Australia. NBL 1
Sturt Sabres vs Central Districts Lions — Koszykówka prognoza
Sturt Sabres mierzy się z Central Districts Lions dnia 31 maja 2026 — Australia. NBL 1.
Czytaj dalej, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, poprzednie mecze, linię bukmacherów i werdykt sieci neuronowej PropickAI.
Zwycięzca meczu — Sturt Sabres
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Sturt Sabres - Central Districts Lions 31 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.09 / 2 5.20
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Sturt Sabres - Central Districts Lions
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 2.05 48.8% | |
| 1.92 52.1% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.67 59.9% | |
| 1.55 64.5% | |
| 1.45 69.0% | |
| 2.02 49.5% | |
| 1.90 52.6% | |
| 2.30 43.5% | |
| 2.10 47.6% | |
| 2.10 47.6% | |
| 1.92 52.1% | |
| 1.93 51.8% | |
| 1.95 51.3% | |
| 1.92 52.1% | |
| 1.78 56.2% | |
| 1.65 60.6% | |
| 2.15 46.5% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 141.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 142.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 143.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 144.5 | 1.92 52.1% |
| Powyżej 145.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 146.5 | 1.63 61.4% |
| Powyżej 147.5 | 2.25 44.4% |
| Powyżej 148.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 149.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 150.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 151.5 | 2.25 44.4% |
| Powyżej 152.5 | 1.85 54.1% |
| Powyżej 153.5 | 2.00 50.0% |
| Powyżej 154.5 | 2.15 46.5% |
| Powyżej 172.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 173.5 | 1.63 61.4% |
| Powyżej 174.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 175.5 | 1.80 55.6% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.09 91.7% | |
| 5.20 19.2% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: Sturt Sabres - Central Districts Lions
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Sturt Sabres - Central Districts Lions analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Sturt Sabres vs Central Districts Lions?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Sturt Sabres. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Sturt Sabres vs Central Districts Lions?
Kursy na żywo na Sturt Sabres vs Central Districts Lions od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Sturt Sabres vs Central Districts Lions?
31 maja 2026.