Brazil. Women. LBF. Semi-finals. Best of 3
Serradu (Zh) vs Campinas (w) — Koszykówka prognoza
Serradu (Zh) podejmuje Campinas (w) dnia 28 maja 2026 — Brazil. Kobiety. LBF. Półfinały. Best of 3.
Ostatnia forma (Z-R-P): Serradu (Zh) 1-0-0, Campinas (w) 1-0-0. Poniżej: forma drużyn, historia spotkań, kursy bukmacherów i pełna analiza AI od PropickAI.
Zwycięzca meczu — Serradu (Zh)
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Jak to policzyliśmyRozbicie modelu, konsensusu i rynku
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz Serradu (Zh) - Campinas (w) 28 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.01 / 2 11.00
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
Serradu (Zh) - Campinas (w)
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.77 56.5% | |
| 1.63 61.4% | |
| 2.15 46.5% | |
| 1.80 55.6% | |
| 1.83 54.6% | |
| 1.88 53.2% | |
| 1.77 56.5% | |
| 1.62 61.7% | |
| 1.50 66.7% | |
| 1.63 61.4% | |
| 1.65 60.6% | |
| 1.55 64.5% | |
| 2.15 46.5% | |
| 1.95 51.3% | |
| 2.17 46.1% | |
| 2.02 49.5% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.75 57.1% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 141.5 | 1.65 60.6% |
| Powyżej 142.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 143.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 144.5 | 1.92 52.1% |
| Powyżej 145.5 | 1.65 60.6% |
| Powyżej 146.5 | 1.92 52.1% |
| Powyżej 147.5 | 1.72 58.1% |
| Powyżej 148.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 149.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 150.5 | 1.53 65.4% |
| Powyżej 151.5 | 1.67 59.9% |
| Powyżej 152.5 | 1.95 51.3% |
| Powyżej 153.5 | 2.02 49.5% |
| Powyżej 154.5 | 2.25 44.4% |
| Powyżej 155.5 | 1.75 57.1% |
| Powyżej 156.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 157.5 | 2.10 47.6% |
| Powyżej 158.5 | 2.25 44.4% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.01 99.0% | |
| 11.00 9.1% |
Serradu (Zh)
Resifi (Zh)
Campinas (w)
Sampayo (Zh)
Pełna historia bezpośrednich meczów: Serradu (Zh) - Campinas (w)
Historia meczów
Odblokuj pełny typ na mecz
The Serradu (Zh) - Campinas (w) analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla Serradu (Zh) vs Campinas (w)?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na Serradu (Zh). Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na Serradu (Zh) vs Campinas (w)?
Kursy na żywo na Serradu (Zh) vs Campinas (w) od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się Serradu (Zh) vs Campinas (w)?
28 maja 2026.