Za darmoZapowiedź meczu

Unicaja — Río Breogán

Koszykówka 23.05.2026 16:00 UTC

Analiza AI formy, serii i statystyk meczu — pełny typ, prawdopodobieństwa i value poniżej.

Pełny dostęp Wiecej niz darmowy typ Twoj darmowy typ i prawdopodobienstwo sa ponizej. Pełny dostęp dodaje pelny konsensus 7 AI, kazdy typ wartościowy, prawdopodobienstwa modelu matematycznego i pelne raporty dla kazdego meczu.
Zdobadz Pełny dostęp →
Liga ACB
Liga ACB Spain
✓ Przedmecz gotowy Dane przedmeczowe Kurs Forma H2H Typ
23.05.2026 16:00 UTC Liga ACB
Zakończony

Liga ACB

Spain

Unicaja vs Río Breogán — Koszykówka prognoza

Spain Koszykówka
Unicaja
Unicaja
101 : 83
Zakończony
Río Breogán
Río Breogán

Unicaja rywalizuje z Río Breogán dnia 23 maja 2026 — Liga ACB, Spain.

Ostatnia forma (Z-R-P): Unicaja 0-0-3, Río Breogán 3-0-2. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.

Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku

Typ modelu matematycznego

Typ AI na mecz Unicaja - Río Breogán 23 maja 2026

Model matematyczny koszykówki

Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.

Odblokuj pelna analize AI

Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.

Zdobadz Pełny dostęp →
Centrum meczu
Początek 23.05.2026 16:00 UTC
Centrum meczu

Unicaja - Río Breogán

Liga ACB

Forma 3/5 ostatnie mecze
Centrum meczu
Unicaja
L L L
02.05 16:00 UTC Liga ACB
Unicaja 18:25 Joventut Badalona
29.04 18:00 UTC Liga ACB
Unicaja 100:101 Dreamland Gran Canaria
12.04 10:30 UTC Liga ACB
Unicaja 89:96 Valencia BasketValencia Basket
0 Wygrane
3 Porażki
69.0 Strzelone
74.0 Stracone
0% Procent wygranych
Río Breogán
W L W W L
10.05 15:00 UTC Liga ACB
Río Breogán 101:97 Real MadridReal Madrid
03.05 16:00 UTC Liga ACB
Río Breogán 84:112 Kosner Baskonia
26.04 10:00 UTC Liga ACB
Río Breogán 93:86 Joventut Badalona
19.04 15:00 UTC Liga ACB
Río Breogán 99:94 Hereda San Pablo Burgos
11.04 17:00 UTC Liga ACB
Río Breogán 97:99 Morabank AndorraMorabank Andorra
3 Wygrane
2 Porażki
94.8 Strzelone
97.6 Stracone
60% Procent wygranych

Najczęściej zadawane pytania

Co przewiduje PropickAI dla Unicaja vs Río Breogán?

Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Unicaja. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.

Jakie są kursy bukmacherskie na Unicaja vs Río Breogán?

Kursy na żywo na Unicaja vs Río Breogán od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.

Kiedy zaczyna się Unicaja vs Río Breogán?

23 maja 2026.