Za darmoZapowiedź meczu

Tofaş U16 — Ankara Genç Magic Hands U16

Koszykówka 23.05.2026 10:15 UTC

Analiza AI formy, serii i statystyk meczu — pełny typ, prawdopodobieństwa i value poniżej.

Pełny dostęp Wiecej niz darmowy typ Twoj darmowy typ i prawdopodobienstwo sa ponizej. Pełny dostęp dodaje pelny konsensus 7 AI, kazdy typ wartościowy, prawdopodobienstwa modelu matematycznego i pelne raporty dla kazdego meczu.
Zdobadz Pełny dostęp →
U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası Finalleri
U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası Finalleri Turkey
✓ Przedmecz gotowy Dane przedmeczowe Kurs Forma H2H Typ
23.05.2026 10:15 UTC Semifinals
Zakończony

U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası Finalleri

Turkey

Tofaş U16 vs Ankara Genç Magic Hands U16 — Koszykówka prognoza

Turkey Koszykówka
Tofaş U16
Tofaş U16
74 : 59
Zakończony
Ankara Genç Magic Hands U16
Ankara Genç Magic Hands U16

Tofaş U16 staje naprzeciw Ankara Genç Magic Hands U16 dnia 23 maja 2026 — U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası Finalleri, Turkey.

Ostatnia forma (Z-R-P): Tofaş U16 1-0-1, Ankara Genç Magic Hands U16 1-0-1. Przewiń, aby zobaczyć statystyki drużyn, historię spotkań, kursy i typ AI od PropickAI.

Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku

Typ modelu matematycznego

Typ AI na mecz Tofaş U16 - Ankara Genç Magic Hands U16 23 maja 2026

Model matematyczny koszykówki

Podsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.

Odblokuj pelna analize AI

Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.

Zdobadz Pełny dostęp →
Centrum meczu
Początek 23.05.2026 10:15 UTC
Centrum meczu

Tofaş U16 - Ankara Genç Magic Hands U16

U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası Finalleri

Forma 2/2 ostatnie mecze
Centrum meczu
Tofaş U16
L W
22.05 10:15 UTC U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası Finalleri
Tofaş U16 69:70 Anadolu Efes-B U16
21.05 10:15 UTC U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası Finalleri
Tofaş U16 65:59 Aliağa Petkim U16
1 Wygrane
1 Porażki
67.0 Strzelone
64.5 Stracone
50% Procent wygranych
Ankara Genç Magic Hands U16
L W
22.05 14:45 UTC U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası Finalleri
Ankara Genç Magic Hands U16 50:68 Bahcesehir U16
21.05 14:45 UTC U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası Finalleri
Ankara Genç Magic Hands U16 76:60 Anadolu Efes U16
1 Wygrane
1 Porażki
63.0 Strzelone
64.0 Stracone
50% Procent wygranych

Najczęściej zadawane pytania

Co przewiduje PropickAI dla Tofaş U16 vs Ankara Genç Magic Hands U16?

Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Tofaş U16. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.

Jakie są kursy bukmacherskie na Tofaş U16 vs Ankara Genç Magic Hands U16?

Kursy na żywo na Tofaş U16 vs Ankara Genç Magic Hands U16 od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.

Kiedy zaczyna się Tofaş U16 vs Ankara Genç Magic Hands U16?

23 maja 2026.