2.04 49.0% | 1.35 74.1% | |
| 1.78 56.2% | 3.30 30.3% |
Venetsiya
Virtus Bolonya
Virtus Bolonya
Tortona
Tortona
Tortona
Virtus Bologna
Venetsiya
Venetsiya
Trento
Trento
Trento
Pełna historia bezpośrednich meczów: Venetsiya - Virtus Bologna
Historia meczów
Turniej bracket
Odblokuj pełny typ na mecz
The Venetsiya - Virtus Bologna analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Venetsiya vs Virtus Bologna?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Venetsiya. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Venetsiya vs Virtus Bologna?
Kursy na żywo na Venetsiya vs Virtus Bologna od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Venetsiya vs Virtus Bologna?
4 czerwca 2026.