France: Elite 2 - Play-off
San-Kventin vs Puate — Koszykówka prognoza
San-Kventin staje naprzeciw Puate dnia 27 maja 2026 — France: Elite 2 - Play-off.
Pełna analiza — forma, bezpośrednie starcia, kursy i prognoza AI od PropickAI — dalej na tej stronie.
Zwycięzca meczu — San-Kventin
Jak często ten typ wygrywa w naszej rozliczonej historii — to nie prognoza zysku.
Typ modelu matematycznego
Typ AI na mecz San-Kventin - Puate 27 maja 2026
Model matematyczny koszykówkiPodsumowanie powstaje z naszego kontekstu przedmeczowego: kurs, forma, składy i Glicko.
- Wygrana kursy (Fonbet): 1 1.01 / 2 11.00
Informacyjnie
Uczciwe prawdopodobieństwo (bez marży)
Prawdopodobieństwo bez marży bukmachera — informacyjnie, nie rekomendacja zakładu.
Źródło kursów: Fonbet kurs. To uczciwe prawdopodobieństwo po usunięciu marży bukmachera z kursów — informacja poglądowa, nie typ ani rekomendacja zakładu.
Statystyki bezpośrednich starć i formy
Bezpośrednie starcia i forma
Forma drużyny
brak danych
Bezpośrednie mecze i ostatnia forma według statystyk sportowych — informacyjnie.
Odblokuj pelna analize AI
Uzyskaj konsensus 7 AI, prawdopodobienstwa modelu matematycznego, typ wartościowyi i pelne raporty dla kazdego meczu z Pełny dostęp.
Graj za darmo: zaczynasz z 10 000 $ wirtualnych. Postaw na ten mecz po naszych kursach, sledz zysk i wspinaj sie w globalnym rankingu. Bez prawdziwych pieniedzy, bez rejestracji.
San-Kventin - Puate
Array
Notatki o zakładach powstają z kursu, rynku i naszego modelu matematycznego: idź za sygnałem tylko wtedy, gdy model i rynek się zgadzają.
Handicap
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.93 51.8% | |
| 1.83 54.6% | |
| 1.72 58.1% | |
| 2.15 46.5% | |
| 2.00 50.0% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.80 55.6% | |
| 2.23 44.8% | |
| 1.48 67.6% | |
| 2.03 49.3% | |
| 1.83 54.6% | |
| 1.67 59.9% | |
| 1.52 65.8% | |
| 1.52 65.8% | |
| 1.57 63.7% | |
| 1.62 61.7% | |
| 2.07 48.3% | |
| 2.00 50.0% |
Total
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| Powyżej 153.5 | 1.60 62.5% |
| Powyżej 154.5 | 1.70 58.8% |
| Powyżej 155.5 | 1.80 55.6% |
| Powyżej 156.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 157.5 | 1.68 59.5% |
| Powyżej 158.5 | 1.90 52.6% |
| Powyżej 159.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 160.5 | 1.55 64.5% |
| Powyżej 161.5 | 1.68 59.5% |
| Powyżej 162.5 | 2.52 39.7% |
| Powyżej 163.5 | 2.03 49.3% |
| Powyżej 164.5 | 2.30 43.5% |
| Powyżej 165.5 | 2.35 42.6% |
| Powyżej 166.5 | 2.10 47.6% |
| Powyżej 167.5 | 1.65 60.6% |
| Powyżej 168.5 | 1.72 58.1% |
| Powyżej 169.5 | 1.83 54.6% |
| Powyżej 170.5 | 1.93 51.8% |
Wynik (1X2)
| Wynik | Fonbet |
|---|---|
| 1.01 99.0% | |
| 11.00 9.1% |
Pełna historia bezpośrednich meczów: San-Kventin - Puate
Historia meczów
Turniej bracket
Odblokuj pełny typ na mecz
The San-Kventin - Puate analiza — wyniki, prawdopodobieństwa, ryzyka i historia — dostępna po darmowej rejestracji.
- Pełny konsensus AI z 7 modeli
- Prawdopodobieństwa zwycięstwa i sygnały wartości
- Historia i forma meczów
Najczęściej zadawane pytania
Co przewiduje PropickAI dla San-Kventin vs Puate?
Konsensus 7 modeli AI i ranking Glicko-2 wskazują na San-Kventin. Pełne prawdopodobieństwa i kursy bukmacherskie są na tej stronie.
Jakie są kursy bukmacherskie na San-Kventin vs Puate?
Kursy na żywo na San-Kventin vs Puate od wielu bukmacherów są podane na tej stronie i aktualizują się wraz z rynkiem.
Kiedy zaczyna się San-Kventin vs Puate?
27 maja 2026.